Микрософт секјурити есеншл антивирус софтвер

random.

Ističe se
Poruka
2.051
microsoft-security-essentials.jpg


Мајкрософт есеншл

Па да видимо...
 
Одвојио сам једну канту за тестирање. Конкретно виндовс фајервол, дефендер и антивирус.
Комплетан мајкрософт са свим критичним и стандардним упдејтима и претраживачем 8.

Па да видимо како ће се показати.
 
Одвојио сам једну канту за тестирање. Конкретно виндовс фајервол, дефендер и антивирус.
Комплетан мајкрософт са свим критичним и стандардним упдејтима и претраживачем 8.

Па да видимо како ће се показати.

Ajde ako imas nekih virusa, imam i ja par kanti pa bih da testiram kis, nod i to cudo. ;)
Nisam dugo, izasao sam iz fazona :) Baci na pp nesto pikantno ako ti nije tesko... :D
 
Око 35 логичких бомби што тројанаца што црва сам му наместио.
10 активних експлоита и пар скрипти фејк сам му додатних убацио у току инициализације.

Енџин му је добар за детекцију за сада, спор је доста приликом чишћења.

Као бесплатна варијатна антивируса за кућну варијанту и нормалног корисника са дифендером, виндовс фајерволом и свежим апдејтима система и база може да прође, за озбиљнији сурф, небих препоручио.

Едит: Да се разумемо нисам ишао хард кор да циљам онеспособљавање самога система, већ сам опипавао како реаргује. ;)
 
Poslednja izmena:
Dobro, spor je.. to je utvrdjeno.

A zasto nije dobro sto te pita? Glupo bi bilo da ima samo opciju da radi po svom nahodjenju bez pitanja.
Bas je tesko ljudima ugoditi. Da brise bez pitanja, bilo bi.. "pa ono nije bio virus, to je krek od pre sto godina, proveren, nikada nije bilo problema, ni jedan av ga nije detektovao kao virus, a ovo sr**nje ga obrisalo". Kao i ona frka sa avastom kada je detektovao viruse u svemu i svacemu. Izbacili malo paranoicniji update, povecali sigurnost tako sto saseku u korenu... a korisnici poceli da se zale kako im je "pola harda" obrisano...
 
Poslednja izmena:
Razmišljam da krenem sa korišćenjem ovog programa, pa me zanima da li je dovoljno dobar da zaštiti računar, kakav je u poređenju sa KIS-om, ESS, Nortonom, i sl. Ako ga je neko koristio, kakva je iskustva imao i sl. Trenutno koristim ESS, al mi je više cimanje da se jurim po netu za licence, a imam original Win 7, pa da probam ovo. Hvala u napred.
 
Bez okolisanja ljudi odmah da vam kazem da je ova verzija 2 unapredjena dosta u odnosu na varziju 1,ali jos uvek ako se uporede detekcije free antivirusa kao npr avast,avg,avira itd,ovaj MSE ima najslabiju detekciju,i sto je jos gore nema nista od dodatne zastite i naprednih opcija,tako da po meni nije vredan isprobavanja na komp-u.
Druga stvar je da trazi legalan windows,mada ja kada sam ga testirao uspeo sam to da resim u registry bazi,tako da je win postao legalan :D
 
Razmišljam da krenem sa korišćenjem ovog programa, pa me zanima da li je dovoljno dobar da zaštiti računar, kakav je u poređenju sa KIS-om, ESS, Nortonom, i sl. Ako ga je neko koristio, kakva je iskustva imao i sl. Trenutno koristim ESS, al mi je više cimanje da se jurim po netu za licence, a imam original Win 7, pa da probam ovo. Hvala u napred.

Eh, ako je original Win 7 onda moraš imati extra jaku zaštitu...
 

Back
Top