opljackana poslanica

Хеј момци....Нешто размишљам, то Робим Худ ми је некако западњачки.
Предлажем да нашега момка назовемо Хајдук Станко...Више је по нашки.:per:
 
:hahaha: Па чекај, жива је жена не испуњава услове.

Ал може да се деси да буду забрањена удружења Клерофашистичких удружења Водоинсталантера.
Због основане сумње да пропагирају Нацистичку идеологију у теорији
а и у пракси је доказано да користе Француске кључеве преко сваке мере. Том злу се мора превентивно стати на крај.
 
Poslednja izmena:
Аууу па то је сад незгдно.
Сад ће Ивица да крене у пленидбу Француских кључева по кућама.

Људи, не дајте своје Француске кључеве!
Скривајте их, укоповајте.

ПС пре укопавања добро подмазати
Ја сам мој купио у комплету ал га некако чудно зову
01.jpg
 
Јао Дачо па немој тако. Па нисмо дошли овде да се вређамо. Чуј: Разбојника.
Рецимо: предводник, месија, инспиратор. Човек који показује пут. Светло на крају тунела и тако то.
Него оно што мене брине је да је Месија:
Uhapšen je zahvaljujući pomoći sugrađanina M. M. (26) koji je iz svog automobila video šta se dogodilo, istrčao je iz kola i potrčao za napadačem.
А шта ако суграђанин М.М. рецимо не симпатише Демократску странку и сличне фирме. Па он јадник стварно није могао да зна коме помаже. Како ли се сад тај човек осећа?

Видиш Дачо како сам ја осећајан. Бринем се за човекова осећања. Просто сам хуманиста.
 
Јао Дачо па немој тако. Па нисмо дошли овде да се вређамо. Чуј: Разбојника.
Рецимо: предводник, месија, инспиратор. Човек који показује пут. Светло на крају тунела и тако то.
Него оно што мене брине је да је Месија: А шта ако суграђанин М.М. рецимо не симпатише Демократску странку и сличне фирме. Па он јадник стварно није могао да зна коме помаже. Како ли се сад тај човек осећа?

Видиш Дачо како сам ја осећајан. Бринем се за човекова осећања. Просто сам хуманиста.

Dobićeš Nobela, ko Obama... :lol:

Ako je Mesija drogirani razbojnik, onda sam ja protiv Mesije...
 
Предрасуде предрасуде, а после сам ја Нациста.
Да ли сада тај млади човек, рекао бих визионар, треба да буде жигосан у друштву због своје евентуалне слабости?
Не, свакако не. Пружимо шансу човеку, будимо људи иако смо Срби ... и тако то.
Следимо визију, следимо знак са неба, следимо свети
slika-Pode_avaju_i--francuski--klju_-15---375mm-381800x400.jpg
 
Poslednja izmena:
jedna sekretarica iz bgdputa, pre dva meseca, na karaburmi, napadnuta, oborena, oteta tasna, slomljena kljucna kost, boloovanje tri meseca

u mirijevu, pre desetak dana, `mladic` s ledja napao prolaznicu, oteo lancic bacivsi zrtvu grubo na trotoar

sta je ovo ljudi, dal narkomani divljaju ili obicni razbojnici sire polje delovanja
 
Da, i to bez imalo srama,podlo, kukavicki... ne vide da se radi o zeni !!!
Па шта сад ово треба да значи!
Вређање на Националној основи!
Срби су глупи и слепи јер не знају да читају латиницу?
Е па знамо и видимо иако ми овако вест куд и камо лепше изгледа:
Народна посланица Демократске странке Биљана Хасановић Кораћ нападнута је ...
 
jedna sekretarica iz bgdputa, pre dva meseca, na karaburmi, napadnuta, oborena, oteta tasna, slomljena kljucna kost, boloovanje tri meseca

u mirijevu, pre desetak dana, `mladic` s ledja napao prolaznicu, oteo lancic bacivsi zrtvu grubo na trotoar

sta je ovo ljudi, dal narkomani divljaju ili obicni razbojnici sire polje delovanja


Ma to samo aktuelni rezim zavodi red.
 
Narodna poslanica Demokratske stranke Biljana Hasanović Korać napadnuta je i opljačkana u Njegoševoj ulici u četvrtak kasno uveče, oko 23 i 30, prenose beogradski mediji. Napadač Miloš M. je uhapšen i njemu je određeno policijsko zadržavanje.

Napad se dogodio pošto je poslanica napustila prostorije DS-a u Krunskoj ulici.

Za sada nepoznati mladić udario je Hasanovićevu francuskim ključem po glavi i tom priliko joj naneo teže povrede.

Kada je pala na trotoar, razbojnik joj je oteo tašnu i potrčao niz ulicu. Uhapšen je zahvaljujući pomoći sugrađanina M. M. (26) koji je iz svog automobila video šta se dogodilo, istrčao je iz kola i potrčao za napadačem.

Stigao ga je dvadesetak metara kasnije i oborio na zemlju. Ubrzo mu je u pomoć pritekla policijska patrola koja je bila u blizini i uhapsila napadača.

Hasanovićeva, koja je obilnio krvarila prevezena je u Urgnetni centar gde su joj sanirane povrede.

Posle prijema, u bolnicu su stigli njena ćerka i Srđan Milivojević, poslanik DS-a.

Milivojević je rekao da ovaj napad nema političku konotaciju: „Više je nego očigledno da je motiv pljačka. Razbojnik nije ni znao da je napao poslanika”, rekao je poslanik DS-a za „Novosti”.

Policija je uhapsila Miloša M. (1989) iz Beograda uz pomoć građana i odredila mu zadržavanje do 48 sati.

Portparol Kliničkog centra Srbije Drago Jovanović je kazao agenciji Beta da su rane po glavi koje je ona zadobila sanirane i da je iz predostrožnisti zadržana tokom noći, i da je njeno zdravstveno stanje stabilno. (Mondo)

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=151171


Хм, ово је већ други пут да се појави незнанац - џентлмен, који прискаче дами у помоћ.

Допада ми се тај тренд! :ok:
 
Poslednja izmena:
Хм, ово је већ други пут да се појави незнанац - џентлмен, који прискаче дами у помоћ.

Допада ми се тај тренд! :ok:
Ја се уби размишљајући о њему.
Да ли је знао коме помаже? Како би се ја осећао на његовом месту? И тако ближе и тако потаман, што би реко Коста.
 
Ја се уби размишљајући о њему.
Да ли је знао коме помаже? Како би се ја осећао на његовом месту? И тако ближе и тако потаман, што би реко Коста.


А ја се уби размишљајући како би реаговали корисници форума у РЛ, ево на пример - ТИ први? :think:


Да видиш да неко напада жену пред тобом, шта би урадио:

а) Пришао би жртви и уљудно је питао из које је странке пре него што би реаговао?

б) Реаговао би у складу са њеним одговором или би одмах реаговао без обзира из које је странке?

в) Не би реаговао уопште, осим на тастатури свог компјутера?


Заокружи тачан одговор...

:mrgreen::lol:
 
Па шта сад ово треба да значи!
Вређање на Националној основи!
Срби су глупи и слепи јер не знају да читају латиницу?
Е па знамо и видимо иако ми овако вест куд и камо лепше изгледа:
Народна посланица Демократске странке Биљана Хасановић Кораћ нападнута је ...

Nema to nikakve veze sa imenom/prezimenom doticne nego sa stranackim preseravanjem nemajuci obzira da se radi o zeni...
Cirilica nije presudna u merenju SrBstva....

P.S. Francuski kluc je originalno Svedski...
 
У мом случају је одговор под а
Ако имаш још питања слободно се обрати.

Идемо даље сад. :lol:

Када би сазнао из које је странке, ти би:

а) Помогао жртви?

б) Помогао нападачу?

б) Удаљио би се са места напада, брзо отишао кући и поделио цео догађај са нама - форумашима?
 

Back
Top