misljenje ginekologa i ostalih koji nesto ynaju

strelac7

Početnik
Poruka
13
na pocetku da se izvinim, znam da ste pisali o policisticnim jajnicima, ali ja imam neke nedoumice.
meni je uspostavljena dijagnoza policisticnih jajnika. imam 24 god.
juce sam bila kod ginekologa jer po malo krvarim vec 19 dana, dala mi je injekciju estradiola(izvinite ako sam pogresno napisala),i rekla da moram da primim jos 2, i da cemo se poslije dogovoriti sta cu dalje.
u januaru ove godine sam prestala sa treapijom Diane - 35, koji sam koristila 14 mjeseci, i stvarno mi je pomogao. poslije toga sam imala normalne cikluse sve do 9. jula.
krvarenje koje trenutno imam nije obilno, vise je to neki braonkasti trag.
da napomenem da oduvjek imam problema sa ciklusima
najvise me zabrinulo kada sam juce pitala doktora da li cu imati problema da ostanem u drugom stanju kada to budem zalela, i ona je odgovorila da vjetovatno hocu.
citala sam na forumu o nekim cajevima, ali mi nije jasno da li je to za policisticna jajnike, ili samo za ciste na jajnicima, jer znam da postoji valika razlika izmedju ta 2 pojma.
moram da napomenem da sam prilicno nervozna osoba, ne znam da li to ima neke veze sa mojim problemom.
molim sve koji nesto znaju o ovoj temi da mi odgovore
hvala
 
Postoje 2 jako dobra caja biljne apoteke Josif Pancic, to su Calendulae composita (sa nevenom, koji je jako dobar) i Caj protiv mioma, trebalo bi da mozes da ih nabavis u svakoj bolje snabdevenoj apoteci i onda da ih pijes nemilice. Postojao je cak i neki Caj protiv menstrualnih tegoba koji proizvodi Zdravlje Leskovac, ali nisam sigurna da se on jos uvek moze naci.
Ja sam 2x imala probleme sa manjim cistama na jajniku, ali sam ostala u drugom stanju "iz prve", tako da nemoj da se brines.
 
njicata:
Postoje 2 jako dobra caja biljne apoteke Josif Pancic, to su Calendulae composita (sa nevenom, koji je jako dobar) i Caj protiv mioma, trebalo bi da mozes da ih nabavis u svakoj bolje snabdevenoj apoteci i onda da ih pijes nemilice. Postojao je cak i neki Caj protiv menstrualnih tegoba koji proizvodi Zdravlje Leskovac, ali nisam sigurna da se on jos uvek moze naci.
Ja sam 2x imala probleme sa manjim cistama na jajniku, ali sam ostala u drugom stanju "iz prve", tako da nemoj da se brines.

U pravu si, on ti je najbolji... :wink: Samo udri sa Calendula composita, uz eventualnu terapiju prepisanu od strane ginekologa...
dipl.ph.spec.
 

Back
Top