Kako je nastala demokratija po Dinkicu

Da je vratio pare sa Kipra,da je isterao one silne afere,da je ljudima dao onih 1000jura,ja bih ga podrzao.
Ovako,moz da dobije.......
Nek se on ugradjuje kolko oce,samo da da narodu.Kao Berluskoni,npr.


Ma nema on sta meni da daje.
Ja hocu da radim i da zaradim a on mi je uskratio i rad i pare .

Zato, sto se mene tice, toj lopurdi nije mesto nigde vise osim u debelom zatvoru.
A koliko vidim kada bi ti dao 100 evrica ti bi opet glasao za njega !!!
Ne 100 nego i za 10 .... !!!
 
Ma nema on sta meni da daje.
Ja hocu da radim i da zaradim a on mi je uskratio i rad i pare .

Zato, sto se mene tice, toj lopurdi nije mesto nigde vise osim u debelom zatvoru.
A koliko vidim kada bi ti dao 100 evrica ti bi opet glasao za njega !!!
Ne 100 nego i za 10 .... !!!

Da moze ja bi glasao samo za NSDAP.
Za njega sam glasao samo 24.9.2000-e.A ko ti kriv sto ne mozes da se snadjes i radis i zaradis?Znaci da si nesposoban.
 
Da moze ja bi glasao samo za NSDAP.
Za njega sam glasao samo 24.9.2000-e.A ko ti kriv sto ne mozes da se snadjes i radis i zaradis?Znaci da si nesposoban.

E a ove "demokratske fore" su vam najbolje.

Covek u Srbiji ne moze posteno da zaradi tj jako mali broj je ljudi koji su imali srece da mogu da nadju posao gde ce moci posteno da zarade bar toliko novca da koliko toliko mogu solidno da zive.

A to snalazenje = kriminal kad je Srbija u pitanju. Nije svako rodjen da krade,mulja ,vara.
 
Da moze ja bi glasao samo za NSDAP.
Za njega sam glasao samo 24.9.2000-e.A ko ti kriv sto ne mozes da se snadjes i radis i zaradis?Znaci da si nesposoban.


Kada sam rekao da ne mogu da radim i zaradim mislio sam u bukvalnom smislu da je unistio bilo kakav posten posao i zaradu kroz njega.

Privatnik sam i pre 10 godina sam imao 230-240 preduzeca sa kojima sam poslovao a danas nemam vise od 60 a stalno gledama kako jedno po jedno i dalje propada sto znaci da ovakvim sistemom "dinkicevog trzisnog poslovanja" nece biti dalek dan da i ja obustavim svoju proizvodnju jer pocinje totalno da se obismisljava bilo kakav njen vid.

Razlozi su mi sasvim poznati ali da ih ne nabrajam jer ovo je forum politike a ne ekonomije. Ima tu jos par krivaca koji snose krivicu koliko i on ali on je glavni nosilac posla.

ps. nikada nisam glasao za tog "cudotvorca" jer mi je sasvim dobro poznata logika "seljacke ekonomije" ciji je on nosilac od samog pocetka. Za njega mogu da glasaju samo naivni, glupi ili oni koji imaju direktno ucesce u njegovim kradjama i lopovlucima. Uostalom to je ista vizija tadicevog progresa ....
 
Poslednja izmena:
Da moze ja bi glasao samo za NSDAP.
Za njega sam glasao samo 24.9.2000-e.A ko ti kriv sto ne mozes da se snadjes i radis i zaradis?Znaci da si nesposoban.
U svakom drustvu ima sposobnijih i manje posobnih. Oni sposobniji zaradjuju vise, oni manje sposobni zarajuju manje, ali ipak mogu da zive.
A u nasem drustvu oni, po tebi, nesposobni treba da poumiru od gladi.
A ti kao ispade sposoban jer zaradjujes celi 300E mesecno pa svim koji su ostali bez posla ili nemogu da ga nadju drzis cas MPV-a.:mrgreen:
 
Kada sam rekao da ne mogu da radim i zaradim mislio sam u bukvalnom smislu da je unistio bilo kakav posten posao i zaradu kroz njega.

Privatnik sam i pre 10 godina sam imao 230-240 preduzeca sa kojima sam poslovao a danas nemam vise od 60 a stalno gledama kako jedno po jedno i dalje propada sto znaci da ovakvim sistemom "dinkicevog trzisnog poslovanja" nece biti dalek dan da i ja obustavim svoju proizvodnju jer pocinje totalno da se obismisljava bilo kakav njen vid.

Razlozi su mi sasvim poznati ali da ih ne nabrajam jer ovo je forum politike a ne ekonomije. Ima tu jos par krivaca koji snose krivicu koliko i on ali on je glavni nosilac posla.

ps. nikada nisam glasao za tog "cudotvorca" jer mi je sasvim dobro poznata logika "seljacke ekonomije" ciji je on nosilac od samog pocetka.

Ma cela ta DOS ekipa snosi krivicu a naravno i oni pre DOS-a ali DOS je krivan No.1.

Nista Kostunica nije manje kriv pa on je drzao tog Dinkica kao sto ga i Tadic drzi i Djindjic ga je drzao.Da ne pricam o ostalim expertima tipa Djelic,Vlahovic,Labus...Sve go lopov do lopova.
 
U svakom drustvu ima sposobnijih i manje posobnih. Oni sposobniji zaradjuju vise, oni manje sposobni zarajuju manje, ali ipak mogu da zive.
A u nasem drustvu oni, po tebi, nesposobni treba da poumiru od gladi.
A ti kao ispade sposoban jer zaradjujes celi 300E mesecno pa svim koji su ostali bez posla ili nemogu da ga nadju drzis cas MPV-a.:mrgreen:

Upravo tako. Onaj manje sposoban ili mozda moze se reci manje ambiciozan u recimo USA ili na zapadu ima mogucnost da se zaposli i da zaradjuje dovoljno da solidno zivi. Oni koji su sposobniji,ambiciozniji...oni idu dalje pa namlate daleko vise love tj krenu u privatni biznis a ne da rade za nekoga.
Drzava se tamo brine za svoju privredu. Eto primer Nemacke i Opela koji je bio u sastavu GM-a koji je u skripcu a Opel dobro radi i nemacka vlada da bi osigurala Opel da ga GM ne povuce sa sobom u ambis sredila je da se Opel odvoji od GM-a.
Znas kad bi to ova banda u Srbiji tako nesto uradila?? NIKAD.


U Srbiji pod snalazenje i sposobnost svodi se kradja,kriminal,korupcija...I ako je neko sposoban da nekoga potkupi da bi mogao da se nakrade u nekom poslu eto taj je sposoban u Srbiji i uspesan.
 
E a ove "demokratske fore" su vam najbolje.

Covek u Srbiji ne moze posteno da zaradi tj jako mali broj je ljudi koji su imali srece da mogu da nadju posao gde ce moci posteno da zarade bar toliko novca da koliko toliko mogu solidno da zive.

A to snalazenje = kriminal kad je Srbija u pitanju. Nije svako rodjen da krade,mulja ,vara.

Nisam demokrata.


Kada sam rekao da ne mogu da radim i zaradim mislio sam u bukvalnom smislu da je unistio bilo kakav posten posao i zaradu kroz njega.
Privatnik sam i pre 10 godina sam imao 230-240 preduzeca sa kojima sam poslovao a danas nemam vise od 60 a stalno gledama kako jedno po jedno i dalje propada sto znaci da ovakvim sistemom "dinkicevog trzisnog poslovanja" nece biti dalek dan da i ja obustavim svoju proizvodnju jer pocinje totalno da se obismisljava bilo kakav njen vid.

Razlozi su mi sasvim poznati ali da ih ne nabrajam jer ovo je forum politike a ne ekonomije. Ima tu jos par krivaca koji snose krivicu koliko i on ali on je glavni nosilac posla.

ps. nikada nisam glasao za tog "cudotvorca" jer mi je sasvim dobro poznata logika "seljacke ekonomije" ciji je on nosilac od samog pocetka. Za njega mogu da glasaju samo naivni, glupi ili oni koji imaju direktno ucesce u njegovim kradjama i lopovlucima. Uostalom to je ista vizija tadicevog progresa ....

Ne znam ja sta si ti mislio,mogu samo da procitam sta si napisao.A ta preduzeca si imao pod Slobom.I ti mi palamudis o postenju?


U svakom drustvu ima sposobnijih i manje posobnih. Oni sposobniji zaradjuju vise, oni manje sposobni zarajuju manje, ali ipak mogu da zive.
A u nasem drustvu oni, po tebi, nesposobni treba da poumiru od gladi.
A ti kao ispade sposoban jer zaradjujes celi 300E mesecno pa svim koji su ostali bez posla ili nemogu da ga nadju drzis cas MPV-a.:mrgreen:

Zaradjujem malo vise,i ne drzim ja nikom nikakav cas.Nismo u skoli.Samo sam dao svoje misljenje.Dal se nekom ne svidja,hebe mi se.;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top