Gde se kriju tinejdzeri intelektualci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
moj smisao za humor je vanvremenski :D
i meni je to sve jako smesno, steta sto me malo njih razumeju :neutral:
ako te neko ne razume ne znaci da ne postojis n stuff xD

Iako nekad umes da davis i smaras,sta nekad uvek u neku ruku si zanimljiv jer se vidi da se ne foliras! Zbog toga jedan veliki restekp!:D
Mikki
Smaras sa svojim fazonima,nisam cinkaros da kazem tvoje nickove ali zapitaj se malo kako trosis life! Ja da imam 20+ godina sigurno nebi sedeo kao baba na netu i glumio zensku,muskarca i alfa muzijaka ! Cim podebavas tinejdzere znaci da nisi neki opasan lik!
 
Ne bih sad da ispadne da lazem, ali i ja volim da pokopavam ljude sa salama isto k'o taj tvoj ortak. Ali to ne valja jer obicno ortake i pokopavam kad pokusavaju biti duhoviti, i onda se naljute na mene.:rumenko:
A imam par ortaka koji misle kao ti, zato za mene oni misle da sam inteligentniji od njih...jer umem da ih pokopam. Ali mislim da je to vise iskutvo nego inteligencija. Navikao sam da se tako branim kad sam bio klinac(i zbog toga sam dobijao batine od starijih:rumenko:), i sad mi je to postalo sasvim normalna stvar.

Meni mnogo inteligentnije deluju oni koji ne pricaju puno, a znaju mnogo. Mislim, jeste da pamet i inteligencija nisu isto, ali znam nekoliko osoba koji znju bas, bas puno...a to mora negde u glavi da se spakuje.:mrgreen: Voleo bih da sam ko oni.:p
Pa nije fazon da ispadnes seljacina i da bez razloga zaebavas nekog i da ga ponizavas,ako umes da izmislis zanimljivu pricu ili umesnu salu znaci da nisi plitak! a da bude neko seljak to je najlakse pokupiti fore i usavrsiti ih!
 
iq s ene moze proceniti preko foruma :D

Ne mora da znaci... Npr. meni onaj KLL deluje veoma inteligentno. Vrlo lako moze a te spusti, a da deluje kao da se ni ne trudi.
I nekad moze da te prizemlji sa svega nekoliko reci u postu.

ima.......ali nista preterano........to je naduvana prica........ono.......ista spika kao alex......samo cenim da braca ima mozda malo visi iq.........
i ono.......iako si ti ozbiljan jednom u hiljadu godina,i sve to,msm da bih od tebe cula 1000x vise pametnih stvari od brace.........msm,ono,kad b uzeli da pricamo tako.........
i ovo nije cepljenje ili nesto slicno,to je samo moje misljenje.........

Meni se cini da onaj Alex samo pokusava da deluje pametno, i deluje kao da misli za sebe da je pametan...ali ne bih rekao da je tako.

Pa, sad...:rumenko::lol:
 
Pa nije fazon da ispadnes seljacina i da bez razloga zaebavas nekog i da ga ponizavas,ako umes da izmislis zanimljivu pricu ili umesnu salu znaci da nisi plitak! a da bude neko seljak to je najlakse pokupiti fore i usavrsiti ih!

Ne, ne, nikad ne zaebavam bez razloga, samo po potrebi. I uvek svoje fore koristim. Ne zbog toga sto ne zelim tudje fore, vec strepim da ce neko reci "Sta koristis tudje fore, smisli nesto sam" tako nesto je neko rekao Nadreu ovde na forumu...:p

E p to mrzim, kad neko koristi moje fore da bi ispao zanimljiv! To me lako iznervira...
 
Iako nekad umes da davis i smaras,sta nekad uvek u neku ruku si zanimljiv jer se vidi da se ne foliras! Zbog toga jedan veliki restekp!:D
Mikki
Smaras sa svojim fazonima,nisam cinkaros da kazem tvoje nickove ali zapitaj se malo kako trosis life! Ja da imam 20+ godina sigurno nebi sedeo kao baba na netu i glumio zensku,muskarca i alfa muzijaka ! Cim podebavas tinejdzere znaci da nisi neki opasan lik!

Maleni, sigurno neces da pricamo o tvom broju postova, tvojoj proslosti i budalastim optuzbama?
 
Iako nekad umes da davis i smaras,sta nekad uvek u neku ruku si zanimljiv jer se vidi da se ne foliras! Zbog toga jedan veliki restekp!:D
Mikki
Smaras sa svojim fazonima,nisam cinkaros da kazem tvoje nickove ali zapitaj se malo kako trosis life! Ja da imam 20+ godina sigurno nebi sedeo kao baba na netu i glumio zensku,muskarca i alfa muzijaka ! Cim podebavas tinejdzere znaci da nisi neki opasan lik!
ja bas mislim da je folirant teski.........
mislim da je kompleksas,da ga jebavaju zbog toga sto je femi,da je tokom zivota bio u teskoj materijalnoj situaciji pa se ona naglo popravila,ili ga je stipendija izvukla,pa se sad duva versace suljama.................
jer ko ima,taj nema potrebu da se duva.............
eto,da se izjasnim..........
Ne mora da znaci... Npr. meni onaj KLL deluje veoma inteligentno. Vrlo lako moze a te spusti, a da deluje kao da se ni ne trudi.
I nekad moze da te prizemlji sa svega nekoliko reci u postu.



Meni se cini da onaj Alex samo pokusava da deluje pametno, i deluje kao da misli za sebe da je pametan...ali ne bih rekao da je tako.

Pa, sad...:rumenko::lol:
upravo na to sam i mislila...................
 
Maleni, sigurno neces da pricamo o tvom broju postova, tvojoj proslosti i budalastim optuzbama?

Vidi ga ala se naljuti!:) De,de! Dobro sta fali bio sam klinac? Ja sam tada imao 16 godina i bio sam u sranju,ali sada nemas sta da mi nadjes decko nemam dlake na jeziku! Ja sam skapirao da to ne vodi nikud i da samo trosim zivot i jednostavno sam smanjio net dolaske,nije me bilo 3-4 dana,ali mi je veceras dosadno pa sam navratio malo! Primecujes li razliku u mom ponasanju? Nekad sam bio agresivan,sad sam smiren (valjda pubertet prosao),pre sam pakovao 1000 postova mesecno,danas 4 nedeljno i imam jedan nik kojeg svakom trenutka neko moze da trajno banuje,imam zivot imam sve! Boli me uvo sta ces mi odgovoriti i da li ces mi nesto spustiti!:D
 
Pa ajde malo da se šalimo na tu temu:

Kako prepoznati fizičara intelektualca(ili sebe u tome):

1. Nemate život. I to možete matematički da dokažete.
2. Znate vektorsku analizu, ali se ne sećate ručnog deljenja.
3. Okrećete se kad god neko kaže "centrifugalna sila"
4. koristili ste svaku pojedinačnu funkciju na vašem grafičkom kalkulatoru.
5. sunčano je, a vi petljate za kompjuterom.
6. uvek radite domaći petkom uveče
7. imate ljubimca koji se yove po nekom naučniku
8. smejete se vicevima o matematičarima.
9. društvo za zaštitu životinja vas je tužilo jer stvarno radite eksperiment sa Šredingerovom mačkom.
10. Znate da prevodite srpski u binarni.
11. zaboravili ste šta je iza vrata laboratorije na kojima piše IZLAZ
12. nosite perjanu jaknu u sred leta jer je ledeno u laboratoriji.
13. smatrate svaki nenaučni kurs lakim.
14. centar za zabavu u vašem mozgu je atrofirao od nekorišćenja
15. uvek uvodite predpostavku da je konj sfera kako bi ste pojednstavili proračun.
16. imate i sa ponosom nosite majicu sa citatima poznatih naučnika
17. ime vaše mačke je Šredinger
18. odete u Ameriku i provedete svo vrem u laboratoriji
19. uhvatite sebe da razgovarate sa svojim eksperimentima kao da su vam prijatelji
20. Čuli ste, razumeli i smejali se vicu o Hajzenbergu.
21. Tečni azot nije dovoljno hladan.
22. Uhvatite sebe kako računate svoj ugaoni momenat dok ste pijani
23. Razumeli ste više od 5 gorenavedenih stavki
24. načini ste kopiju ove liste i okačili je na ulazna vrata svoje sobe.
 
Poslednja izmena:
Vidi ga ala se naljuti!:) De,de! Dobro sta fali bio sam klinac? Ja sam tada imao 16 godina i bio sam u sranju,ali sada nemas sta da mi nadjes decko nemam dlake na jeziku! Ja sam skapirao da to ne vodi nikud i da samo trosim zivot i jednostavno sam smanjio net dolaske,nije me bilo 3-4 dana,ali mi je veceras dosadno pa sam navratio malo! Primecujes li razliku u mom ponasanju? Nekad sam bio agresivan,sad sam smiren (valjda pubertet prosao),pre sam pakovao 1000 postova mesecno,danas 4 nedeljno i imam jedan nik kojeg svakom trenutka neko moze da trajno banuje,imam zivot imam sve! Boli me uvo sta ces mi odgovoriti i da li ces mi nesto spustiti!:D

Lepo je to od tebe ali ne vidim poentu s tobom bit ozbiljan, maleni moj.
Ne znas ni ti sam sta 'oces. Ove tvoje takticke/ne-takticke optuzbe su mi slatke, a tvoj argument na ovo mogu unapred videt. Paranoican mali.

Tako da, moj ozbiljan odgovor na tvoje prituzbe neces dobit.
 
A realno o cemu da pricas sa takvim covekom? o knjigama svo vreme? Ja zamisljam tinejdzera intelektualca kao neku bubuljicavu strebercinu,sa svidzama sto cita harija potera i igra igrice! :D Imam jednog druga za tebe uci u specijalno matematickoj gimnaziji! Osh da ti nabavim broj? :D

O cemu ti dusa iste =D
Ja ga ne zamisljam tako. :/
Necu broj, ali lepo od tebe. :]
 
Lepo je to od tebe ali ne vidim poentu s tobom bit ozbiljan, maleni moj.
Ne znas ni ti sam sta 'oces. Ove tvoje takticke/ne-takticke optuzbe su mi slatke, a tvoj argument na ovo mogu unapred videt. Paranoican mali.

Tako da, moj ozbiljan odgovor na tvoje prituzbe neces dobit.

Poenta svega je u tome da inteligentna osoba je jednaka zanimljivoj,a to je jednako velikom broju poznanika i popularnoscu,a to opet znaci ne boraviti po ceo dan na netu!:)
Ovde intelektualaca nema,ima samo foliranata koji pokusavaju sve impresionirati glupim forama i onih koji zele postati intelektualci! Ali 10% je talenat,a 90% trud,zato se trudite mozda vam i upali!:mrgreen:
 
Poenta svega je u tome da inteligentna osoba je jednaka zanimljivoj,a to je jednako velikom broju poznanika i popularnoscu,a to opet znaci ne boraviti po ceo dan na netu!:)
Ovde intelektualaca nema,ima samo foliranata koji pokusavaju sve impresionirati glupim forama i onih koji zele postati intelektualci! Ali 10% je talenat,a 90% trud,zato se trudite mozda vam i upali!:mrgreen:

iako me nerviras....u pravu si...
 
Znaci hoces da kazes da:

1. ja boravim ceo dan na netu
2. da nisam inteligentan
3. da sam folirant

Cenim tvoje misljenje ali mi nije potrebno. Ako je nekome stvarno bitno kakva sam ja osoba onda se moze oslonit na direktnu privatnu komunikaciju sa mnom, a ne indirektnim putem.
 
overkil generalno si u pravu ali mozda si malo preterao kada si rekao svi
pazi uslovno receno mozemo reci da svi koji su na forumu imaju neki vid poremecaja( da to ukljucuje i mene)
Jednostavno forum je poremecaj, normalan covek bi trebao da bude u rl, da ima poznanstva prijatelje itd, i da nema potrebu da visi na forumu.
Ali ono, net je na neki nacin i za neshvacene/propale sto ne znaci da neko ne moze biti intelektualac i nesrecan/propao cak sta vise u zavisnosti od nivoa intelektuastva zavisi stepen afirmacije u drustvo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top