Tokyo Motor Show 2009

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

fotoamater.com

Početnik
Poruka
23
Razocarenje....jedini komentar...niko van Japana od ozbiljnijih igraca nije dosao. Lotus, Alpinu i Harley Davidson tu ne mogu uracunati, to su ipak manje bitna imena u auto-industriji. Sreca, srusili su cijene pa mi i nije bilo zao dati pare za kartu.

Lambordzini u sklopu Bridzstonovog standa...



Premijera Alpine biturbo....









Prva u redu, model novog Nisana GTR od plexija, sa malo svjetlosnih efekata...

Zadnja u redu, ekran za prezentacije u obliku ljudske siluete, prejaka fora...na njemu seka u toj pozi snimljena kako prica nesto o autu..iz daljine, ne primjetis razliku...




Nastavak u sljedecem postu....
 
Kao sto vidite, posto nije bilo previse auta, slikao sam curice, koje opet nisu bile nesto, Japanska vizija ljepote i nasa balkanska "90-60-90" se ne poklapaju...njihova vise vuce na nekakvu pedofiliju, mrsavice koje su tihe i "stidne"...***, kulturoloska razlika...






















Nastavak slijedi...
 
Zadnji....





Sve su svemu, poprilicno blijeda kopija sajma od prije dvije godine, kad je zauzeo 11 od 13 hala sajamskog kompleksa, ovaj put samo mrsave 2 i po. Cak se ni Japanski proizvodjaci nisu potrudili da izloze neka cuda, po jedan ili dva konceptna modela, ostalo nista. Pola jedne hale je izlozba svih pobjednika sajma unazad 40 godina koliko se odrzava. Zato kazem 2 i po hale, posto je pola jedne bila ta izlozba, ocito da popuni prazan prostor poslije otkazivanja Koreanaca u zadnji momenat. Da, nije bilo ni Hyundaija, Kie, ostalih Koreanaca kojima je ovo za prepisat'....
 
Ma ne, zalim se samo zato sto sam isao na prosla dva TMS-a (odrzava se svake dvije godine) oba su bila WAAAAAAAAAAAAAUUUU...svi dosli, svega i svacega, a ovaj....kao snimanje emisije znanje-imanje....

@ Damnjan

Sajam, jedan od nekoliko najvecih, bar nekad bio...naci cu gdje sam postavio fotke sa proslog pa cu da ih postavim...da vidite razliku, samo sto tada nisam imao DSLR aparat pa su fotke malo slabije...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top