Ovo treba svima nama: konekc. od 2MB/sec. za DZABE + + +...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

minix

Početnik
Poruka
21
Mozda ce administratoru zasmetati ovo obavestenje, pa ce ga skinuti, a mozda ce ga shvatiti pravilno, prikljuciti nam se i umnoziti ga ne sve ogranke ovog foruma.

Ne znam i ja tu nista ne mogu, ali bi bilo sramota ne pokusati obavestiti nas narod i ne iskoristiti priliku iz NEVEROVATNE ponude nekih (crazy?) Engleza. Pogledajte sami:

http://www.juiceboosted.com/index.php?RequestId=2&Id=oc3pp

Konekcija 4-100 puta brza od ovih koje se ovde pominju, za DZABE, FREE, BESPLATNO, ZABADAVA. Uclanite se svi i obavestite sve koje znate. NISTA NE KOSTA, A MOGUCI DOBITAK JE OGROMAN. Onda cemo cekati 1. oktobar, pa da vidimo...

A sta ce biti sa provajderima? Ma ko ih... Dosta su nas maltretirali - odzvonilo im je.
 
Mozes da se uclanis i od 1. okrobra koristis konekiju sa brzinom prenosa od 2MBps. To je osnova.

Nisam hteo da narusavam pravila foruma i da pricam o drugoj mogucnosti, koja je obelezena sa +++... da se ne bi shvatilo kao reklamiranje, ali ako pitas, objasnicu. To je affiliate program.

Pored one osnovne mogucnosti nudi se i mogucnost da se zaradi. To znaci da treba da obavestis sve koje znas i za svaku novu konekciju koja se ostvari preko tvog sajta (link je isti kao onaj gore, s tim da na kraju slova "oc3pp" zamenis svojim ID brojem koji ces mailom dobiti od JUICE-a), dobices 27Ł (=39€,48$). Za svakog clana koga uclane tvoji direktni clanovi, dobices 1,78Ł (5,7$).

Kasnije, od 1.10. kada krene posao, za svaki minut koji provedu aktivno na netu tvoji direktni clanovi, dobices 5 centi, (uslov je da taj bude najmanje 5 sati nedeljno na vezi), a za svaki minut net-aktivnosti cele tvoje grupe, dobices 2 centa. To je stalni prihod koji dobijas svakog meseca dozivotno.

Sve ovo svaki clan moze promptno pratiti preko licne stranice na kojoj je prikazana kompletna statistika od broja posetilaca, preko broja clanova, do trenutno ostvarene zarade. Isplata ce biti do 7. oktobra.

Cela stvar zvuci zaista neverovatno, jer ne traze nikakvo nase ucesce. Napominjem da na sajtu pise, da garantuju da nam nikada nece biti ponudjen neki ugovor ili bilo kakva obaveza placanja tog servisa.

Ako je prevara, onda ce JUICE nestati sa neta 1. okt., a cilj bi mogao biti sakupljanje email adresa, koje ce kasnije prodavati. Ako je to sve, eto im moja adresa... Ako nista drugo, svi clanovi ce do pocetka rada, dobiti 10 lekcija o najnaprednijim tehnikama promocije poslova i zarade na netu, kao i alate za to, sto ce za mnoge biti odlicna besplatna skola.

Ako se JUICE pojavi i 1. okt. onda znaci da je stvar ozbiljna, da ce svi stvarno biti isplaceni, a njihov interes bi mogao biti u naplati telefonskih impulsa. To znaci da ce nam taj servis biti stvarno ponudjen pod ovim potpuno besplatnim uslovima, ali da cemo za koriscenje morati da se povezemo preko njihove centrale.

Ako bude tako, opet nista ne gubimo; svako ce oceniti da li mu se to isplati ili ne i odluciti da li ce dalje ucestvovati, ili ce pokupiti svoju zaradu i istupiti.

Ovde imate sazeti prevod ponude sa sajta i moje razmisljanje o motivima ponudjaca. Bilo bi interesantno cuti i vasa misljenja.
 
Evo imam nova saznanja, o JUICE ponudi, pa da vas obavestim: razvoj situacije ukazuje da je ovo sve manje neka prevara, a sve vise da se radi o izvanredno osmisljenom realnom poslu. Ovde http://www.onspeed.com smo otkrili kompaniju ONSPEED koja je ocigledno prethodnu verziju svog softvera za ubrzanje prenosa podataka prodavala. Ovi softveristi koji vec imaju 9 patenata iz ove oblasti, su se sada ocigledno udruzili sa nekom telekomunikacionom kompanijom i poklanjaju svoj najnoviji softver, a profit ce potraziti u JUICE programu kroz veliki broj korisnika. Tako JUICE postaje apsolutni svetski hit i treba se ukljuciti sto pre, jer je pre svega potpuno besplatno, a dobitak koji je sada sasvim realan, je ogroman. Uskacite u voz:
www.juiceboosted.com/index.php?RequestId=2&Id=oc3pp
 
Pellav:
Svaka cast Minix,uskacem,mada cu mozda tada biti u Italiji.Sto me nece spreciti da nastavim.Pozdrav :lol:

Do tada mozes vec da formiras svoju novcanu imperiju i posle da je polako dogradjujes. Mozes nuditi ovo celom svetu. Samo ukljucuj sto vise ljudi i OBUCI ih da i oni to isto rade. Ovo je lako "prodati" jer je sve besplatno, nista ne traze - samo nude, a sve privilegije vaze dozivotno. Teze je ubediti ljude da je stvar ozbiljna, jer su uslovi tako neverovatni. Ali svako treba da proba, NISTA ne moze DA IZGUBI...
a koliko moze da dobije, ne racunajuci jednokratne bonuse (27Ł i 1.78Ł) u redovnim mesecnim prihodima, pogledajte ovde:
Pogledajte kako to moze izgledati, zavisno od broja vasih direktnih clanova i ukupnog broja clanova u vasoj grupi:

Direktni clanovi Downline clanovi UKUPNO
Broj Mesecni prihod Broj Mesecni prihod Mesecni prihod
clanova Ł U din. clanova Ł U din. Ł U din.
10 60 6600 100 240 26400 300 33000
20 120 13200 200 480 52800 600 66000
30 180 19800 300 720 79200 900 99000
40 240 26400 400 960 105600 1200 132000
50 300 33000 500 1200 132000 1500 165000
60 360 39600 600 1440 158400 1800 198000
70 420 46200 700 1680 184800 2100 231000
80 480 52800 800 1920 211200 2400 264000
90 540 59400 900 2160 237600 2700 297000
100 600 66000 1000 2400 264000 3000 330000

A, ne vidi se tabela, ali u prvom redu pise: Ako imate 10 direktnih clanova zaradicete 60Ł (6600 din.) i ukupno 100 clanova u svojoj grupi, zaradicete za njih jos 240Ł (26400 din.) sto je ukupna zarada tog meseca od 300Ł (33000din.)

Racunica je pravljena na minimumu od 5 sati nedeljno na netu za svakog clana. Za veci broj minuta koje clanovi provedu na netu i/ili veci broj clanova - zarada je veca. Za recimo, 40 dir. clanova i 600 ljudi u grupi to je 240+1440=1680Ł a to je 2420Eura.
Racunajte sami dalje...

VAZNO:
Ako neko od interesenata ima problema sa uclanjivanjem, pomoc se nalazi ovde: http://jboost.netfirms.com/
 
Ne znam da li ste culi za One World Communications?
To je bila ista fora, ali sa fiksnom telefonijom. Od kako su se telefoni poboljsali kod nas, o tome vise nista ne cujem, ali sam bio odlicno upoznat kako to sve radi. E, pa ovo radi na istu foru! Ne znam da li je ovo sa fiksnim telefonima jos uvek u opticaju, ali i to tad, i ovo sad mi mirise na neku piramidalnu prevaru...
 
Oooo, kakvi zakljucci, posle onolikih objasnjenja gore! Prodaja magle i prevara... A na osnuvu cega to zakljucujete gospodo?

Prevara je kada nekome das neku lovu, a on ti ne isporuci ono sto si platio. Ovde ti niko nista ne trazi - samo ti nudi. Kako na taj nacin neko moze da te prevari? Kako da te prevari neko ko ti nesto poklanja?

A piramida u sustini jeste, ali BEZ slabog zadnjeg nivoa, zbog cega se piramide ruse. A kako je to reseno, klikni na http://www.juiceboosted.com, upisi oc3pp, uclani se i vidi sam.

Posle, ucini najvecu uslugu sebi i svojim prijateljima, pa uprkos bon-tonu, svoj poklon polanjaj dalje. Brzo ces zaraditi penziju!
 
Anonymous:
Oooo, kakvi zakljucci, posle onolikih objasnjenja gore! Prodaja magle i prevara... A na osnuvu cega to zakljucujete gospodo?

Prevara je kada nekome das neku lovu, a on ti ne isporuci ono sto si platio. Ovde ti niko nista ne trazi - samo ti nudi. Kako na taj nacin neko moze da te prevari? Kako da te prevari neko ko ti nesto poklanja?

A piramida u sustini jeste, ali BEZ slabog zadnjeg nivoa, zbog cega se piramide ruse. A kako je to reseno, klikni na http://www.juiceboosted.com, upisi oc3pp, uclani se i vidi sam.

Posle, ucini najvecu uslugu sebi i svojim prijateljima, pa uprkos bon-tonu, svoj poklon polanjaj dalje. Brzo ces zaraditi penziju!

Koliko ja znam niti jedan piramidalni sistem nije dugo izdržao.
Jedina piramida koja se još drži je Keopsova.
 
Anonymous:
Anonymous:
Oooo, kakvi zakljucci, posle onolikih objasnjenja gore! Prodaja magle i prevara... A na osnuvu cega to zakljucujete gospodo?

Prevara je kada nekome das neku lovu, a on ti ne isporuci ono sto si platio. Ovde ti niko nista ne trazi - samo ti nudi. Kako na taj nacin neko moze da te prevari? Kako da te prevari neko ko ti nesto poklanja?

A piramida u sustini jeste, ali BEZ slabog zadnjeg nivoa, zbog cega se piramide ruse. A kako je to reseno, klikni na http://www.juiceboosted.com, upisi oc3pp, uclani se i vidi sam.

Posle, ucini najvecu uslugu sebi i svojim prijateljima, pa uprkos bon-tonu, svoj poklon polanjaj dalje. Brzo ces zaraditi penziju!

Koliko ja znam niti jedan piramidalni sistem nije dugo izdržao.
Jedina piramida koja se još drži je Keopsova.

Lepo ti pise, uclani se, BESPLATNO JE, pa proveri koliko ce trajati ova piramida. Nije ovo Dafina.
 
Logitech:
# 3-Download JUICE's auto install software from a link we send you.#
Znaci, za nas iz Srbije ovo poprilicno kosta...;)
Ovo meni lici na "dealer"...

Aman ljudi, citate li sta sve pise gore? SVE JE DZABE!

Kako si zakljucio da ce za nas biti skupo? Gde to pise? A to sto pise, znaci: Dobices link preko koga ces skinuti samoinstalirajuci SW koji ce se sastojati iz 2 dela; jedan za kompresiju, prenos i dekompresiju SW koji izaberes na netu i drugi za biranje specijalnog BESPLATNOG telefonskog broja, jednim klikom. Sve to i jos mnogo drugih beneficija, za prvih 80 miliona korisnika je BESPLATNO. Posle ce naplacivati 2,99 funti mesecno (oko 330 din.).

Ako si vec bio na sajtu, mogao si da vidis i ovo:

How much does JUICE cost?

JUICE costs nothing. There are NO charges. It's FREE.

Glupo je ovde kopirati sajt, ali tamo postoji i njihova garancija da nam nikad nece ponuditi neki ugovor koji nas na nesto obavezuje ili traziti bilo kakvu naplatu.
 
Ajde sada da razjasnimo neke stvari.
Kao prvo ja radim u TELEKOMU na odrzavanju centrale i budite sigurni da znam o cemu pricam.Modemskom vezom ne moze preko 56k kao sto i na modemu pise.Sada idemo dalje-nasi PCM-ovi rade po jednoj dvomegabitnoj tacci.Ukupno 32 kanala od toga su 30 govorni i za prenos podataka,a ostala dva su sluzbeni i koriste se za signalizaciju i za sinhronizaciju sto znaci 2048/32=64.Tako da i sa ISDN-om ne moze preko 64k.
Verovatno je moguce da iznajmite jednu dvomegabitnu tacku ali zamislite koliko bi kostao zakup.Sto znaci da od ove MINIXOVE price nema nista je dzabe ti softver kada fizicki ne mozes da prodjes.
Ako verujete da je to izvodljivo onda probajte slona da ugurate u misju rupu
 
Mislim da svi posmatrate celu stvar na osnovu, nama do sada, poznatih cinjenica, ali da ovaj "problem" treba posmatrati iz drugog ugla.

Svima nam je jasno da kad sipamo benzin na pumpi imamo na raspolaganju crevo kroz koje prolazi recimo, 1 litar u sekundi. Tamo, na auto trkama F1 vidmo neko debelo crevo koje tegle 2 tipa i jasno nam je da zbog njegovog veceg precnika, oni sipaju, recimo, 10 litara benzina u sekundi. To je ugao iz koga posmatrate mogucnost ostvarenja brzine prenosa podataka i onda se to sve sto obecava JUICE, cini nemogucim, jer je nemoguce proterati slona kroz misju rupu.

Probajte da posmatrate apstraktno, za nase sadasnje pojmove: sta ako u benzinskoj pumpi postoji mehanizam koji 10 litara benzina sabije i paketic zapremine 1l. ili manji, a u rezervoaru drugi deo tog mehanizma, koji taj paketic razvije u prvobitnih 10 litara. Na taj nacin, kroz standardno crevo koje propusta 1 l/sec. napunili biste 10 l/sec. Ili da slona nesto sabije na velicinu bumbara, a kad proleti kroz misju rupu, nesto ga vrati u slona...

Ako 1. oktobra, kao sto obecava JUICE stvarno dobijemo njihov program, onda ce jedan njegov deo otici na server gde se nalazi SW koji smo odabrali, kopirati ga, komprimovati ga u mali paket i poslati kroz nase zice do PC-a. Tu ce ga drugi deo JUICE softvera raspakovati i prikazati nam ga. Primer koji se navodi na JUICE sajtu kaze da cemo sajt koji se ucitava 13 sec. pomocu njihove carolije ucitati za 1 sec. Garantuju brzinu od min. 2MB/s, a ako padne ispod te granice, daju odstetu od 500 funti...

JUICE Kaze da je to SW koji je prvobitno razvijen za US armiju... Setite se teflona, naprimer. Nije postojao, dok nije pronadjen za potrebe americke vojske, a danas je na svakom tiganju. Ili Analgina (tablete protiv bolova). To je skopski Alkaloid razvio samo za nasu vojsku i zvao se Antineuralgin, a sluzio za ublazivanje bolova pri teskim ranjavanjima. Posle par godina pojavio se kao Analgin, u civilnoj farmaciji. Tako i ovaj SW moze biti danas necuveno i nevidjeno cudo, a za par meseci cemo se naviknuti i ocekivati jos brzu vezu.

Samo da kazem jos, da taj SW nije samo za dial-up, nego za sve poznate vrste konekcije. Radi na PC i Mac. masinama i svim OS.

Ja nisam nikakav drveni advokat JUICE-a i moja jedina zelja je bila da sve vas obavestim o mogucnosti da i mi otmemo nesto od onih koji su toliko toga oteli nama. Ova diskusija je zanimljiva i korisna, ali nemojte biti skepticni; nista vas ne kosta da probate, posto je sve besplatno. Nikako ne mozete izgubiti ako se uclanite i poklon koji ste dobili poklonite svima koje znate. Ako i oni to urade, mozete svi obezbediti sebi bogatu penziju. Pa sta vas sprecava?
 
Serijski_Ubica:
Sve je to lepo i možda čak i istina, ali zašto bi oni to delili ljudima besplatno, kad je to neki revolucionarni novi način prenosa podataka velikim brzinama. Ja sad nisam nikakav stručnjak, ali zar ne bi svako normalan to naplaćivao, ili bar prodao licencu i zgrnuo velike pare, umesto što se gnjavi sa nama Balkancima ???? :?:

Mi Balkanci smo tu minorni. To se nudi celom svetu. I samo 80 miliona je besplatno. Preko tog broja, naplacivace 2,99 funti mesecno. Sve je to vec objasnjeno, ali ne citate.

I sad pazi: pre 1. okt. kada startuju, imace vec 80 miliona korisnika. Kad dodju do zadnjih 10 miliona, obavestavace nas o preostalim mestima. Sada, neka svako od tih pocetnih i besplatnih 80 miliona ljudi, uclani samo jos po jednog (a stimulisan je da to uradi sa 27 funti po coveku). To je novih 80 miliona, koji placaju 2,99 funti mesecno. Pa jos 160 miliona... Vrlo brzo doci ce na novih 500 miliona korisnika koji placaju uslugu, a to je prihod od 1 milijarde, 495 milona funti mesecno.

Prvih 80 milona nas koji uletimo za DZ, je ustvari njihova investicija u kasniji prihod od 1,5 milijarde funti mesecno.

Tu lezi i tajna zasto se ova besplatna piramida nece srusiti.Zadnjoj liniji koja nema nikoga u downlinu, JUICE nece isplacivati nista, jer nemaju rezidualni prihod, ali im NECE NI NAPLACIVATI koriscenje neta. Neka ta zadnja linija bude i 20, ili 30 milona ljudi, nece im naplacivati nista, jer su tako obecali, a i sto bi naplacivali, kada imaju 1,5 ili sutra, 2 milijarde funti prihoda mesecno.

Koliki ce biti troskovi JUICE-a? Koliko ce placati mesecno akonto rezidualnih prihoda, nama koji smo u tih prvih 80 miliona koji imaju pravo na to?

Ako plate svaki minut (na bazi 5 sati nedeljno)za 50 miliona ljudi po 0,005 funti, to je 300.000.000 funti. I neka plate po istom osnovu 0,002 funte za downline od 80 miliona clanova, to je jos 192.000.000. Ukupno 492.000.000. Ostaje im cista milijarda!

Nista nije dzabe, to je visokoprofitabilan svetski biznis, ali fantasticno osmisljen, jer je u toj teoriji velikih brojeva tesko sagledati profit, pa nam se cini da je neko lud i deli najmoderniju tehnologiju za dzabe.

Uostalom, oni to i kazu na svom sajtu; bice dobro i vama i nama. Svi dobijaju. Projekat Win-Win
 
Aj ok, revolucionarni protok, bla bla...milioni usera...bla bla....Nije o tome rec, vec o nashem PTT...Ubedi me da ja, kada kliknem na taj njihov "programcic" i nakacim se na net, zezam se, skidam!!!! sve i svasta (sto bi mi bilo primarno) na kraju meseca nece doci telefonski racun od jedno 1 000 000 dinara jer sam proveo oko 240 sati na netu(koliko inace i provodim) a u listingu koji bih dobio posle, stajao bi neki broj koji se nalazi na nekom malom udaljenom ostvu koje se ne nalazi ni na jednoj karti sveta, zakupljeno od lokalnih vlasti( citaj-diktatora) za par stotina hiljada dolara, i na kome se nalazi samo jedna celicna kutija u kojoj se nalazi jedna, eventualno dve naprave, nazovimo ih serverima....
meni ta prica ne pije vodu...Zasto bi neko dao tolikom telu( 80 miliona) besplatan net-nazovimo ga revolucionaran.Mislim da nema sanse,mnogo je to para.Ok, matematikom koja je vec navedena dolazi se do toga da ce oni u svakom slucaju zaraditi nogo para, ali ne verujem da je neko spreman da ide bash toliko daleko pa da se odrice zarade od par miliona cegagod u samom startu.Da stoji npr prvih 100 000 korisnika, bilo bi uverljivije....
Zasto ova prica oko tog JUICE nije nigde spomenuta? Novine,pa i sam internet,i domaci i "strani"?
NJihov site nije nikakva garancija, daleko od toga.
Ako je fora za skupljanje adresa, moram priznati da je originalna skroz.
Da ne davim mnogo( a i mrzi me dakucam sto se iz prilozenog i vidi) ja sam veliki skeptik po ovom pitanju i ocekujem taj oktobar, i prve utiske korisnika.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top