Predlozi.....?????

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Ovako, drustvo, molio bih vas za pomoc, odavno vec nisam kupio neku novu igricu, neku pravu i, da se tako izrazim, "VELIKU" igricu, ako znate na sta mislim...:D I trenutno znam i voleo bih odigrati mnogo igara, ali stvarno nemam para za toliko igara i toliko mucenja, pa bih vas molio za pomoc, ako ne smete na temi, bar na pp-u, da mi date i uputstva(posto bas i ne znam instalirati igrice, moracete, a i komp mi je bas los!:neutral: ) koju igricu mogu skinuti, ili, vise bi mi odgovaralo, i IGRATI na netu, bez ikakve naplate, FREE, sto bi se reklo:D

Interesuju me sportske, ratne i borilacke igrice, najvise, nikakve strategije, mozgalice, itd, to sam "prelezao", ako znate na sta mislim...:lol: Dakle, PES, od 2008, 09, ili sasvim novu, kao i FIFA, iz istog perioda, NBA live, ili 2K, 08, 09, 10, CALL OF DUTY, 3, 4, 5... I neke ratne, borilacke igrice, bez oruzja, takodje bih voleo, mogli bi mi i preporuciti nesto sa neta, online, da igram sa drugim igracima, naravno, iste tipove igrice i besplatno, voleo bih i slicne igrice, kao ove, ne moraju bas ove, naravno, ali, svakako, da su uzbudljive, sa dobrom grafikom, i da mi ne mogu navuci nikakav virus na komp(ima ih dosta... :( ) ili mi pokvariti komp, ionako je nikakav, otprilike, koristim Windows XP, ako je potrebno da znate... Imam i NOD32 ANTIVIRUS, ali mi bas i nesto ne pomaze i trenutno je neaktivan, jer mi je istekla licenca, ali cu valjda naci vremena i zivaca da je produzim... Komp mi stalno koci i uvek kada mi izbaci zuti trougao sa crnim znakom uzvika unutar njega, i natpisom "WINDOWS INTERNET EXPLORER MEMORY LOW", tako nesto, odmah mi posle nekoliko minuta iskljuci sve od neta, a ponekad mi i ceo komp ode i moram da ga iznova gasim i palim... Dakle, imam i slabu memoriju... :(

Unapred sam vam zahvalan na pomoci i svakoj pomoci koju mi ukazete, ja cu se vama sigurno uvek odazivati i pomoci, bar preko neta, koliko mogu, u bilo kakvoj situaciji, sada vi, molim vas, pomozite meni, unapred hvala, kao i na predlozima!! ;)
 
Imas mali milion topica i tema u svakom podforumu sa nazivom zanra u kome te igre i pripadaju, a imas i ispod cini mi se lepljivu najbolje igre. Otvoris lepo www.youtube.com , ukucas "naziv igre gameplay", ako imas odredjenu graficku, slabiju otkucas "naziv igre graficka gameplay" i bice ti jasnije 50x i o cemu je rec i kakva je igra/grafika/atmosfera etc.

Kazes da ti je komp nikakav a spominjes pes10 i cod4, tesko ce to ici. Napisi konfu u svakom slucaju.
 
Konfiguraciju sam zaboravio, jer ga nisam uzeo nov, vec od druga jos pre 2,5 godine, a danas sam ponovo Antivirus aktivirao, ako je to bitno....

A imao sam PES 07, COD 2 i jos neke igrice tipa koje trazim, ali novije, i radile su bas dobro, samo sto je problem da nadjem neke nove, rezac imam, ali bas i ne radi, a ni moji drugari nemaju neke originale igrica, pa....

Molio bih za pomoc.... :(
 

Back
Top