za udate/ozenjene ili one koji imaju 'ozbiljnu' vezu!!!!
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 234

Tema: za udate/ozenjene ili one koji imaju 'ozbiljnu' vezu!!!!

gost 170484 nije na forumu
    Kad ja igračku iskoristim, mogu ti je i vratiti ;)
    Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Unhappy za udate/ozenjene ili one koji imaju 'ozbiljnu' vezu!!!!

kako izvodite da se ne zaljubiti u nekog drugog dok imate Vaseg zivotnog partnera? malo malo pa se u nekoga zaljubim, naravno ne tako da bih sa njim bila ne znam koliko i kako ,jednostavno odlepim za njim tako da stalno mislim na njega a to ne zelim! i padam u razna iskusenja sa njim a tek to sto ne zelim! imam momka i jako ga volim, ali nisam ni slepa a ni blesava da ne vidim druge... tako da eto ako ko zna sta je to, da li je to normalno ili makar kako da ne upadam u iskusenja da bih se sa drugim poljubila ili... to..

molim vas bez glupostio tipa: samo napred, varaj ga i ostalo, verovatno niko od vas (normalnih) ne bi zeleo da njegovoj/njenom devojci/momku neko nesto slicno kaze...

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

Podrazumevano Re: za udate/ozenjene ili one koji imaju 'ozbiljnu' vezu!!!!

nisam imala taj problem kad sam bila zaljubljena.....sada, kad mi je veza mlakih osecanja, desava mi se da me privuce neko....i zna da me nervira ali me brzo prodje.....a i nisam taj tip da mi se ide sa konja na magarca.....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Legenda minon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3962

Citat Original postavio neizreciva Pogledaj poruku
    .....a i nisam taj tip da mi se ide sa konja na magarca.....
    ...pa da, magare može još i da te ozledi...

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tazzica Pogledaj poruku
    kako izvodite da se ne zaljubiti u nekog drugog dok imate Vaseg zivotnog partnera? malo malo pa se u nekoga zaljubim, naravno ne tako da bih sa njim bila ne znam koliko i kako ,jednostavno odlepim za njim tako da stalno mislim na njega a to ne zelim! i padam u razna iskusenja sa njim a tek to sto ne zelim! imam momka i jako ga volim, ali nisam ni slepa a ni blesava da ne vidim druge... tako da eto ako ko zna sta je to, da li je to normalno ili makar kako da ne upadam u iskusenja da bih se sa drugim poljubila ili... to..

molim vas bez glupostio tipa: samo napred, varaj ga i ostalo, verovatno niko od vas (normalnih) ne bi zeleo da njegovoj/njenom devojci/momku neko nesto slicno kaze...
    mislim, tazice, potpuno te razumem
    i, meni se to stalno desava

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

problem je sto sam tak'a da obozavam da flertujem i kada me neko privuce postanem kao opicena... da, momak i ja smo 2 god zajedno... volim ga, stvarno ali sam nekako postala smorena od istovetnog zivota sa njim, ne da zelim da ga ostavim, samo da malo budem sa ovim drugim pa da se vr'nem momku... to nije u redu, a ne znam sta cuuuuu :,(

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

problem je sto sam tak'a da obozavam da flertujem i kada me neko privuce postanem kao opicena... da, momak i ja smo 2 god zajedno... volim ga, stvarno ali sam nekako postala smorena od istovetnog zivota sa njim, ne da zelim da ga ostavim, samo da malo budem sa ovim drugim pa da se vr'nem momku... to nije u redu, a ne znam sta cuuuuu :,(
    Za ovo sledi jedan od odgovora koje si navela da ne želiš da čuješ
    Ali... obzirom na kvalitet koji poseduješ, greota da se uzdržavaš od promiskuiteta
    Zamisli samo koliko bi njih bilo srećno da osete tvoje čari
    Everythings Ruined

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

U dugoj sam vezi, ali ne... Ne desava mi se nista slicno... Volim samo nju svim srcem i to je to... Ne znam recept... I necu te nista savetovati... Bolje je nekad pametno odcutati, nego lupiti glupost...

Sve najbolje...
    Zavist valja i zaslužiti...

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ali ja ne bih bila sretna... posle.. i ovako me ubi savest jer lazem ko luda, a stvarno zelim da se ubedim da ce me proci bez posledica...

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

i eto ti kolacic u to ime!

Primećen član Opskobili (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Fanatik78 Pogledaj poruku
    U dugoj sam vezi, ali ne... Ne desava mi se nista slicno... Volim samo nju svim srcem i to je to... Ne znam recept... I necu te nista savetovati... Bolje je nekad pametno odcutati, nego lupiti glupost...

Sve najbolje...
    slazem se,kao i uvek..
    Volim sto sam glupava
    sve mi krivo sto ispadnem nekad pametna
    sto nisam stalno glupava.

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

i eto ti kolacic u to ime!

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Citat Original postavio Opskobili Pogledaj poruku
    slazem se,kao i uvek..
    Drago mi je da je tako...

popkeeee nije na forumu
    Never go to war with a nation whose national holiday celebrates a defeat in 1389
    Aktivan član popkeeee (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

ne varaj....jer kako kazu NIKAD NE OSTAVLJAJ ONOG KOG VOLIS ZBOG ONOG KO TI SE SVIDJA.....i mene smaraju mnoge fu*ice al nedam se!jer Bog ono sto mi je dao neko ne dobije nikad u zivotu a to je neko ko ce da te cuva mazi i pazi bilo sta da se desi

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5975

Ne kazem ti da varas vec da ga ostavis i pustis se u promet..posto je ocigledno 1 i po frajer koga si imala..i ne samo ti to se vidi na kilometar..e sad si ti zbog toga nesigurna i rado bi nasla neku siguricu..al toga u zivotu nema..mora se rizikuje ponekad..ako se nadjes u takvim dvoumicama ocigledno da ti nije lepo u svojoj kozi s sadasnjim pertnerom..takve veze puknu kad tad i treba se iziveti na vreme
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio popkeeee Pogledaj poruku
    ne varaj....jer kako kazu NIKAD NE OSTAVLJAJ ONOG KOG VOLIS ZBOG ONOG KO TI SE SVIDJA.....i mene smaraju mnoge fu*ice al nedam se!jer Bog ono sto mi je dao neko ne dobije nikad u zivotu a to je neko ko ce da te cuva mazi i pazi bilo sta da se desi
    zar kazes da ja nekoga smaram i da sam "fu*ica" ? nisam razumela taj prvi deo, ostalo jasno kao dan, u pravu si! samo nekako da prebrodim to sto me muci i da zdravorazumski pocnem da delujem...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Fanatik78 Pogledaj poruku

Sve najbolje...
    Isto tako....

P.s. Zavisi samo da li ti je takav karakter ili si mlada suvise brzo vezala se za jednog....ako je prvo u pitanju, nemam pametan savet..

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Ne kazem ti da varas vec da ga ostavis i pustis se u promet..posto je ocigledno 1 i po frajer koga si imala..i ne samo ti to se vidi na kilometar..e sad si ti zbog toga nesigurna i rado bi nasla neku siguricu..al toga u zivotu nema..mora se rizikuje ponekad..ako se nadjes u takvim dvoumicama ocigledno da ti nije lepo u svojoj kozi s sadasnjim pertnerom..takve veze puknu kad tad i treba se iziveti na vreme
    slabo sam skontala oces da kazes da ostavim momka kog volim da bih bila sa drugima? ali ja to ne zelim, zato i jesam temu namenila udatima/ozenjenima koji ce razumeti da je to poslednje sto hocu. pitanje je: dakle da li se i vama desava da se zaljubite iako volite svog partnera?

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Neodoljiva Pogledaj poruku
    Isto tako....

P.s. Zavisi samo da li ti je takav karakter ili si mlada suvise brzo vezala se za jednog....ako je prvo u pitanju, nemam pametan savet..
    mislim da je oba (((( imam 20! i iskreno volim momka sa kojim sam u vezi.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5975

slabo sam skontala oces da kazes da ostavim momka kog volim da bih bila sa drugima? ali ja to ne zelim, zato i jesam temu namenila udatima/ozenjenima koji ce razumeti da je to poslednje sto hocu. pitanje je: dakle da li se i vama desava da se zaljubite iako volite svog partnera?
    Ovaj..te price da ga volis a balavis za dugima pricaj nekim povrsnim neiskusnim klincima..ti to ne zelis zato sto si chkapi koja nema herca i odgovara joj mirna luka..e onda vidis kako je burno more ponekad do yaya i kako dize adrenalin pa bi da probas..a tvoj jednostavno ne dize sidro..i da ne budes istog trenutka sa novom osobom isto ti se vata..balavices na druge dok te neki namazan ne savata i shutne..ovo potpisujem kad god oces
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ovaj..te price da ga volis a balavis za dugima pricaj nekim povrsnim neiskusnim klincima..ti to ne zelis zato sto si chkapi koja nema herca i odgovara joj mirna luka..e onda vidis kako je burno more ponekad do yaya i kako dize adrenalin pa bi da probas..a tvoj jednostavno ne dize sidro..i da ne budes istog trenutka sa novom osobom isto ti se vata..balavices na druge dok te neki namazan ne savata i shutne..ovo potpisujem kad god oces
    Tako nekako...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

pa sta ocekujes, da ti neko da savet tipa da li da ga ostavis, prevaris, cutis ili nesto drugo...Ovo definitivno moras sama sa sobom da rascistis, koliko si zadovoljna vezom i sta je to sto ti fali...

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

nema potrebe za tim... stvarno!

nije potrebno da potpisujes nista. tacno je da mi odgovara mirna luka, zasto i ne bi. tu nikada nije nastao problem. da li sam pi*ka zato sto mi se dopada zivot uz njega ili zasto? zar se tebi ne svidja kada ti je zivot miran? pitala sam se da li je i drugima zivot takav, da im jednostavno neko uleti i sve rasturi a da o tome nista ni ne zna...
    a ovo plavo: bilo, probala, plakala, prebolela, sve je proslo... nikom nista... pa nisam ja neko poseban, od krvi i mesa sam kao i ti i svi drugi! i da, obozavam da mi makar ljubav bude MIRNO MORE a ona sada to nije, a ja sam verovatno isuvise mlada da resim to sama, pa eto pitam one malo starije/iskusnije, bas ovde na forumu...

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mermaid_ Pogledaj poruku
    pa sta ocekujes, da ti neko da savet tipa da li da ga ostavis, prevaris, cutis ili nesto drugo...Ovo definitivno moras sama sa sobom da rascistis, koliko si zadovoljna vezom i sta je to sto ti fali...
    ne znam sta ocekujem ovde, eto, popricala bih sa nekim ko zna da razgovara a da pritom nije neko ko moze da citira ceo razgovor mom dragom... ne znam jednostavno da se izborim sa ovim trenutno i ne znam sta da radim, da ga ostavim necu, samo mi je problem kako da ne upadnem u iskusenje s tim da sa ovim drugim idem na fax i to... kao, vidjam ga svaki dan...

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5975

nema potrebe za tim... stvarno!

nije potrebno da potpisujes nista. tacno je da mi odgovara mirna luka, zasto i ne bi. tu nikada nije nastao problem. da li sam pi*ka zato sto mi se dopada zivot uz njega ili zasto? zar se tebi ne svidja kada ti je zivot miran? pitala sam se da li je i drugima zivot takav, da im jednostavno neko uleti i sve rasturi a da o tome nista ni ne zna...
    a ovo plavo: bilo, probala, plakala, prebolela, sve je proslo... nikom nista... pa nisam ja neko poseban, od krvi i mesa sam kao i ti i svi drugi! i da, obozavam da mi makar ljubav bude MIRNO MORE a ona sada to nije, a ja sam verovatno isuvise mlada da resim to sama, pa eto pitam one malo starije/iskusnije, bas ovde na forumu...
    Nisam mislio da te uvredim al ne znam koja rec bi docarala strah od nepoznatogpoenta i jeste u tome sto si mlada i da ce te takve nedoumice sve vreme pratiti dok ih ne otklonis..po meni sto pre to bolje..zamisli tek kad probas nesto za nijansu bolje..a to nije tesko obzirom da si imala jednog ili 2 partnera..onaj ko je vise probao nema za cim zaliti i zna sta mu treba..ima izbor od vise mogucnosti

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Nisam mislio da te uvredim al ne znam koja rec bi docarala strah od nepoznatogpoenta i jeste u tome sto si mlada i da ce te takve nedoumice sve vreme pratiti dok ih ne otklonis..po meni sto pre to bolje..zamisli tek kad probas nesto za nijansu bolje..a to nije tesko obzirom da si imala jednog ili 2 partnera..onaj ko je vise probao nema za cim zaliti i zna sta mu treba..ima izbor od vise mogucnosti

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

da li to mora da bude tako? to je jos veci problem s tim da sam ih imala i vise nego dovoljno za mojih 20 leta! nisi me uvredio. dakle kao resenje mi je da se patim i da ono kao odrastem... ? nisam imala 2, imala sam jos nekih .......... plus ta dva... i yebiga, ne mogu to da promenim... sad vise ne...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •