tinejdzeri i romantika...........

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
Ovako:svratila sam na pdf romantika,i moram da kazem da mi se zesce pegla i da to nema nikakve veze sa budjavim frapeom..............:mrgreen::confused:
i pitam ja vas:koliko(i da li ste uopste) romanticni?
i sta je najromanticnija stvar koju je neko vama uradio ili vi nekome........?
ja:
romanticna u zavisnosti od osobe sa kojom sam,ali nikad onako da prelazi u patetiku..........
ovo prvo ne mogu da se setim,a sto se tice drugog................hm....ostavljam redovno baksis konobarima..............:lol:
msm,kad se budem setila napisacu..............:confused:
 
:)
a meni je oduvek bilo cimanje oko toga, ne otici u patetiku, treba imati skill

takodje

mada, s obzirom na postojanje toliko klisea, nije bas ni lako biti stvarno originalan
dok s druge strane, cak i ako je nesto klise ne mora da znaci da u datom trenutku nije romanticno
cak i kada je nekom ko gleda sa strane uzasno pateticno

meni romantika nisu pokloni, vec reci i dela
mada opet sve zavisi sta ko podrazumeva pod romantikom
 
Stvar je u tome što mnogi pronalaze romantiku u serijama, filmovima, muzici... Nema tu ništa romantično, to su samo elementi potrošačkog društva, napravljeni tako da bi se što lakše i bolje prodali.
Romantika ima simboliku ali samo u odredjenim situacijama, kada su aktivna neka osećanja.
 
Stvar je u tome što mnogi pronalaze romantiku u serijama, filmovima, muzici... Nema tu ništa romantično, to su samo elementi potrošačkog društva, napravljeni tako da bi se što lakše i bolje prodali.

ne bih bash vako srochio. Al kontam shta hocesh reci.

Romantika ima simboliku ali samo u odredjenim situacijama, kada su aktivna neka osećanja.

e al nachin na koji iskazujesh to je upravo ono shto chini romantiku. Ako preterash, zadjesh u patetiku, simbolika se izgubi.
opet pitanje je jel postoji granica.
 

Back
Top