Kako se odbraniti od reketasa?

Ashley Cole

Početnik
Poruka
28
Imam 16. godina.
Sta da uradim ako me neko tera svakio dan da mu dam odredjenu sumu novca koju mu ja ne dugujem?
Godinu dana se izvlacim nekako nekad odlazem pa dam vise,nekad dam odma,ali nikako da stane.
Vec sam se mnogo zaduzio.
Od tog coveka nikada nisam uzimao nista niti se bilo kako zaduzio.
Policiju nebi smeo da zovem jer ce posle toga njegova ekipa reagovati.

MOLIM VAS POMOZITE MI,KAZITE MI STA JE NAJBOLJE DA URADIM,HITNO!!
 
pa ako je stvar STVARNO OZBILJNA ili ga koknes ili zoves policiju....
ovo prvo ti je dobro zato sto ce se ta njegova ekipa usrati pa te nece vise dirati, ali ces odlezati par godina u zatvoru, najvise 5 godina... i to zbog ne dozvoljenog nosenja vatrenog oruzija... ali moras to "odraditi" u svom dvoristu tj. svom posedu, inace ces dobiti mnogo vise od 5 godina... onda lepo sacekas policiju, ne odupires se i kazes kako je bilo i to je to...
a ovaj drugi nacin ti i nije bas dobar, ali barem neces nikoga ubiti, ali on ce te jeb.avati jos vise kad izadje, a izace za manje od pola godine...:confused:
e a posto ja ne gotivim ni jedan ni drugi nacin, preseli se ti u drugi grad....
 
Кад имаш посла са таквим зверима, не би требало искључити ни ватрено оружје. Понекад је човек принуђен да се брани свим средствиме. Што се тиче полиције, питање је да ли она има ресурса и хтења да ти помогне, али чак и има, судови су трули и корумпирани, тај мајмун ће брзо на слободу

Тај што те злоставља, колико година има ? Није ми јасно како успеваш да се толико задужујеш, као што си написао, јер си још практично дете...
 
Кад имаш посла са таквим зверима, не би требало искључити ни ватрено оружје. Понекад је човек принуђен да се брани свим средствиме. Што се тиче полиције, питање је да ли она има ресурса и хтења да ти помогне, али чак и има, судови су трули и корумпирани, тај мајмун ће брзо на слободу

Тај што те злоставља, колико година има ? Није ми јасно како успеваш да се толико задужујеш, као што си написао, јер си још практично дете...

tacno... ima tu i korumpiranosti dosta... znaci u vrlo kratkom roku ce izaci (ili nece ni uci) i onda begaj gde god znas...
 
onda begaj gde god znas...

то може само неко ко има много пара и није везан за једно место, ко је мобилан... то може углавном у америчим филмовима ***

Није ништа написао о профилу тог злостављача и зашто је баш њега изабрао... у тим годинама то је ужасан проблем
 
Imam 16. godina.
Sta da uradim ako me neko tera svakio dan da mu dam odredjenu sumu novca koju mu ja ne dugujem?
Godinu dana se izvlacim nekako nekad odlazem pa dam vise,nekad dam odma,ali nikako da stane.
Vec sam se mnogo zaduzio.
Od tog coveka nikada nisam uzimao nista niti se bilo kako zaduzio.
Policiju nebi smeo da zovem jer ce posle toga njegova ekipa reagovati.

MOLIM VAS POMOZITE MI,KAZITE MI STA JE NAJBOLJE DA URADIM,HITNO!!

Imas li ti oca sinko?!
 
то може само неко ко има много пара и није везан за једно место, ко је мобилан... то може углавном у америчим филмовима ***

Није ништа написао о профилу тог злостављача и зашто је баш њега изабрао... у тим годинама то је ужасан проблем

pa bolje mu da skupi odjednom malo vise kesa i ode negde drugde, nego da daje drugom te iste pare....
 
Pricaj sa kevom,ne mozes ti to sam da resis.
Nadam se da nije diler kome dugujes.Ako si usao u to kolo....

A i to je problem,nekada je bio diler sad je samo narkoman,ali ja nikad nisam imao veze sa tim. slucajno sam upao u to, trazio da mu pozajmim jednom a ja budala nisam znao nista,znao sam ga iz kraja i tad sam mu pozajmio i od tad mi trazi,preti,... i to traje godinu dana,retko kome sam se obratio .
 
A i to je problem,nekada je bio diler sad je samo narkoman,ali ja nikad nisam imao veze sa tim. slucajno sam upao u to, trazio da mu pozajmim jednom a ja budala nisam znao nista,znao sam ga iz kraja i tad sam mu pozajmio i od tad mi trazi,preti,... i to traje godinu dana,retko kome sam se obratio .


Kevu za ruku pa kod direktora skole,kad vec otac nije tu.To su smradovi koje samo treba silom,nemas drugog izbora.Pusti ti ove sto ti savetuju da se tuces.
Narkos je narkos,ne moze normalno da rasudjuje.
 
A i to je problem,nekada je bio diler sad je samo narkoman,ali ja nikad nisam imao veze sa tim. slucajno sam upao u to, trazio da mu pozajmim jednom a ja budala nisam znao nista,znao sam ga iz kraja i tad sam mu pozajmio i od tad mi trazi,preti,... i to traje godinu dana,retko kome sam se obratio .

ostaje ti samo koka... msm ne da posmrces, vec njega da ukokas... ili ako mu ekipa nije toliko jaka nadji par starijih ortaka i izlemaj ga, pa ako posle krenu njegovi na tebe, da ne budes sam....
 
Pa ti si stvarno u buli...Mojo sestri neki levat u kraju narkoman diler droge oteo torbu...Sa ''ekipom''...To je bilo oko 10 uveče,posle čega sam ga ja sa bejzbolkom tražio...Nije ga bilo...Posle sam namlatio jednu barabu iz te ekipe ali onog šabana nisam našao.Više se nije pojavljivao...Šljama na sve strane,Gospode...
 

Back
Top