Najgori način da upoznate devojku
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Najgori način da upoznate devojku

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Najgori način da upoznate devojku

Ja sam žurio iz jednog pravca a ona iz drugog i na ćošku smo se sudarili glavama. Oboje bi skoro pali da se nismo uhvatili jedno za drugo i to vrlo nezgodno.
    Kada nam se razbistrilo i kada smo pogledali kako se držimo nasmejali smo se i pozvao sam je na kafu.
    Da čujem da li i vi imate nešto tako "glupo"....

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

sudarili smo se.....
    njoj je ispala gomila papira na pod....pomogao sam joj da ih pokupi.....i tek kada smo se pogledali shvatio sam da bi izgledala super bez naochara.....bila je zbunjena....predlozio sam joj pice...
    i taaaako....
    e da....ovo je ipak iz nekog filma

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Uhvatila nas zajedno kontrola 1987 ili 1988 godine u tramvaju na Slaviji.Izveli su nas napolje a ona nije imala licnu kartu.Onda sam ja dao moju da je ne kinje vise pa su napisali dve kazne na istu licnu kartu.Tako smo se upoznali i ...
    Posle mi kazne stigle na gajbu a cale mi je rekao da nije znao da ima takvog kretena za sina koga kontrola uhvati dva puta u istom danu.
    Bila je ridja, sa pegicama.Zvala se Gordana i studirala je pravo...

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio goodday
    sudarili smo se.....
    njoj je ispala gomila papira na pod....pomogao sam joj da ih pokupi.....i tek kada smo se pogledali shvatio sam da bi izgledala super bez naochara.....bila je zbunjena....predlozio sam joj pice...
    i taaaako....
    e da....ovo je ipak iz nekog filma
    šta ćeš, dešavaju se takve stvari i u PRAVOM životu. Ali u filmu ona njega NE uhvati za kura? kada padnu. A niko nije nosio ništa da bi posle skupljali.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.569
    Reputaciona moć
    15776

Podrazumevano

Citat Original postavio snoshaj efendija
    Uhvatila nas zajedno kontrola 1987 ili 1988 godine u tramvaju na Slaviji.Izveli su nas napolje a ona nije imala licnu kartu.Onda sam ja dao moju da je ne kinje vise pa su napisali dve kazne na istu licnu kartu.Tako smo se upoznali i ...
    Posle mi kazne stigle na gajbu a cale mi je rekao da nije znao da ima takvog kretena za sina koga kontrola uhvati dva puta u istom danu.
    Kako ljupko i romantično,pa još i pegice.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

[quote="kučka"]
    Citat Original postavio snoshaj efendija
    Da si ti kucko bila tamo, i za tebe bih platio kaznu.Zasluzila si...

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Eeee

E moj drugar je imao neponovljivu situaciju. Ode on tako mrtav pijan iza kafica da pisha, namesti se lepo, a kad pogleda dole, ona ga gleda odozdo, cuci

Početnik
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

jao ,ja nikada ne mogu zaboraviti moje upoznavanje sa deckom..
    U jednom kaficu, on je pogresio u usao u zenski wc,a ja sam izlazila,i u delu gde stoji lavabo smo se sreli,i onda onako zbunjeni krenuli smo ka vratima,koja nisu mogla da se otkljucaju, i tu smo proveli nekih pola sata,dok su nas ovi odglavljivali vrata sa druge strane..
    Nas dvoje smo se siti ispricali tada,i razmenili telefone i tako to...
    I sada smo zajedno vec 8 meseci...

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Eeee

Citat Original postavio ivyboring
    E moj drugar je imao neponovljivu situaciju. Ode on tako mrtav pijan iza kafica da pisha, namesti se lepo, a kad pogleda dole, ona ga gleda odozdo, cuci

Svega toga ne bi bilo da je kafic imao bolji mokri chvor

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.569
    Reputaciona moć
    15776

Podrazumevano

[Da si ti kucko bila tamo, i za tebe bih platio kaznu.Zasluzila si... [/quote]

Znam da bi,i više od toga.......

Podrazumevano

U toplesu, na plaži, kao devojka njegovog ortaka... :shock:
    I onda nek mi neko kaže da nešto ne može.....

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Tema taman postaje interesantna ne kvarite je sa čatovanjem.
    PITANJE ZA MODERATORA:
    Mogu li ja da na određene načine branim svoje pitanje od raznih upadica - znači ja sam moderator samo za moje pitanje (vidi sa webmasterima da li je izvodljivo menjati program).

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

javascript:emoticon('')
    Citat Original postavio kučka
    [Da si ti kucko bila tamo, i za tebe bih platio kaznu.Zasluzila si...
    Znam da bi,i više od toga....... [/quote]

Tacno, ali ne znam da li bih bio u stanju da ti pruzim to sto ti treba ili sto zelis...

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.569
    Reputaciona moć
    15776

Podrazumevano

Evo ja da dodam:
    šetam tako po čaršiji,sve probeharelo,lepota jedna i opsss... sapletoh se o turban. Taman da mu se mile majke kad on: mlad, lep, naočit. U trenutku skoči i baci one svoje knjige što ih čita pa me zadrža da se ne strmeknem niz kaldrmu...tako je počelo a dokle će ne znam

Početnik
    Učlanjen
    28.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano hehe

vozio jedne noci kao taksista kad pokupim musteriju.
    ona pijana kao zvecarka i pita: odakle si?
    ja rece a ona: wow pa ja sam iz iste zemlje.
    razmenise brojeve i eto nas zajedno.
    nakon 2 nedelje upoznam slicno jos jednu ali iz druge zemlje.
    usput, i prva i druga znaju da imam devojku vec vecnost i da zivim sa njom.
    eto sada ih imam tri.
    heheh

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Citat Original postavio kučka
    Evo ja da dodam:
    šetam tako po čaršiji,sve probeharelo,lepota jedna i opsss... sapletoh se o turban. Taman da mu se mile majke kad on: mlad, lep, naočit. U trenutku skoči i baci one svoje knjige što ih čita pa me zadrža da se ne strmeknem niz kaldrmu...tako je počelo a dokle će ne znam
    Smejem se grohotom...

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

bili smo na pecanju u jednom zabacenom i pustom kraju. Odvojio sam se od grupe i krenuo rekom uzvodno. Iznenada, na mestu gde na kratko prestaje shuma, naidjoh na 4 prelepe devojke kako se suncaju u toplesu. Vidno iznenadjeni i zbunjeni razmenili smo koju, pre nego sto su, kako to obicno biva, njihovi momci poceli da iskrsavaju iz daljine.
    Onako omamljen prirodom, ucinilo mi se na tren kao da sam naisao na vodene vile, mada, kad bi ove devojke zaista bile ta zenska vodena bica tesko da bih se vratio u jednom komadu.

svako dobro

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Ja sam mog bivseg decka(poslednjeg)upoznala tako sto je dosao u bolnicu gde radim,da mojoj koleginici donese neke licne stvari njenog mladica koje joj je ovaj poslao,pa posto nas dve se isto prezivamo,a on je seprtlja zaboravio njeno ime i nikad je nije video dosao kod mene misleci da sam ona ja i ubedjivao me pola sata da uzmem te stvari,neverujuci mi da su namenjene nekom drugom.....i tako,kada je ona slucajno nabasala na nas dvoje kako se ubedjujemo ko je ko,razresila je misteriju,a on je mene posle radnog vremena izveo na sok!
    Eto.......nase poznanstvo je bilo posledica greske,razisli smo se posle godinu dana i 7 meseci.....jer smo ipak bili greska!

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Citat Original postavio random_cloud_form
    bili smo na pecanju u jednom zabacenom i pustom kraju. Odvojio sam se od grupe i krenuo rekom uzvodno. Iznenada, na mestu gde na kratko prestaje shuma, naidjoh na 4 prelepe devojke kako se suncaju u toplesu. Vidno iznenadjeni i zbunjeni razmenili smo koju, pre nego sto su, kako to obicno biva, njihovi momci poceli da iskrsavaju iz daljine.
    Onako omamljen prirodom, ucinilo mi se na tren kao da sam naisao na vodene vile, mada, kad bi ove devojke zaista bile ta zenska vodena bica tesko da bih se vratio u jednom komadu.

svako dobro
    Blago tebi,sta bih ja dao za neki takav susret.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

u diskoteci pre par godina.Naslonjen na jedan stub pomalo se dosadjujuci i cevceci vec drugi poredu swimingpool.Razmisljam dali ce ona moja kretenka ipak doci ili ce me ispaliti po obicaju.U tom trenutku me neko otpozadi laganao uhvati za guzu.naravno mislio sam da je to bila ona jer zna sta me pali.I kada sam rekao stigla si.
    Odgovor.Vec odavno ali cekao sam pravi trenutak.
    Ugledao sam njega............
    Neko rece Bese kratko ali slatko.
    A svoju zenu sam upoznao u parku na klupi.
    malo je falilo da se pobijemo.ali desilo se vencanje kasnije.
    pa sada i ovaj neznam ni sam kako nazovi period koji nas je snaso.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Bila je neka ultra gužva u gradu zbog neke kolone sve blokirano... stajao sam na stanici i čekao taxi da naiđe, primetivši NJU, koja je bila kao anđeo u svoj onoj gužvi koja je čekala bus koga nema. Taxi je naišao i ja sam ulazeći (navodno iz kurtoazije) poluglasno rekao da ko ide u istom pravcu može sa mnom... na moju ogromnu sreću, javila se ona i još nekih dvoje koje sam potpuno zaboravio. Rekao sam taxisti da sve razveze svojim kućama, svi su verovatno mislili da sam ili lud ili glup a ja sam samo hteo da provedem što više vremena s njom. U kolima smo se ne znam kako ispričali i dao sam joj vizit kartu onako usput nadajući se da će se nekad javiti.

Prošlo je od tada jedno godinu dana, ni traga ni glasa od nje.

Jednog jutra stiže mi email koji kaže "pozvao si me na kafu, pa ja rekoh možda poziv još uvek važi..." Trebalo mi je nekih 10 minuta mozganja, ali sam se na kraju ipak setio. Bila je to ona, naravno, upravo je bila raskinula sa dečkom. Nažalost ja sam već bio oženjen, ali to nas nije sprečilo da se viđamo "drugarski", što traje i dan danas.

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Ledena hala pionir. Ortak se zalece kao lud sa namerom da zakoci blizu ograde, sa druge strane prilaze 2 ortakinje koje jedva drze ravnotezu.
    Kocenje ne uspeva i svo troje padaju nikad gore
    Ortak se pridize i kaze "cao ja sam ... " a devojke sa suzama u ocima grebu po ledu i beze ka izlazu

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kazite broj.....zezm se

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Najgori način da upoznate devojku

Citat Original postavio tlistatlidesettli
    Ja sam žurio iz jednog pravca a ona iz drugog i na ćošku smo se sudarili glavama. Oboje bi skoro pali da se nismo uhvatili jedno za drugo i to vrlo nezgodno.
    Kada nam se razbistrilo i kada smo pogledali kako se držimo nasmejali smo se i pozvao sam je na kafu.
    Da čujem da li i vi imate nešto tako "glupo"....
    zasto bre glupo bas je romanticno,eto ti razlog da se zaljubis a posle isto radi glava ali bez udaranja pa ako opstane :wink: coool

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Radnja se desava pre nekoliko god.Sedim ja na klupi, na zeleznickoj stanici cekam voz, vracam se kuci.Muka mi je od zime, od cekanja, od svega.Glavu sam naslonila na ruke, i gledam u beton ispred sebe.Prolaze pored mene torbe i koferi.Ja ravnodusna.I onda prodefilovase najduze patike koje sam ja do tada videla.Odokativno 49-50.Prvo sto mi je palo na pamet:gde li ovaj covek kupuje obucu.Sad obucu za njega trazimo zajedno.A da zaboravih da kazem, udala sam se za nogatog

Slične teme

1. 1001 nacin za otkaciti devojku
    Autor Petar_Pan u forumu Muškarci
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 19.01.2006., 23:28
  2. Ako zelite da upoznate puno ljudi
    Autor 123456789 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.01.2005., 09:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor