indexovci
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: indexovci

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Podrazumevano indexovci

nesto me cacka uloga indexovog pozorista u najmracnijem vremenu srpske istorije. naime u vreme miloseviceve diktature ova pozorisna grupa je jedina mogla da govori kako aktuelnu tako i buducu istinu o balkanu.
    pitam se kako je u jednom najcrnjem rezimu koje je zadesio jedan narod u istoriji civilizacije
    u vremenu kada se cak i zbog negledanja milosevicevog tv-dnevnika moglo osvanuti na vukovarskom ili bosanskom frontu jedna grupa povlascenih mogla do perfekcionizma da
    jasno prezentuje istinu koju mi obicni nismo smeli ni da sanjamo.
    u vreme kada je americki presednik bush napadan sa svih strana od celog sveta radi svoje uloge u unistenju planete pojavile su se mnoge americke emisije redakcije fotografi koji su na jedan sasvim drugaciji nacin prikazali americkog dzelata ........do tih granica da mi je bilo cak prijatno gledati nespretnog busha kako se na aerodromu nevino bori protiv vetra sa kisobranom u ruci. ili mnogobrojne serije su od ovog kasapina napravile simpaticnu licnost.

izgleda da je i bush imao isti menadzment kao i sloba.........tacnije obrnuto.

Zainteresovan član Tamiš (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Re: indexovci

Dobro jutro.......nisu smeli da ih diraju

Slične teme

1. INDEXOVCI-MICKO
    Autor Mali čičak u forumu Humor