I mi imamo dusu

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kad su dvoje ljudi dugo zajedno zena nekad ne moze svrsiti jer je izgustirala muskarca, ali ako tip ima kesha ona uvek moze svrsiti jer je dodatni stimulans stvar koju ce sutra kupiti (cipele, kaput, narukvicu)

To su nedavno otkrili naucnici.

E sad mene zanima sta se desava kad musko ne moze svrsiti, sta je njemu dodatni stimulans s obzirom da se muskarci ne loze na novce, jer su u dusi emotivci?
 
Kad su dvoje ljudi dugo zajedno zena nekad ne moze svrsiti jer je izgustirala muskarca, ali ako tip ima kesha ona uvek moze svrsiti jer je dodatni stimulans stvar koju ce sutra kupiti (cipele, kaput, narukvicu)

To su nedavno otkrili naucnici.

E sad mene zanima sta se desava kad musko ne moze svrsiti, sta je njemu dodatni stimulans s obzirom da se muskarci ne loze na novce, jer su u dusi emotivci?

:lol::lol::lol:
 
Kad su dvoje ljudi dugo zajedno zena nekad ne moze svrsiti jer je izgustirala muskarca, ali ako tip ima kesha ona uvek moze svrsiti jer je dodatni stimulans stvar koju ce sutra kupiti (cipele, kaput, narukvicu)

To su nedavno otkrili naucnici.

E sad mene zanima sta se desava kad musko ne moze svrsiti, sta je njemu dodatni stimulans s obzirom da se muskarci ne loze na novce, jer su u dusi emotivci?

:roll::roll::roll:
Pa dobro Poznavaoce zena i njihovih zelja, potreba i navika .... koje ti to naucne radove citas :eek::eek::eek:

Iz drugog dijela se da zakljuciti da ti:
a) uvijek mozes svrsiti
b)lozis se na novce pa ne znas sta je emotivcima dodatni stimulans?


P.S. Ako su ti teme pune ironije onda bravo. Ako ne onda ajme kuku.

;)
 
:roll::roll::roll:
Pa dobro Poznavaoce zena i njihovih zelja, potreba i navika .... koje ti to naucne radove citas :eek::eek::eek:

Iz drugog dijela se da zakljuciti da ti:
a) uvijek mozes svrsiti
b)lozis se na novce pa ne znas sta je emotivcima dodatni stimulans?


P.S. Ako su ti teme pune ironije onda bravo. Ako ne onda ajme kuku.

;)


Kako znas da je ajme kuku, a da nije kuku ajme. Ajmo si na kuk.:hahaha:
 
Kad su dvoje ljudi dugo zajedno zena nekad ne moze svrsiti jer je izgustirala muskarca, ali ako tip ima kesha ona uvek moze svrsiti jer je dodatni stimulans stvar koju ce sutra kupiti (cipele, kaput, narukvicu)

To su nedavno otkrili naucnici.

E sad mene zanima sta se desava kad musko ne moze svrsiti, sta je njemu dodatni stimulans s obzirom da se muskarci ne loze na novce, jer su u dusi emotivci?

I MI imamo dusu...znaci ipak mislis da zene imaju dusu
obzirom na to da tvoje teme ukazuju da mislis da se zli duh srebroljublja i zlatoljublja uvuk'o u vecinu zena i oduzeo im duuuusu :rotf:
 
Ko ti je kriv sto furas sa papcima koji nemaju duha, pa te moje obicne recenice jako zasmijavaju. Sta tek da se stvarno salim, ti bi pisala od smeha.

Nije me nasmijala konkretno ona recenica......

Evo "uz tebe" postadoh i corava pa nikako da vidim gdje sam to napisala da me JAKO nasmijavaju tvoje recenice :eek:


Aj sad nesto se "stvarno" nasali da vidim kako cu reagirati :sad2:
 

Back
Top