Prvi čovek Rima

Sad sam video na www.knjigainfo.com ko je pisac i izdavac.Pre neki dan sam mogao da kupim sve te tri knjige,po 200 din komad,sto nije skupo jer toliko(640) u Laguni kosta jedna knjiga.Nisam hteo jer 100% je neko smece,dosta mi je sto je Laguna izdavac jer oni fabrikuju uglavnom plitka popularna dela.Ko voli istoriju Rima onda neka kupi dosta bolja dela,dela napisana bas u doba Rima,ili neka kasnija ali koja su ozbiljna.
 
Dao sam ti moje misljenje,ali ti ces sad reci da ja nisam procitao knjigu.Godinama citam i kupujem knjige,druga je vec godina kako se bavim i prodajom knjiga,pa mogu knjigu da prpeoznam po piscu,izdavacu,izgledu.Ta knjiga sto su ti je hvalili na koricama bljesti kao novogodisnja jelka,sve sljasti i znam te knjige da nicemu ne vrede.Ne bih gubio vreme na njima.Laguna prodaje smece,trash,zapamti to.
 
Nema ih vise taj sto prodaje.Naravno to je bilo povoljno i prodao je brzo.Inace ja sam u Beogradu a knjige su bile koriscene pa su na ulici prodavane.
Vidi u Laguni,valjda je kod njih sta jeftinije,mada sumnjam.
 
Taj serijal je fenomenalan i Luciuss, molim te, nemoj da kritikujes pre nego sto procitas, jer ovo se jako razlikuje od vecine stvari koju je Laguna objavila. Pri cemu, Prvi covek Rima je samo prvi deo od sest... Ukupno postoji 6 knjiga na engleskom (i da, btw, autor je zapravo autorka), The first man in Rome, The grass crown, Fortune's favourites, Caesar's women, Caesar i The October horse. Ljudi iz Lagune su svaku od ovih 6 podelili na po tri dela, i tako smo i dobili te silne triologije. Inace, fenomenalno napisano, podrobno istrazeno, zena je potpuni genije i najtoplije preporucujem te knjige onima koji vole dobre istorijske romane. Sto se cene tice, znam da je Laguna u toku poslednjih par meseci imala neke akcije, pa su bas knjige iz ovog serijala mogle da se nadju po 200-250 dinara, ali tipa, prvo jedne nedelje jedna knjiga, pa onda sledece druga i sve tako... Ali knjige vredi procitati, definitivno... Najtoplije preporuka :super:
 

Back
Top