VLADO GEORGIJEV

Volite Vladu Georgijeva???

  • Volim ga, on je vec sada legendaran pevac!!!!

  • Ne volim ga...Uopste

  • Ne slusam njegovu muziku, ali je ok..

  • Vrlo rado ga slusam, mada, nista posebno...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950

BOLESNI OD LJUBAVI- 2001

ZENA BEZ IMENA- 2003/04

LAGALA SI ME- 2003

ZIVIM DA TE NADJEM- 2003

JEDINA- 2003/04

JEDINO NAM LJUBAV OSTAJE- 2003

SVE SI MI TI- 2003

NISAM KAO ON- 2003

ANDJELE- 2003/04

MI NISMO MI- 2003/04

NISAM LJUBOMORAN- 2005

TI I JA- 2007

DO SVITANJA- 2007
Nesto drugacije i fantasticno od Vlada!!! ;)

BEZ TEBE- 2009

HEJ, TI- 2009
Fantasticnog najava novog albuma "Daljina", Hej, ti je Hit godine!!!! ;)


I, za kraj....
NE BRZE OD ZIVOTA- feat NIGGOR-- 1999
Posveceno- Nebojsi Saveljicu, clanu Monteniggersa- i svim ljudima na putevima...
 
Poslednja izmena:
Одвратна појава, музика апсолутна нула. Он је типичан пример конформистичког љигавца који је умислио да је неки музичар у ствари само делић огромног медиокритетског конгломерата
 
Muzika mu je cista copy paste produkcija, dzabe mu ceo onaj masivan i skup studio kad iz njega izlaze glupe i retardirane baladice koje vise ne guta niko.
Slozio bih se sa oranzicem, pravi mediokritet.
 
Nista narocito i posebno,dve- tri solidne pesme u celoj diskografiji, vecina pesama lice kao jaje jajetu, samo menja red reci u svakom tekstu, veliki nedostatak aunteticnosti. Ali, dobro ne smeta mi, mogu da ga cujem, bar ne ujeda za usi toliko kao kao zvezde smrada.
 
Vlado mi je dopadljiv i kao licnost i kao muzicar,samo sto je u poslednje vrijeme malo razocarao sto se pjesama tice...sve su na isti kalup ,sto je postalo prilicno monotono....
Ali ima sjajnih balada koje je stvorio proteklih godina i zbog toga mi se izdvojio kao jedan od rijetkih pop muzicara na domacoj sceni koji vrijede pomena...Ono sto mi se najvise svidja kod njega je boja njegovog glasa i ta koncertna atmosfera koju sam jednom prilikom dozivjela,a koja je bila nezaboravna....Uzivo zvuci fantasticno ! :super:
 
Barba je dalmatinski sleng izraz za stariju osobu,nesto kao "stari" kod nas...
Vlado je rodjen u Dubrovniku,s tim sto je citav zivot proveo u Herceg Novom...otuda vjerovatno i taj nadimak Barba...:)

:hvala:

Pa nije mi bas logican taj nadimak :think:
Nije on star :lol:

P.S. 95% onih koji zive u Herceg Novom su rodjeni u Dubrovniku jer je u Dubrovniku najbliza bolnica - bar bila u to vreme ;)
 

Back
Top