Krvavi pentagram:Žrtve satanizma

Matoro,ali da se podsetimo:

Blic, 15.10.2004.
Nadrilekar usijanim olovom ispekao bebu

Dvomesečni dečak (čije ime iz obzira prema roditeljima nećemo objaviti) zadobio je teške povrede kada je vračara iz kraja na periferiji Beograda po njegovom licu prosula usijano olovo dok je nad njegovom glavom i glavom majke obavljala ritual „isterivanja straha“.

Dečaku je vrelo olovo palo na očne kapke, zbog čega se trenutno sa majkom nalazi na lečenju u dečijoj bolnici u Tiršovoj ulici. Srećom, mališanu nije oštećen vid, ali ga zbog teških opekotina ovih dana očekuje operacije plastične rekonstrukcije.

- Ja sam sam sebi najviše kriv - kroz suze priča dečakov otac, inače zdravstveni radnik jedne ugledne beogradske bolnice.

- Ta baba je godinama dolazila kod sve dece u komšiluku. Kad mi se sin rodio, imao je malih problema sa bubrezima, zatim je dobio grčeve, bio je pomalo uznemiren, nije mogao da spava. Moji stariji članovi porodice i komšije su mi rekli da pozovem tu babu. Rekli su mi da zna da baja i da se bavi time. Prvo nisam pristao, ali sam posle popustio. I pre ovog tragičnog slučaja, dolazila je kod nas. Nisam tada bio kod kuće, ali se sve završilo bez problema - priča otac dečaka i navodi da je po drugi put došla u nedelju, pre pet dana.

- U kući smo bili supruga, kum i ja. Rekla je mojoj ženi da sa detetom klekne na pod pored šporeta. Preko glave im je prebacila pelenu, a zatim na šporetu počela da greje olovo. Vrelo olovo je zatim počela da gasi u posudi koju je držala iznad njihovih glava i da baje. U jednom trenutku, ni sam ne znam kako, da li se baba saplela ili šta, vrelo olovo je kanulo na dečakovo lice, tačno na očne kapke. Bilo je strašno, dete je počelo da vrišti, supruga da jauče, unezveren sam počeo da glavom udaram u zid. Kum je srećom bio prisebniji, rekao je babi da stavi hladne obloge detetu preko očiju. Vezala mu je oči i govorila: „Nije mu ništa, nije mu ništa“... - priča otac.

Dečaka su roditelji odmah odvezli u Tiršovu, odakle je prebačen u Očnu kliniku u Pasterovoj ulici.

Srećom, nije izgubio vid, ali ima teške opekotine i ovih dana će biti operisan - priča otac navodeći da se posebno zahvaljuje dežurnom doktoru Gakoviću.

- Oporaviće se, tako su mi rekli. Šta da kažem, na ovo gledam kao na svoju kaznu i pričam zato da upozorim ostale roditelje da im se ne desi ovo što se meni desilo. Glavna sestra u Tiršovoj nam je rekla da u poslednje vreme često imaju ovakve slučajeve, da im dolaze bebe opečene vrelim olovom... - priča otac dečaka.
 
Sada imamo i temu za sve što pomahnitale zveri rade pod zastavom mračnog pentagrama...

Uključujemo i bebe sa čelom sprženim od olova,polomljene grobove...pa može i EMO samoubilački pokret da prođe!
zapravo, satanisti koriste krst, buduci da se satanizam ubraja u hriscanstvo
i,
imaju pametnija posla od valjanja spomenika... to su bili neki pijani klosari
 
groblje-vandali-francuska-540px-AFP.jpg


rep-Obrenovic.jpg


-----------------------

Sada zlatne 70e...

jonestown18.jpg


mn-tendays16_pha_0499452313.jpg


I ovi naši će jednog dana postati Jimmy,ne brinite...
 
Matoro,ali da se podsetimo:

Blic, 15.10.2004.
Nadrilekar usijanim olovom ispekao bebu

Dvomesečni dečak (čije ime iz obzira prema roditeljima nećemo objaviti) zadobio je teške povrede kada je vračara iz kraja na periferiji Beograda po njegovom licu prosula usijano olovo dok je nad njegovom glavom i glavom majke obavljala ritual „isterivanja straha“.

Dečaku je vrelo olovo palo na očne kapke, zbog čega se trenutno sa majkom nalazi na lečenju u dečijoj bolnici u Tiršovoj ulici. Srećom, mališanu nije oštećen vid, ali ga zbog teških opekotina ovih dana očekuje operacije plastične rekonstrukcije.

- Ja sam sam sebi najviše kriv - kroz suze priča dečakov otac, inače zdravstveni radnik jedne ugledne beogradske bolnice.

- Ta baba je godinama dolazila kod sve dece u komšiluku. Kad mi se sin rodio, imao je malih problema sa bubrezima, zatim je dobio grčeve, bio je pomalo uznemiren, nije mogao da spava. Moji stariji članovi porodice i komšije su mi rekli da pozovem tu babu. Rekli su mi da zna da baja i da se bavi time. Prvo nisam pristao, ali sam posle popustio. I pre ovog tragičnog slučaja, dolazila je kod nas. Nisam tada bio kod kuće, ali se sve završilo bez problema - priča otac dečaka i navodi da je po drugi put došla u nedelju, pre pet dana.

- U kući smo bili supruga, kum i ja. Rekla je mojoj ženi da sa detetom klekne na pod pored šporeta. Preko glave im je prebacila pelenu, a zatim na šporetu počela da greje olovo. Vrelo olovo je zatim počela da gasi u posudi koju je držala iznad njihovih glava i da baje. U jednom trenutku, ni sam ne znam kako, da li se baba saplela ili šta, vrelo olovo je kanulo na dečakovo lice, tačno na očne kapke. Bilo je strašno, dete je počelo da vrišti, supruga da jauče, unezveren sam počeo da glavom udaram u zid. Kum je srećom bio prisebniji, rekao je babi da stavi hladne obloge detetu preko očiju. Vezala mu je oči i govorila: „Nije mu ništa, nije mu ništa“... - priča otac.

Dečaka su roditelji odmah odvezli u Tiršovu, odakle je prebačen u Očnu kliniku u Pasterovoj ulici.

Srećom, nije izgubio vid, ali ima teške opekotine i ovih dana će biti operisan - priča otac navodeći da se posebno zahvaljuje dežurnom doktoru Gakoviću.

- Oporaviće se, tako su mi rekli. Šta da kažem, na ovo gledam kao na svoju kaznu i pričam zato da upozorim ostale roditelje da im se ne desi ovo što se meni desilo. Glavna sestra u Tiršovoj nam je rekla da u poslednje vreme često imaju ovakve slučajeve, da im dolaze bebe opečene vrelim olovom... - priča otac dečaka.

Па, то није сатанизам.:neutral:
 
[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/tHhZ2LThpv4&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/tHhZ2LThpv4&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
[/YOUTUBE]

E, nije ti vise pentagram simbol..
Mislim, bas nisi u toku. Ili je paganizam tj pozivanje na stare bogove, pre ovog trenutnog, ili je manje vise sukob sa hriscanskom doktrinom.
I simbol je obrnuti krst pretezno u tom slucaju..
Mislim, kekeke, krvavi pentagram :D..
Retko ces i po filmovima naci to vise..

Minus klinci koji su klinci..
 
Sta cemo sa spaljivanjem crkava u Norveskoj od strane clanova benda Burzum...Takodje Varg Vikernes je osudjen na,bese 10 godina ako se ne varam i to ja mislim i za ubistvo...

Pa da, ali kontas li ti pre koliko godina je to bilo?
A i Varg fura sad novi fazon, miks, vise naginje ka radiklanoj politickoj struji..
Mislim, nije se razvilo jer nikad nije ni postojao masovni pokret..
Bilo je par njih, sada ni njih pretezno nema..
Ali je zapoceo muzicki trend. Nesto sminke, efekti, sou..
Mislim, vidis u spotu? Crkve gore, pepeo pada kao sneg..
Ono, super izgleda stilski. Ali, kekeke, clanovi benda su ok momci..
Ono, dnevna rutina, zivot ko zivot..

Kontam paranoju ali.. u stvari ne kontam je :D..
 
Ma Varg je ubio u ime sebe :roll:..
Mislim, jesi gledao sudjenje i sve ostalo?
Pa videlo se iz aviona da uziva u tome sto je u centru paznje..

No, Varg je Varg.. Jedno ime od pre deset godina..
E jedino bi mogao jos da izvuces Gaahla iz sesira..
A mislim da ces se pomuciti oko treceg, m? :D
 
Necu,George Fisher!

Pa, osim sto se dere neartikulisano.. Sta s njim?

Mmmm...Mislio sam na spaljivanje oko 20 crkava...

E za neke jeste bilo steta..
Mislim, ne vere radi, kekeke, vec su bile Stave crkve..
Mislim, ako si ih nekad video uzivo, stvarno su zanimljive kao gradjevine..
Ali kao sto rekoh to je bilo pre 10 godina..
Nesto skorije daj...
 
Pa, osim sto se dere neartikulisano.. Sta s njim?



E za neke jeste bilo steta..
Mislim, ne vere radi, kekeke, vec su bile Stave crkve..
Mislim, ako si ih nekad video uzivo, stvarno su zanimljive kao gradjevine..
Ali kao sto rekoh to je bilo pre 10 godina..
Nesto skorije daj...

Ok,ovde uopste diskutujemo o opasnosti...Bolje nego da o tome pricamo kad vec bude kasno...
 
Sujeverje je zlo koje je tipično za primitivan svet, kod nas vračare zarađuju više od univerzitetskih profesora :roll:
lepo je rekao patrijarh Pavle, "Gde nema vere tu je sujeverje"
trebalo bi crkva da se pobrine za *osvešćivanje naroda, ali da se pre toga *obračuna sa takvima u svojim redovima!
 
Danas je, skoro nemoguće videti bebu bez crvenog konca oko ruke.u poslednje vreme je brojanica zamenila taj *vudu običaj....:roll: videla sam čak i svešteničku decu sa crvenim koncem ili brojanicom oko ruke, izgleda im nije dovoljno što su svoju decu krstili, već......za svaki slučaj...........*đavo ne spava.........:dash::dash::dash:
 
Зло напада и сваким даном је све агресивније,почев од медија и културе до образовања и политике

како називати абортусе који су попримили обиме геноцида?

Пре двадесетак година један мали чланак у Политици

изјава човека

Антихрист је рођен и ради на пољу медија

да сам ја то рекао или ти ситна безначајна реченица

али ту реченицу је изјавио тада надбискуп Милански потоњи против кандидат садашњем папи
 

Back
Top