Da li ateisti posle smrti idu u pakao?

Da li ateisti posle smrti idu u pakao?

  • Da.

  • Ne.

  • Ne znam.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nadaj se...:zcepanje:

A koje si ti vere kad drugima želiš zlo? :think:

Ја сам хришћанин и нормално ДА СЕ НАДАМ да ће они који стално хуле на Бога Тројичнога и на веру Православну одговарати ако не пред људима а оно пред Богом... као и остали "-исти"... рецимо буд-исти........:hahaha:


Страшни суд, детаљ, Грачаница
 
Poslednja izmena:
Ја сам хришћанин и нормално ДА СЕ НАДАМ да ће они који стално хуле на Бога Тројичнога и на веру Православну одговарати ако не пред људима а оно пред Богом... као и остали "-исти"... рецимо буд-исти........:hahaha:
Normalno je da hrišćani pravoslavni žele zlo svima koji to nisu?

E... džabe se onaj Isus i rodio i umro... ništa naučili niste...:confused:
 
Ја сам хришћанин и нормално ДА СЕ НАДАМ да ће они који стално хуле на Бога Тројичнога и на веру Православну одговарати ако не пред људима а оно пред Богом... као и остали "-исти"... рецимо буд-исти........:hahaha:

A sta ako se ti reinkarniras u malog, maleckog crvuljka u sledecem zivotu i neko te ulovi i iskoristi kao mamac za pecanje? :zcepanje:

Sta ako reinkarnacija ipak postoji? :think:
 
Ја сам хришћанин и нормално ДА СЕ НАДАМ да ће они који стално хуле на Бога Тројичнога и на веру Православну одговарати ако не пред људима а оно пред Богом... као и остали "-исти"... рецимо буд-исти........:hahaha:

e, vala to je bas...normalno
da se jedan...hriscanin vise bavi drugima nego sobom :zper:
 
A sta ako se ti reinkarniras u malog, maleckog crvuljka u sledecem zivotu i neko te ulovi i iskoristi kao mamac za pecanje? :zcepanje:

Sta ako reinkarnacija ipak postoji? :think:

Тело се смртницима углавном и претвори у црве - и за то није потребна било каква "реинкарнација" - него физичка смрт........:hahaha:којом приликом се ДУХ-ДУША одваја од тела........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top