Rat bendova

Petar BSK

Veoma poznat
Poruka
10.059
Da li gledate rat bendova na OBN-u?
Moji favoriti su Santos brothers,muzicari iz Backe Palanke,pogotovu gitarista sabija,a uzgred gitarista ima 16,basista 14,a bubnjar 12 godina :)
 
Evo ako neko sada prati,dva benda se bore za opstanak.Jedini dobar clan zirija po meni je Zele,ovi drugi...
Ima jedan bend Feedback,likovi sviraju pesme sa Evrovizije,Bijelo Dugme itd. i imaju neke veze sa onom kucom Velike Mame.Oni ostaju dalje iako su odradili ocajno,jos ocajniju pesmu koja je bila 3. na evroviziji....Zele im rece da su ocajni,a ovi drugi kao dobri ste,najbolje do sada.....
Kad u ovoj vrstitakmicenja rade pesme sa evrovizije ne znam....
 
najtuznije od svega je, kad bi to bilo organizovano ovde vrlo brzo bi dobilo status kopije zvezda granda, jer bi rock i metal bendovi bili i suvishe "true" da se prijavljuju za takve stvari a umesto njih bi se prijavljivali bendovi tipa Highway i Shabandeus Bend... kad Bosanci imaju takve emisije onda e do k****
 
najtuznije od svega je, kad bi to bilo organizovano ovde vrlo brzo bi dobilo status kopije zvezda granda, jer bi rock i metal bendovi bili i suvishe "true" da se prijavljuju za takve stvari a umesto njih bi se prijavljivali bendovi tipa Highway i Shabandeus Bend... kad Bosanci imaju takve emisije onda e do k****

e a bilo i neke spike o tribjut bend festu ili tak nest na povetarcu.jel uspelo nest od toga ili prazna slama?
 
Скоро је био неки рат бендова у СКЦ-у,победио је бенд Орест,али је то такмичење ситно....

sve shto je alternativno i ne pripada grandu je sitno i medijski zapostavljeno!!! Jedini dogadjaj koji ne pripada grandu a da je medijski koliko-toliko propracen je zajecharska gitarijada mada ni to u zadnje vreme nije bash neshto chime mozemo se hvalimo kad se uzme u obzir kakvi bendovi uchestvuju
 
sve shto je alternativno i ne pripada grandu je sitno i medijski zapostavljeno!!! Jedini dogadjaj koji ne pripada grandu a da je medijski koliko-toliko propracen je zajecharska gitarijada mada ni to u zadnje vreme nije bash neshto chime mozemo se hvalimo kad se uzme u obzir kakvi bendovi uchestvuju

Pa ***,sta cemo kad zivimo u ovoj zemlji....
 
Santos brothers odvaljuju,jesu klinci ali nikoga ne ostavljaju ravnodushnim...Bre onaj klinja sa 12 godina lupa u bubnjeve i to ekstra,a ja u njegovim godinama josh igrao klikere...Svaka chast momci:orkestar:
 

Back
Top