RAMMSTEIN,SOAD,METALIKA vasa misljenja

Da,istina je da je metal najbolja muzika,ali nista od ovoga navedenog.Pa ljudi ne mogu da verujem da toliko pratite trendove ovog novog metala i da se drzite toga?I jos pominjete slucajne prolaznike Metallicu.
Moj savet bi bio da se malo vratite u proslost i da preslusate stare bandove koji btw i dan danas postoje i drze lekcije svim ovim klincima.
Slusajte Accept,Helloween,Gamma Ray,UDO,Dio,Angel Witch,Primal Fear,Mercyful Fate-King Diamond,Saxon,
Scorpions,Motorhead,UFO,Michael Schenker,Riot,Krokus.
 
Eleven thumbs up za Rammstein, samo zbog moje dokazane germanofilije, ali nisam nesto sasvim sigurna da, kao ni ostali gorenavedeni, nesto narocito ilustruju metal.


I jos jedna informacija, saaaaaaaaasvim proverena, jer ja ne prenosim neproverene informacije, posebno ako se ticu bendova koje ja volim, ali se u nemackoj smatra da je njihova muzika za homoseksualce, i da je citav podtekst prozet homoeroticnim simbolima. E, sad, kako to, meni nije jasno, ali dobro. Nisam ni najmanje homofobicna, da se razumemo, kao sto mi ni to smeta, samo eto, rekoh da se zna.
 
Sto se tice vracanja na onu staru muziku koja spada u generaciju mog caleta ja tu ne vidim svrhu ni poentu,jer je to vecinom bio rock i hardrock nikakav metal.Mada ja ne kritikujem nikoga svako slusa sta hoce i niko ne moze da mu oduzme to pravo.

Jedna informacija za one koji misle da su clanovi grupe RAMMSTEIN fegeti,to nije istina,i zvanicno je potvrdjeno.A one informacije o tome da je njihova muzika za fegete to nema veze s vezom.

Poz
 
MetalaC_BG:
Jedna informacija za one koji misle da su clanovi grupe RAMMSTEIN fegeti,to nije istina,i zvanicno je potvrdjeno. A one informacije o tome da je njihova muzika za fegete to nema veze s vezom.

:roll: :roll: :roll: E, ovo volim, kad neko kaze nesto i ne kaze otkud to zna, ali jednostavno zna, samo izjavi to je tako, i vi se svi jbt, i jos se uz to i ne ogradi od toga da je to mozda samo njegovo/njeno misljenje, nego eto tako...

Usput, za ono da zvanicno nisu fegeti, mislis da bi bend sa takvom pojavom na koncertima i u javnosti uopste, i sa takvom predstavom o sebi kakvu ima Rammstein jednog dana iz vedra neba izdao proglas da su homoseksualci? realno? Ne kazem da jesu, samo kazem da se nezvanicno moze mnooooogo toga saznati, zvanicno samo ono sto oni hoce da ti kazu...
 
Od jednog Stefana i od jednog Friedricha, i obojica su mi, u razlicito vreme, rekli isto. Stefan je decko mamine prijateljice iz Berlina, a Friedrich mi je... drug, recimo iz Kelna. Obecavam ti jedino da cu da veceras pitam i Roberta austrijanca da li je cuo za to. Kazu, ono sto potvrde tri potpuno disparatna izvora, u najvecem broju situacija je i verodostojno.

Da li ces mi verovati, tvoja je stvar, mada priznajem da je zvucalo kao da se hvalim, ali si me izazvao i moram da se opravdam, tj. da navedem izvore.

I eto, rekla sam otkud JA znam za homoseksualni podtekst (jer ja, iako razumem nemacki, ne znam zargon, i uopste ne umem da prepoznam simbol kad ga procitam, pa mi je sve bukvalno) a ti mi nisi (kao pravi novorodjeni metalac koji se oslanja ni na sta sem na svoje misljenje) objasnio otkud mislis da nisam u pravu.

(Mislim, meni prvoj ne bi palo na pamet da u tom smislu interpretiram stihove, ali kad su mi pomenuli sve se nekako uklopilo...

"Sagni se, naredjujem ti, skloni lice od mene, tvoj izgled mi je nevazan, jos jednom se savij... "

ili

"Ja sam jahac, ti si raga, penjem se i odosmo... ja imam kljuc, ti imas bravu..." itd.

ili jednostavno pesma Zwitter.)

znas li koje su to pesme? nije da te proveravam, ali... proveravam te, izvini. moja slabost, zanimljivo mi je. ;)
 
MetalaC,vidim da si zaista slucajno zalutao u vode nekog nazovi Metala koji samo kvari pravu metal scenu.Ti si nazvao nikakvim metalom one grupe koje su kada su se oformile,sredinom sedamdesetih uglavnom.
Ali cekaj,kako su oni sebe nazivali?Nisu li Saxon imali pesmu koja se zove Heavy Metal Thunder,ili ko zna koliko jos tih legendarnih bandova koji su u to "nikakvo" doba imali taj epitet da su Heavy Metal.
Stvarno me cudi da se neko lozi na trendove,na jednu Metallicu koja je zapravo od samog nastajanja bila lopov (poslusaj Mercyful Fate,Venom,Angel Witch,Riot i Tygers Of Pan Tang).
Taj stari metal,i dalje postoji,i dalje svaka grupa,pa cak i Black Sabbath nesmanjenom zestinom idu napred,i zaista sirom sveta dele lekcije klincima koje si ti pomenuo.
A i da te pitam,odkad su to Rammstein metal band?To ako su ubacili malo tvrdje vokale i pojacali distorziju to tebi lici na metal???? Oni so totlano disharmonicni po svom zuvku da bi bili metalci bilo kog pravca,previse mekani i previse izgleda pod uticajem nekih drugih pravaca nego starijeg metala.
Oni prosto nemaju nista sto podseca na metal zvuk,koji je za svakog istancanijeg slusaoca ipak sasvim poznato.
Zato se okani gluposti,baci te idiotarije i ako vec hoces neki novi zvuk,tj. evoluciju pravog metala,evo ti HammerFall i Pegazus,pa lepo sedi i uzivaj u sto procentnom kvalitetu pravog metal zvuka.
 
guitarrr_babe:
Od jednog Stefana i od jednog Friedricha, i obojica su mi, u razlicito vreme, rekli isto. Stefan je decko mamine prijateljice iz Berlina, a Friedrich mi je... drug, recimo iz Kelna. Obecavam ti jedino da cu da veceras pitam i Roberta austrijanca da li je cuo za to. Kazu, ono sto potvrde tri potpuno disparatna izvora, u najvecem broju situacija je i verodostojno.

Da li ces mi verovati, tvoja je stvar, mada priznajem da je zvucalo kao da se hvalim, ali si me izazvao i moram da se opravdam, tj. da navedem izvore.

I eto, rekla sam otkud JA znam za homoseksualni podtekst (jer ja, iako razumem nemacki, ne znam zargon, i uopste ne umem da prepoznam simbol kad ga procitam, pa mi je sve bukvalno) a ti mi nisi (kao pravi novorodjeni metalac koji se oslanja ni na sta sem na svoje misljenje) objasnio otkud mislis da nisam u pravu.

(Mislim, meni prvoj ne bi palo na pamet da u tom smislu interpretiram stihove, ali kad su mi pomenuli sve se nekako uklopilo...

"Sagni se, naredjujem ti, skloni lice od mene, tvoj izgled mi je nevazan, jos jednom se savij... "

ili

"Ja sam jahac, ti si raga, penjem se i odosmo... ja imam kljuc, ti imas bravu..." itd.

ili jednostavno pesma Zwitter.)

znas li koje su to pesme? nije da te proveravam, ali... proveravam te, izvini. moja slabost, zanimljivo mi je. ;)

Izvini,ali morala sam da se umesam,tvoji argumenti su neopisivo glupi...Znas,ove dva stiha cije prevode si navela mogu se odnositi i na musko-zenski sexualni odnos,pa se postavlja pitanje sa koliko si casova biologije pobegla???A traceva ima svuda,pa naravno da ce neki nemacki fenseri izmisliti da su Rammstein ******.Boze,pa to je tako logicno!!!
RAMMSTEIN FOREVER!!! :evil:
 
MetalaC_BG:
Sto se tice vracanja na onu staru muziku koja spada u generaciju mog caleta ja tu ne vidim svrhu ni poentu,jer je to vecinom bio rock i hardrock nikakav metal.Mada ja ne kritikujem nikoga svako slusa sta hoce i niko ne moze da mu oduzme to pravo.
i sad ti hoces da kazes da je metal nastao medju nasim generacijama.. hvala na obavestenju :wink: ajde molim te! a vidis svrha i poenta vracanja na muziku (kako ti kazes) tvog caleta, jer je to (shvatices jednom) kvalitetna muzika i to je MUZIKA koju muzicaru stvaraju, a Prave! :wink:
Dont_Break_The_Oath:
Slusajte Accept,Helloween,Gamma Ray,UDO,Dio,Angel Witch,Primal Fear,Mercyful Fate-King Diamond,Saxon,
Scorpions,Motorhead,UFO,Michael Schenker,Riot,Krokus.
vidi opet Scorpions metal :cry: ma batalicu, ne mogu vise :lol: a mislila sam da i DIO nije.. :roll: doduse nisam cula mnogo pesama pa ne mogu da sudim :oops:
TETRAPAK:
Ko vas je slag'o da je metal naj zika?:)

Pa nista se ne moze uporediti sa ciganskim trubacima :)
to brate :!: :wink:
komar:
A i ovaj Metalac_BG mnogo smara...bas me libo sto je on metalac ...ali mnogo smara...ko da je vasa muzika svetinja...ma nije losa ..ali ipak mnogo se hvalite.....
OK, istina je da nekad preteruju/mo, ali nisam videla da je to radio na ovoj temi :roll: a kako to mislis mnogo se hvalite?? :?
Aruena:
naravno da ce neki nemacki fenseri izmisliti da su Rammstein ******.Boze,pa to je tako logicno!!!
kad ne znas njene izvore ne mozes da pricas :P salim se :wink: ona nikako ne bi mogla da ima izvore od fensera.. a i prva to ne bi sirila da ne veruje ljudima koji su to rekli, jer ako nisi primetila i ona ih slusa (iz kograzloga ne bitno :lol:) :wink:
 

Back
Top