У Европу без виза прво - заслужни

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
:hahaha::hahaha::hahaha:

http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/drustvo/drustvo/2009_10_28/vest_159233.jsp

У Европу без виза прво - заслужни

НОВИ САД - Грађани Србије који се издвајају по нечем племенитом или су урадили нешто значајно за друштво, а никад нису били у некој од земаља ЕУ, имаће прилику да их посете.

Наиме, кабинет потпредседника Владе Србије Божидара Ђелића покренуо је програм "Европа за све" уз подршку Европске комисије и три чланица Уније, Италије, Француске и Немачке, захваљујући коме ће заслужни грађани моћи у првој недељи примене такозваног белог шенгена да путују у Европу.

"О томе ћемо више следеће недеље, када ћемо обелоданити ту иницијативу", изјавио је за РТВ потпредседник Владе Србије Божидар Ђелић.

"Радићемо са Јавним сервисом Србије, а очекујем да РТВ Војводина буде у потпуности укључена у ту акцију, у којој ће се кандидовати сви они заслужни грађани Србије и први путовати у земље ЕУ" истиче Ђелић.

Он је рекао и то да ће тај програм трајати до почетка децембра, а првог јануара, грађани ће, како каже Ђелић, полицијску контролу на аеродрому Никола Тесла пролазити без виза у нашим биометријским пасошима.

:rotf::rotf::rotf:Прво заслужни.....Млађо, Божо....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Сад кад крену овце да се лактају, па специјалне емисије на телевизијама о "најзаслужнијим грађанима и грађанкама", па разни експерти - игре без граница, за попуњавање рупа у мозговима.

Ја предлажем да се одмах по школама и факултетима распише јавни конкурс за најбољи рад на тему : -Потказивање заслужних грађана и (умало заборавих) ,, грађанки , који ће први у ЕУ, јавним државним превозом.
 
Прво да захвалим Милету, који стаде на моју страну, кад ме нападоше они, који ни сами не знају зашто нападају.
За себе могу рећи, да сам доста учинио у свом животу, а сад да ли је то нешто заслужно?..Е то је оно чему сам се смејао или како рече тип КЕЗИО....
Питам вас драги моји пријатељи, да ли се иза свега овога крије замка, за гурање појединаца, који сами не знају отићи до ауто пијаце на Бубањ потоку...
ЗАСЛУЖАН, је велика заблуда.....Једна реч, иза које може да се крије толико других....Ништа није дефинисано, да ли спортисти, ученици, научници, књижевници, којих година, пола? Поставља се питање и морала. Ко ће то одређивати шта је дефиниција ЗАСЛУЖНОГ ГРАЂАНИНА. За неке је неки рад или дело,племенито, за друге је то глупо, неморално...
СМЕШНО ЈЕ ПРИЈАТЕЉИ МОЈИ, ЈАКО СМЕШНО, ШТО ДОЗВОЉАВАМО ДА НАМ ЕУРОПА ИЛИ НЕКО ОДАВДЕ НАМЕЋЕ НЕКЕ СТАНДАРДЕ, КОЈИ НИСУ ЈАВНО ДЕФИНИСАНИ И КАКО ЋЕ НА ИМЕ ИСТИХ ПРОГЛАШАВАТИ ГРАЂАНЕ ПРВОГА РЕДА.......Хоће ли заслужни грађани бити
ЧЛАНОВИ ПИЈЕДИНИХ ПАРТИЈА?.....Е то је смешно.....и тужно...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Сад кад крену овце да се лактају, па специјалне емисије на телевизијама о "најзаслужнијим грађанима и грађанкама", па разни експерти - игре без граница, за попуњавање рупа у мозговима.

Ја предлажем да се одмах по школама и факултетима распише јавни конкурс за најбољи рад на тему : -Потказивање заслужних грађана и (умало заборавих) ,, грађанки , који ће први у ЕУ, јавним државним превозом
.

:hahaha: Bas vala!

Sad ce DS mladi "zasluzni" da putuju, i poneki jadnik koji umire od gladi, za primer...:roll:
 
ewo ja predlazem jominija. zestoki je europejac a i nigde nije mrdnuo odavno van svog sela z:D

godinama je ovde progonio i maltretirao Srbe patriotske provincijencije, nosilac je Tadiceve spomenice iz 2004 , ucestvovao u vise kaznenih ekspedicija na patriote, tako da ja ne znam nikog drugog zasluznijeg sa ovog foruma da putuje u Jevropu o narodnom trosku
 
Ја предлажем да се одмах по школама и факултетима распише јавни конкурс за најбољи рад на тему : -Потказивање заслужних грађана и (умало заборавих) ,, грађанки , који ће први у ЕУ, јавним државним превозом.
ала гестапо

предпостављам прво ревносни ђаци Г17 -4 +н-ти ће да оду први, сви мушког рода са истом сексуалном оријентцијом, никакво подвајање, ака
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/drustvo/drustvo/2009_10_28/vest_159233.jsp

У Европу без виза прво - заслужни

НОВИ САД - Грађани Србије који се издвајају по нечем племенитом или су урадили нешто значајно за друштво, а никад нису били у некој од земаља ЕУ, имаће прилику да их посете.

Наиме, кабинет потпредседника Владе Србије Божидара Ђелића покренуо је програм "Европа за све" уз подршку Европске комисије и три чланица Уније, Италије, Француске и Немачке, захваљујући коме ће заслужни грађани моћи у првој недељи примене такозваног белог шенгена да путују у Европу.

"О томе ћемо више следеће недеље, када ћемо обелоданити ту иницијативу", изјавио је за РТВ потпредседник Владе Србије Божидар Ђелић.

"Радићемо са Јавним сервисом Србије, а очекујем да РТВ Војводина буде у потпуности укључена у ту акцију, у којој ће се кандидовати сви они заслужни грађани Србије и први путовати у земље ЕУ" истиче Ђелић.

Он је рекао и то да ће тај програм трајати до почетка децембра, а првог јануара, грађани ће, како каже Ђелић, полицијску контролу на аеродрому Никола Тесла пролазити без виза у нашим биометријским пасошима.

:rotf::rotf::rotf:Прво заслужни.....Млађо, Божо....:hahaha::hahaha::hahaha:

Mogu dnevno u WC do 5 puta....
Zasluzan sam gradjanin...
Odrzavam ekologiju
 
Umjesto sto se kezis po Krsti bolje ucini nesto zasluzno pa prosetaj o trosku drzave nedje van svoje pijace.

Слушај ме СОКОЛЕ и ЈУНАЧИНО.
Нисам никада чекао да ме ни држава ни било ко шета по беломе свету.
Кад сам имао потребу излазио сам ван ње, чак кад су и највеће санкције биле на снази. Еуропу сам великим делом обишао, видео, тако да могу трезвено да проценим да у њој не постоје неке вредности, због којих би морали да се одрекнемо свог идентитета.
Све државе бивше Југославије сам обишао уз дуж и попреко. Рецимо твоју државу Црну гору, сам целу видео за три дана, што признаћеш, није био проблем, ЗБОГ ВЕЛИЧИНЕ ИСТЕ. Како рече један мој рођак, Србин из Црне Горе.....
***** ДРЖАВУ КОЈУ ВОЗ ПРОЂЕ ЗА ТРИ САТА, А ОД ТОГА СТОЈИ У КВАРУ
ДВА САТА У БИЈЕЛОМ ПОЉУ........:hahaha::hahaha::hahaha:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/drustvo/drustvo/2009_10_28/vest_159233.jsp

У Европу без виза прво - заслужни

НОВИ САД - Грађани Србије који се издвајају по нечем племенитом или су урадили нешто значајно за друштво, а никад нису били у некој од земаља ЕУ, имаће прилику да их посете.

Наиме, кабинет потпредседника Владе Србије Божидара Ђелића покренуо је програм "Европа за све" уз подршку Европске комисије и три чланица Уније, Италије, Француске и Немачке, захваљујући коме ће заслужни грађани моћи у првој недељи примене такозваног белог шенгена да путују у Европу.

"О томе ћемо више следеће недеље, када ћемо обелоданити ту иницијативу", изјавио је за РТВ потпредседник Владе Србије Божидар Ђелић.

"Радићемо са Јавним сервисом Србије, а очекујем да РТВ Војводина буде у потпуности укључена у ту акцију, у којој ће се кандидовати сви они заслужни грађани Србије и први путовати у земље ЕУ" истиче Ђелић.

Он је рекао и то да ће тај програм трајати до почетка децембра, а првог јануара, грађани ће, како каже Ђелић, полицијску контролу на аеродрому Никола Тесла пролазити без виза у нашим биометријским пасошима.

:rotf::rotf::rotf:Прво заслужни.....Млађо, Божо....:hahaha::hahaha::hahaha:

...
Ови о европи као о Елдораду.
Сада испада да нико жив никада нигде није путовао,сви су чекали неког Божу,Динкеронета да им отворе врата европе и света !
 
Пријатељу мој, добро си приметио....
Соња, Наташа, Борка, и сва екипа са коца и канапа....па плус
бивши и садашњи чланови ОТПОРА, којекаки првоборци ОКТОБАРСКЕ РЕВОЛУЦИЈЕ.....а ситни мали грађани има само да чекају и да се надају.
:dash:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/drustvo/drustvo/2009_10_28/vest_159233.jsp

У Европу без виза прво - заслужни

НОВИ САД - Грађани Србије који се издвајају по нечем племенитом или су урадили нешто значајно за друштво, а никад нису били у некој од земаља ЕУ, имаће прилику да их посете.

Наиме, кабинет потпредседника Владе Србије Божидара Ђелића покренуо је програм "Европа за све" уз подршку Европске комисије и три чланица Уније, Италије, Француске и Немачке, захваљујући коме ће заслужни грађани моћи у првој недељи примене такозваног белог шенгена да путују у Европу.

"О томе ћемо више следеће недеље, када ћемо обелоданити ту иницијативу", изјавио је за РТВ потпредседник Владе Србије Божидар Ђелић.

"Радићемо са Јавним сервисом Србије, а очекујем да РТВ Војводина буде у потпуности укључена у ту акцију, у којој ће се кандидовати сви они заслужни грађани Србије и први путовати у земље ЕУ" истиче Ђелић.

Он је рекао и то да ће тај програм трајати до почетка децембра, а првог јануара, грађани ће, како каже Ђелић, полицијску контролу на аеродрому Никола Тесла пролазити без виза у нашим биометријским пасошима.

:rotf::rotf::rotf:Прво заслужни.....Млађо, Божо....:hahaha::hahaha::hahaha:


E mlađo klošaru raspali, ja sam dobijao besplatni šengen dok si ti piškio u pesku :lol:
Ovo je diskriminacija ;)
 
ewo ja predlazem jominija. zestoki je europejac a i nigde nije mrdnuo odavno van svog sela z:D

godinama je ovde progonio i maltretirao Srbe patriotske provincijencije, nosilac je Tadiceve spomenice iz 2004 , ucestvovao u vise kaznenih ekspedicija na patriote, tako da ja ne znam nikog drugog zasluznijeg sa ovog foruma da putuje u Jevropu o narodnom trosku
:worth::worth::worth:

Progonio i maltretirao, ali očigledno nedovoljno. Ali nastavlja svojim produženim rukama...
Malo, malo, pa društvance zagaravi, a? :lol:
 

Back
Top