Oci menjaju boju

oci_boje_tuge

Primećen član
Poruka
588
E, bas sam se pitala...zasto?:think:
evo, moje npr.... kad sam srecna, kad sam tuzna, kada placem.......itd. uvek drugacije :confused: KAKO TO?? MSM, ZASTO?? znam da toga ima kod dosta ljudi... kewl je to, al ono...nekada nervira...npr. kada trebam da napisem negde boju ociju xD
 
u mene su zelene da zelenije ne mere bit:
picture.php
 
Poslednja izmena:
kada placem, okolina oka pocrveni, a u takvoj okolini djeluju manje smedjkasto zuckaste a vise zelenkaste
ugl, boja "se mjenja" tj jednostavno djeluje drugacije
u zavisnosti od boja okoline i vrste/kolicine svijetla... nema tu niceg cudnog ili specijalnog
 
kada placem, okolina oka pocrveni, a u takvoj okolini djeluju manje smedjkasto zuckaste a vise zelenkaste
ugl, boja "se mjenja" tj jednostavno djeluje drugacije
u zavisnosti od boja okoline i vrste/kolicine svijetla... nema tu niceg cudnog ili specijalnog

ja msm da nema veze sa okolinom :/
moja ne pocrveni, ali se boja ociju drasticno promeni. Ali da ima veze sa svetloscu-u to nema sumnje :D e sad jos da saznam i zasto...:]
 
Moje su uvek plave, kao more, ali, baš kao i more, menjaju nijanse, zavisi od ostalih faktora. Mogu biti otvoreno plave (kada sam skroz ok), što najčešće i jesu, tamno plave (kada sam besan ili uzbuđen) i mutne ili šućmuraste (kada sam tužan ili bolestan), što je upravo sada slučaj!
 

Back
Top