Treba mi pomoc!!

  • Začetnik teme sladja_18
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

sladja_18

Gost
Juce sam imala nezasticen odnos sa deckom. Isprva smo koristili kondom ali smo oboje odlucili da je bolje da ga skine ne razmisljajuci o posledicama. Znam,GLUPA SAM! Ali TOLIKO! je bolje bez kondoma. Nije svrsio u meni,tako da to umanjuje mogucnost da sam trudna. E,sad-pitanje je-posto smo mi vec imali nezasticeni odnos pre 22 dana i onda sam popila POSTINOR-2,da li i sad da ga popijem?Menstruaciju sam dobila 19-og jula a postinor sam popila 8.jula. Da li smem opet da ga popijem? I ako ga danas poslepodne popijem da li decko i je mozemo da imamo nezasticeni seks posle prve popijene pilule? Otici cu kod ginekologa kroz nedelju dana.
 
Ukoliko TI firewal zakaze negine ti dubinski sken sa nekim AV programom a u slucaju da skeniranje pokaze postojanje necega moraces da je eliminises a mozda ti negine ni ponovna instalacija.Rarmisli o nabavci (iliti zameni) hardvera za pouzdanije.
A poseban problem kod tih virusa je u slucaju da ne postoji licenca o koriscenju softvera. :D :P
 
Mozda nisi redovno update-ovala AV program pa je problem u viusima novijeg datuma, zatim mozes da razmislis i o Firewall-u.
Jedino ne bi trebala da brines da su spijuni u pitanju, oni samo posmatraju
@QDar
Zabranjeno je propagiranje piraterije.

A da li je ovo za hardver ili softver stvarno ne znam, ova me totalno zbuni

BTW jedan vic.
Pitaju nekog seljaka da li ste kad imali virtuelni sex
Seljak: Sex sta?
Zatim to isto pitanje postave nekom slikaru
Slikar: Kakav sex?
I konacno to pitanje postave programeru
Programer: Virtuelni STA? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top