Da li je dete najveca sreca u zivotu...

nikad nisam volela malu decu, nekako sam bila zbunjena uz njih. Ni kad sam dobila svoje, ništa se nije promenilo. Volim samo njega , ostali mi i dalje predstavljaju problem. A da je najveća sreća i nije, iza te rečenice se kriju ljudi koji od života ništa nemaju, nego su jedino dobili tu decu pa onda se vade na njih. Ja svoje dete volim , al najveća sreća je nešto drugo. Ljubav prema detetu je nešto tiho, tinjajuće, kao tiha ,nepresušna reka..
 
Ljubav prema svom detetu je stalna strepnja i briga ali makar si sebe sasvim sigurno izbacio iz centra univerzuma a to nije malo rasterećenje.
Ima majki koje se izgube u roditeljstvu i više nisu ništa drugo nego samo majke.
Evo primera:
Sretnu se moja kuma (pod hemoterapijom) i jedna njena prijateljica koja gura bebu u kolicima.Nisu se videle godinu dana i mama pita:"Šta se desilo sa tobom, što si toliko smršala i šta ti je sa kosom?"
Kuma kaže "Imam rak"
Mama odgovara "U yebote, koje sra nje,a ova moja mlađa je ove godine dva puta imala upalu ušiju, poludela sam..." :roll:
Nadam se da sam jasno ilustrovala primerak fanatične mame....
 
pexon:
:D :D :D Nisam siguran da mladi ocevi i majke shvataju tezinu svoje srece...

evo ti moje misljenje djeca ili djete je nesto najljepse imati nije nikakva blokada za zivot zivot svakog bracnog para pocinje sa djetetom to ukrasuje brak to je vrhunac ljubavi dvoje ljudi.
ali nazalost danas je takvo vrijeme da djecu imaju ko ih ne zasluzuje a oni koji ih zasluzuju ili zele i vole i iscekuju nemogu imati radi zdravstvene situacije za djecu se treba boriti nije to samo da napravis i da se rodi djete je velika obaveza a i velika sreca ko ima djecu onda je i bogat covjek onda je najbogatiji covjek tako da nemojte da kazete da vam djeca blokada za uspeh uspeh je to jest najveci uspeh je imati djete a ne biti direktor neke kompanije koja ce ubrzo propasti.
Pozdrav za sve
 
hazard:
nikad nisam volela malu decu, nekako sam bila zbunjena uz njih. Ni kad sam dobila svoje, ništa se nije promenilo. Volim samo njega , ostali mi i dalje predstavljaju problem. A da je najveća sreća i nije, iza te rečenice se kriju ljudi koji od života ništa nemaju, nego su jedino dobili tu decu pa onda se vade na njih. Ja svoje dete volim , al najveća sreća je nešto drugo. Ljubav prema detetu je nešto tiho, tinjajuće, kao tiha ,nepresušna reka..

A šta je za tebe najveća sreća, leba ti?
 
ne samo da su najveca sreca , vec i najdublji smisao zivota , najveca briga na svetu ...
Od njih sve pocinje da biva drugacije...
Mnogo lepse , mnogo teže , i mnogo sjajnije...
Sta da vam kažem , njihovim rodjenjem , kao da sam se i ja ponovo rodila...
( i nisam fanaticna mama , i nije da nisam ambiciozna , i nije smak sveta ako su promenili mlečne zubice..)
Poljubac sadašnjim mamama, a budućim savet :
NE ČEKAJTE (pre)DUGO... :)
 
Hellen:
hazard:
nikad nisam volela malu decu, nekako sam bila zbunjena uz njih. Ni kad sam dobila svoje, ništa se nije promenilo. Volim samo njega , ostali mi i dalje predstavljaju problem. A da je najveća sreća i nije, iza te rečenice se kriju ljudi koji od života ništa nemaju, nego su jedino dobili tu decu pa onda se vade na njih. Ja svoje dete volim , al najveća sreća je nešto drugo. Ljubav prema detetu je nešto tiho, tinjajuće, kao tiha ,nepresušna reka..

A šta je za tebe najveća sreća, leba ti?
Ovo je nesto najstrasnije sto sam cula. Meni je zao tog deteta :cry:
 

Back
Top