Da li znate neki dobar sajt za samoobjavljivanje priča i romana?

Mili22

Početnik
Poruka
7
Pa ovako da pocnem pisem od malena, od jedno deset godina, i nameravala sam da izdam knjigu napisanu pre 5 godina, ali svi odreda su me odbijali uz reci da je ona zesce glupost. I sada nakon toliko godina prosto zelim da vidim da li je zbilja tako, pa me intresuje da li postoji neki sajt za samoobjavljivanje i dobijanja kritika dobrih ili losih.
U pitanju je epska fantastika.:)
 
Pa ovako da pocnem pisem od malena, od jedno deset godina, i nameravala sam da izdam knjigu napisanu pre 5 godina, ali svi odreda su me odbijali uz reci da je ona zesce glupost. I sada nakon toliko godina prosto zelim da vidim da li je zbilja tako, pa me intresuje da li postoji neki sajt za samoobjavljivanje i dobijanja kritika dobrih ili losih.
U pitanju je epska fantastika.:)
Прво, не веруј слепо издавачима, они се данас најчешће не поводе квалитетом.
Ипак, требало би неко доиста компетентан да то твоје прочита и процени. Од класичних издавача препоручујем "Малог Нема".
Што се тиче објављивања на Интернету, за епску фантастику и фантастику уопште пробај сајт Eniaroyah, а за објављивање у електронској форми уопште погледај Мрежу креативних људи, http://www.creemaginet.com/sajt/index.php , али ти препоручујем да тамо, а и свуда другде, прво објавиш само одломке, за пробу, да се види какво је то одиста. Уосталом, то можеш и овде, и на сваком сличном форуму и пдф. На пример и "Свет књига".
Поздрав, и пуно успеха. :) :bye:
 

Back
Top