Koliko ste prekršaja napravili na Krsti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ali...:
...kad sam pito - misim jesam pito jednom - el može da se namesti da se sve vidi ko i kad i što ti je davo kazne i poene...rečeno mi je da ako se priušti ta mogućnos, da će to ometa ljude sa dial up modemom...misim...će se sporo učitava i će im usporava internet...:lol: :per:
...tako da...koga baš interesuje, neka traži od admina...
...mene ne...

Kako bre čoveče nemaš te podatke u "Korisničkom profilu"? :eek:

Evo ti delić moje istorije:
poruka Datum Ističe Poeni Razlog Poslao
Prekršaj u vezi s profilom 29.09.2009.
16:58 Isteklo 1 Spam lider
Privatna 04.09.2009.
14:30 Isteklo 1 otvaranje neprimerene teme u cilju spama foruma analiticar
Privatna 18.12.2008.
11:36 Isteklo 1 Spam Lacibg
Da li je moguce ?? 02.06.2008.
10:56 Isteklo 1 Spam MirjanaZ

Doduše same prateće poruke uz obaveštenja su nestale, mada neki modovi vole da ti pišu na pp gde si zasrrao........
 
Imam 5 vidljivih mozda jos jednu dve preko toga..znam da su me neki chekicali onako iz prikrajka i znao sam da cu popijem od njih..misim videlo se na temama da me obozavaju..al bas su gluposti da covek ne poveruje..mogli su za nesto mastovitije..kao spam na ljisu ono tamo 98% nebuloza..onda jednom pito de mi post opet poen:lol:ostalo zbog mastera i opet je bilo bez ruznih reci
 
Kako bre čoveče nemaš te podatke u "Korisničkom profilu"? :eek:

Evo ti delić moje istorije:
poruka Datum Ističe Poeni Razlog Poslao
Prekršaj u vezi s profilom 29.09.2009.
16:58 Isteklo 1 Spam lider
Privatna 04.09.2009.
14:30 Isteklo 1 otvaranje neprimerene teme u cilju spama foruma analiticar
Privatna 18.12.2008.
11:36 Isteklo 1 Spam Lacibg
Da li je moguce ?? 02.06.2008.
10:56 Isteklo 1 Spam MirjanaZ

Doduše same prateće poruke uz obaveštenja su nestale, mada neki modovi vole da ti pišu na pp gde si zasrrao........

pa imam, ali samo zadnjih 5,6...
...ostalo od pre se ne vidi...
...možda postoji način da se vidi, al ja ne znam...
...a kriterijumi su priča za sebe, al neću dalje na tu temu jer ću se iznerviram pošto ću se setim šta radi sujeta...

...mada...ponekad mi i progledaju kroz prste, ne mogu da kažem...pogotovo prostakluke i vulgarnosti...iznakršivanje majci ponekome i tako to...
...al ko zna...možda su shvatili da ja to koristim u normalnu komunikaciju, ili mi odbijaju na nekulturu...
 
30_6c64aab5d18bee93fc823bddec7ba3b5.gif
 
Pa kako je vredjanje ako oni sami ne smatraju da su uvredjeni..to 1..a drugo zna se sta je psovka i teranje u pm..za to nije ni potrebno prijavljivati a on se napsovo do 2012 i opet ima privilegije da mu se samo obrise uvreda bez poena..samo mene dnevno uvredi kad mu ide od ruke 10x

ne bi bilo u redu da se ova tema pretvori na priču o tom čoveku...misim...zaista nije vredan toga...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top