Опљачкана Весна Пешић

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Опљачкана Весна Пешић






t_Vesna.jpg



Председница Политичког савета Либерално-демократске партије и посланику Скупштини Србије Весна Пешић опљачкана је у петак увече у близини Ташмајданског парка у Београду. Пешићевој је украдена ташна у којој су се налазила сва документа, платне картице и мобилни телефон.
– Око 20 часова из Београдске улице, у којој станујем, замакла сам ка Ташмајданском парку, када ми је са леђа пришао младић са капуљачом на глави, отео ташну и побегао ка парку. Није ме физички напао, нити сам задобила било какве повреде – рекла је Пешићева за „Политику”. Она је објаснила да је после пљачке почела да виче: „Лопов, лопов…”, али да није било грађана који би могли да се дају у потеру за њим.
– Вероватно је и чекао моменат да у околини не буде људи. После неколико тренутака наишли су младић и девојка који су ми понудили помоћ, али је за хватање пљачкаша већ било касно – казала је Пешићева.
М. А.


*******************************
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ko zna šta je njemu smešno:neutral:

Смешно ми је што је НАЈЗАД лопужа опљачкана - и треба то да јој се деси... попела се са својим крештањем на главу целој Србији и она и њена мајка такође бабетина комуњарска која се не скида са ТВ-екрана Загорка Голубовић као и њен син који је "напрасно" постао ВЛАСНИК ЧАСОПИСА ВРЕМЕ... ОДАКЛЕ ИМ ПАРЕ ??? напуниле су своје џепове антисрпском политиком деценијама - Д О С Т А више.............

И да је среће - па да ти лопови и људи "с ону страну закона" - пљачкају само већ осведочене лопуже - као некада ХАЈДУЦИ И УСКОЦИ........
 
Намеће ми се питање,

Колико је жена на сличан начин било опљачкано на сред улице,
изџепарено у трамвајима, аутобусима само у претходних месец дана,
па никоме није на памет пало да око тога диже прашину ...

Али када је у питању "посланица ДС-а" и ова друга "посланица"
(која ни сама не зна у којој је партији - толико их је измењала да ни она не зна чије сад више ставове заступа),
Е то је проблем и то баш онако велики ...

Ја мислим да би Дача - нинџа коферњача због тога моментално требао да поднесе оставку,
а мало после церемонијално самоубиство,
јер кад није у стању да се постара за сигурност и безбедност
"цвећа Петооктобарске Револуције",
шта тек да очекује проста сиротиња раја ...

>Или је раја безбедна
пошто их више ни џепароши неће
(јер ко да ризикује за стотинак динара у новчанику неког јадника),:roll::roll::roll:
кад постоје ове "масне коке" :per::per::per:<
 
Смешно ми је што је НАЈЗАД лопужа опљачкана - и треба то да јој се деси... попела се са својим крештањем на главу целој Србији и она и њена мајка такође бабетина комуњарска која се не скида са ТВ-екрана Загорка Голубовић као и њен син који је "напрасно" постао ВЛАСНИК ЧАСОПИСА ВРЕМЕ... ОДАКЛЕ ИМ ПАРЕ ??? напуниле су своје џепове антисрпском политиком деценијама - Д О С Т А више.............

И да је среће - па да ти лопови и људи "с ону страну закона" - пљачкају само већ осведочене лопуже - као некада ХАЈДУЦИ И УСКОЦИ........
pa sin je postao vlasnik Vremena zato sto je isto nasledio od oca -Srdje Popovica koji potice iz bogate beogradske familije , a on je jedan od najpoznatijih i najboljih advokata kod nas.
 
pa sin je postao vlasnik Vremena zato sto je isto nasledio od oca -Srdje Popovica koji potice iz bogate beogradske familije , a on je jedan od najpoznatijih i najboljih advokata kod nas.

Бундо,
ајде онда лепоте ти објасни како је тај Срђа Поповић из богате београдске породице сачувао богатство, па га још и унапредио,
а мојој породици одузеше четири целе зграде,
термоцентралу, електрични млин, винограде и винарију,
ергелу, земљу, куће ....
Дедине мошти сам тек '82 успео да пребацим у домовину,
оца ми прво отераше на Сремски фронт, а онда на Голи,
избацише са факултета, наравно ....
Посао добио тек шездесетих (преко дебеле везе) ....

Или ајде један мало познатији пример :
Чуо си чувену адвокатску породицу Гојковић из НС,
како да они нису сачували две зграде у центру НС ???

А Срђа Поповић сачувао, умножио
па дао сину парице да купи новинску кућу ...
Да дете има шта да ради, 'лебом да се храни ....

Дај, не засмејавај ме ....
 
Бундо,
ајде онда лепоте ти објасни како је тај Срђа Поповић из богате београдске породице сачувао богатство, па га још и унапредио,
а мојој породици одузеше четири целе зграде,
термоцентралу, електрични млин, винограде и винарију,
ергелу, земљу, куће ....
Дедине мошти сам тек '82 успео да пребацим у домовину,
оца ми прво отераше на Сремски фронт, а онда на Голи,
избацише са факултета, наравно ....
Посао добио тек шездесетих (преко дебеле везе) ....

Или ајде један мало познатији пример :
Чуо си чувену адвокатску породицу Гојковић из НС,
како да они нису сачували две зграде у центру НС ???

А Срђа Поповић сачувао, умножио
па дао сину парице да купи новинску кућу ...
Да дете има шта да ради, 'лебом да се храни ....

Дај, не засмејавај ме ....
pa ne verujem da je sacuvao bogatstvo od pre rata , al su i njegov otac i on bili uspesni advokati pa su valjda nesto i zaradili , ne verujem da su branili ljude za klikere
a branio je sve samu "elitu " -Arkana,Seselja , Artukovica, Djoga , Dobricu Cosica ,Tudjmana,Micu Popovica ... :mrgreen: a radio je u SAD i clan je njihove advokatske komore :think:
uostalom za osnivanje nedeljnika te 90. godine kada je bila opsta ekspanzija raznih vrsta novina,casopisa i magazina i nije bilo potrebo imati neke miliona dolara ili sta je tada vec bilo
 
Опљачкана Весна Пешић

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:




t_Vesna.jpg



Председница Политичког савета Либерално-демократске партије и посланику Скупштини Србије Весна Пешић опљачкана је у петак увече у близини Ташмајданског парка у Београду. Пешићевој је украдена ташна у којој су се налазила сва документа, платне картице и мобилни телефон.
– Око 20 часова из Београдске улице, у којој станујем, замакла сам ка Ташмајданском парку, када ми је са леђа пришао младић са капуљачом на глави, отео ташну и побегао ка парку. Није ме физички напао, нити сам задобила било какве повреде – рекла је Пешићева за „Политику”. Она је објаснила да је после пљачке почела да виче: „Лопов, лопов…”, али да није било грађана који би могли да се дају у потеру за њим.
– Вероватно је и чекао моменат да у околини не буде људи. После неколико тренутака наишли су младић и девојка који су ми понудили помоћ, али је за хватање пљачкаша већ било касно – казала је Пешићева.
М. А.


*******************************


Ауууууу..... што ми је кривоооооооо....... лопужу опљачкао лопов.......:rotf:

Ma smesno mnogo..u bozju mater...eee cega se pametan stidi loood se ponosi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top