Istine i urbane legende o seksu i seksualnosti

Opelman

Aktivan član
Poruka
1.539
:dontunderstand: Čuo sam da su promena pola, oplođenje transova i dojenje sa silikonima nemogući... A opet, čuo sam i da sve to može. Da li neko zna šta je ovde istina, a šta urbana legenda... Pitam čisto iz znatiželje, jer sam čuo da je to sve velika marketinška manipulacija i obmana koju su Ameri ovde uvezli.
 
:dontunderstand: Čuo sam da su promena pola, oplođenje transova i dojenje sa silikonima nemogući... A opet, čuo sam i da sve to može. Da li neko zna šta je ovde istina, a šta urbana legenda... Pitam čisto iz znatiželje, jer sam čuo da je to sve velika marketinška manipulacija i obmana koju su Ameri ovde uvezli.

Moguće je promeniti pol.
Nije izvodljivo roditi dete ako si nekada bio muško....
Žene sa silikonima doje decu....

Imaš još neko pitanjce il da zatvaram?
 
:dontunderstand: Čuo sam da su promena pola, oplođenje transova i dojenje sa silikonima nemogući... A opet, čuo sam i da sve to može. Da li neko zna šta je ovde istina, a šta urbana legenda... Pitam čisto iz znatiželje, jer sam čuo da je to sve velika marketinška manipulacija i obmana koju su Ameri ovde uvezli.

a kako zamisljas da se trandze oplode tj da iznesu plod :dash:
 
Znači moguća je promena polnog organa, ali ne i pola... Što će reći SAMO RUPICA ŽENU NE ČINI!

pol odredjuju i polni xromozomi, ajme meni :aha:
pa kako zamisljas da to promeni
dakle menja se samo fizicki izgled
odnoso od klitorasa prave kitu, zasivaju rupicu, seku sise, kljukaju je muskim polnim hormonima...
kitu seku prave klitoris,prave rupicu, stavljaju silikone u sise, kljukalju ga zenskim polnim hormonima...
 
pol odredjuju i polni xromozomi, ajme meni :aha:
pa kako zamisljas da to promeni
dakle menja se samo fizicki izgled
odnoso od klitorasa prave kitu, zasivaju rupicu, seku sise, kljukaju je muskim polnim hormonima...
kitu seku prave klitoris,prave rupicu, stavljaju silikone u sise, kljukalju ga zenskim polnim hormonima...

E to, samo sto mislim da od klitorisa ne prave ceo penis, vec samo glavic :cool:
 
Moguće je promeniti pol.
Nije izvodljivo roditi dete ako si nekada bio muško....
Žene sa silikonima doje decu....

Imaš još neko pitanjce il da zatvaram?

mene je sada malo sramota, ali moooooram da pitam, tj. nije bas da pitam, cisto da konstatujem da me nesto ovdje vrlo zanima, a to je sledece
transseksualac... da li oni osjete oba orgazma u svojoj punoj snazi, tj. da li se njihov klica, od kog je nastala kitica stvarno i ponasa kao kitica... missim, zasto ne bi, ali opet, ko zna, mozda oni i dalje orgazmiraju kao zene... i obrnuto, kada od kite naprave zenske organe, je l njima hormoni koje piju, i novi klica omoguce da svrse bas ko zena... jer znamo da zene svrse citavim tijelom, a muski samo malo svrsucnu kiticom:rumenko:
 

Back
Top