Da li znate neki dobar sajt za samoobjavljivanje priča i romana?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Da li znate neki dobar sajt za samoobjavljivanje priča i romana?

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li znate neki dobar sajt za samoobjavljivanje priča i romana?

Pa ovako da pocnem pisem od malena, od jedno deset godina, i nameravala sam da izdam knjigu napisanu pre 5 godina, ali svi odreda su me odbijali uz reci da je ona zesce glupost. I sada nakon toliko godina prosto zelim da vidim da li je zbilja tako, pa me intresuje da li postoji neki sajt za samoobjavljivanje i dobijanja kritika dobrih ili losih.
    U pitanju je epska fantastika.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Podrazumevano Re: Da li znate neki dobar sajt za samoobjavljivanje prica i romana?

Citat Original postavio Mili22 Pogledaj poruku
    Pa ovako da pocnem pisem od malena, od jedno deset godina, i nameravala sam da izdam knjigu napisanu pre 5 godina, ali svi odreda su me odbijali uz reci da je ona zesce glupost. I sada nakon toliko godina prosto zelim da vidim da li je zbilja tako, pa me intresuje da li postoji neki sajt za samoobjavljivanje i dobijanja kritika dobrih ili losih.
    U pitanju je epska fantastika.
    Прво, не веруј слепо издавачима, они се данас најчешће не поводе квалитетом.
    Ипак, требало би неко доиста компетентан да то твоје прочита и процени. Од класичних издавача препоручујем "Малог Нема".
    Што се тиче објављивања на Интернету, за епску фантастику и фантастику уопште пробај сајт Eniaroyah, а за објављивање у електронској форми уопште погледај Мрежу креативних људи, http://www.creemaginet.com/sajt/index.php , али ти препоручујем да тамо, а и свуда другде, прво објавиш само одломке, за пробу, да се види какво је то одиста. Уосталом, то можеш и овде, и на сваком сличном форуму и пдф. На пример и "Свет књига".
    Поздрав, и пуно успеха.
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Slične teme

1. znate li neki dobar izlet oko bgd
    Autor ninamistery u forumu Srbija
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 10.07.2014., 22:44
  2. ZNATE LI DOBAR SAJT O FOTOGRAFIJI?
    Autor HEKSE u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.06.2005., 19:30
  3. znate neki dobar sajt za slanje
    Autor hitno mi je potrebno u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0