Која вас странка "позива" у своје редове?

Scatterbrain

Aktivan član
Poruka
1.039
Која вас странка "позива" у своје редове?

А ако нисте никада "позвани" у неку странку, онда за вас друго питање:

Зашто се ви онда сатирете учлањујући се у неке странке?
Да ли је у питању новац, моћ, добробит ове земље? О чему се ради?:dontunderstand:


Пошто је данас све јавно, слободно и независно, ево отварам тему да дискутујемо на ову аморалну филозофију!
 
Која вас странка "позива" у своје редове?

А ако нисте никада "позвани" у неку странку, онда за вас друго питање:

Зашто се ви онда сатирете учлањујући се у неке странке?
Да ли је у питању новац, моћ, добробит ове земље? О чему се ради?:dontunderstand:


Пошто је данас све јавно, слободно и независно, ево отварам тему да дискутујемо на ову аморалну филозофију!

Ниједна ме није позвала у своје редове али ме зато редовно СВЕ позивају кад су избори - телефоном, да питају за кога ћу да гласам, да ли сам изашла на изборе, итд. :lol:
 
Ја се сећам пре неколико година у Ша је била афера да су ови Карићи на праговима испред врата остављали "поклончиће"! Али ни они нису "позивали" у своје редове, но су желели само гласове тих бирача.

Иначе, очекујем да ме ЛДП позове да сменим Чеду Јовановића! :lol: П.С. Много сам бољи од њега! ;)
 
Poslednja izmena:
Мени су пре пар дана банули СНСовци и питали хоћу ли гласати за њих на Вождовци и хоћу ли да се учланим у њихову странку.
Пошто сам одговорио негативно на оба питања, продужили су даље. Иначе нису били нападни, били су баш одмерени, да не кажем културни.

А пред парламентарне и председничке изборе су ме скоро сви звали, па и агенције за истраживање јавног мњења.
 
Ја се сећам пре неколико година у Ша је била афера да су ови Карићи на праговима испред врата остављали "поклончиће"! Али ни они нису "позивали" у своје редове, но су желели само гласове тих бирача.

Иначе, очекујем да ме ЛДП позове да сменим Чеду Јовановића! :lol: П.С. Много сам бољи од њега! ;)

A jel` pusis,drogiras se,vozis dzip i izmamljujes uzdahe ocvalih djevojaka?
 

Back
Top