Materinski instikt!

ako ,,idite ,parite se... ili neznam ...ja sam stvarno ostala bez teksta ...e ljudi, ja bi da kupim skodu fabiju, cini mi se da je sada taj auto zamenio nekada golfa dvojku, bas se mnogo vozi skoda, ma i nije tema tako bezveze ....neka svako napise sta bi voleo, e da i volela bi da zavrsim fakultet....a jeli jel nam posle ovde neko ispuni te zelje ...ili samo onako .... :shock: :shock:
 
avesic:
ako ,,idite ,parite se... ili neznam ...ja sam stvarno ostala bez teksta ...e ljudi, ja bi da kupim skodu fabiju, cini mi se da je sada taj auto zamenio nekada golfa dvojku, bas se mnogo vozi skoda, ma i nije tema tako bezveze ....neka svako napise sta bi voleo, e da i volela bi da zavrsim fakultet....a jeli jel nam posle ovde neko ispuni te zelje ...ili samo onako .... :shock: :shock:

:shock: :?: :shock: :?: :shock: :?: :shock: :?:
 
Jedno je sigurno,
i ako ostanes u II stanju, tvoja nerodjena deca sigurno nece imati ovakvu mogucnost, kao ti, da nas smaraju da li im se ili ne izlazi na svetlost dana...

Sala-mala: super je to, ali se priklucujem prikrivenoj bojazni prethodnih poslenika lepe forumske rechi - da li ti u stvari imas neki problem (lezbejski brak, muz ne zeli decu, dunulo ti skoro, ali ti nisu dani, muz te ne ye8e 2%,...)?
 
divlja-u-srcu:
I meni proradio materinski! Resila sam da rodim petoro! 8)
ej bre ... pa ti ces da radjas :?: a ja sam mislila da si musko, ne secam se sta te odalo da nisi musko... nema veze, ja imam dva komada ,,dece..ljuuuudiiii to je ludara po kuci, biju se, prave haos, čini mi se da mi je srpski drugi jezik, kad ne idem na posao ne setim se sta je licna higijena, nemam vremena ni za sta, kad odu na spavanje jedino šta znam da uradim je da sednem na kauč i gledam pravo, tako jedno pola sata, ali vrede za jednu stvar, dijeta proverena...mozes da jedes ko svinja, nema sanse da se ugojiš, nikad nije dosadno....i još nešto, šta god da uradis u zivotu, fakultet, sport, posao ...jedina prava stvar su deca...za to se zivi
 
Šta ste se svi okomili na nju, oće žena dete... Nije to prvi put da vidim da ženama proradi materinski instinkt oko 27. godine. Dobro, ona je bar udata. Ja imam drugaricu koja je jurila muža 2 godine. Bilo je ko iz onog crtanog filma "Mica pošla da traži muža..."
Odlepila skroz...
:roll:
"Fala Bogu", našla je žrtvu. Dobro te je i njega uhvatio "tatinski" instinkt, pa će da se venčaju posle 2 meseca zabavljanja, a on je već zapeo da prave bebu.
:D Ustvari, hoće on nju da uhvati na bebu :D
 
avesic:
divlja-u-srcu:
I meni proradio materinski! Resila sam da rodim petoro! 8)
ej bre ... pa ti ces da radjas :?: a ja sam mislila da si musko, ne secam se sta te odalo da nisi musko... nema veze, ja imam dva komada ,,dece..ljuuuudiiii to je ludara po kuci, biju se, prave haos, čini mi se da mi je srpski drugi jezik, kad ne idem na posao ne setim se sta je licna higijena, nemam vremena ni za sta, kad odu na spavanje jedino šta znam da uradim je da sednem na kauč i gledam pravo, tako jedno pola sata, ali vrede za jednu stvar, dijeta proverena...mozes da jedes ko svinja, nema sanse da se ugojiš, nikad nije dosadno....i još nešto, šta god da uradis u zivotu, fakultet, sport, posao ...jedina prava stvar su deca...za to se zivi

Pazi kada ti nju "sumnjichish" po z/m pitanju, a kako ti se deca ponashaju, shta da mislim o tebi? :D :D
 
pa da ... nisam autoritet, bitno mi je da decu naucim da skijaju, plivaju, ostali osnovni sportovi, neki ekipni sport, bar dva jezika, muzicki instrument, pa ako je pametno znaće šta da uradi sa sobom,....a neka strogoća ...rad red i disciplina....čini mi se da su ta vremena prosla, poslusnost da...ali ne u onoj meri kao ...nemoj nista da pipas, budi mirno, jer ako ga ne pustis da vidis sta sve moze, kako da znas gde su mu granice, dakle zidovi mi sve izzvrljani ...pa sta mozda ce to biti neki umetnici...ko vas šiša što mislite da sam bezveze majka ...bar im nista ne uskracujem...jeeeel hooooce nekoooo da meeee poooodrzi
 
avesic:
pa da ... nisam autoritet, bitno mi je da decu naucim da skijaju, plivaju, ostali osnovni sportovi, neki ekipni sport, bar dva jezika, muzicki instrument, pa ako je pametno znaće šta da uradi sa sobom,....a neka strogoća ...rad red i disciplina....čini mi se da su ta vremena prosla, poslusnost da...ali ne u onoj meri kao ...nemoj nista da pipas, budi mirno, jer ako ga ne pustis da vidis sta sve moze, kako da znas gde su mu granice, dakle zidovi mi sve izzvrljani ...pa sta mozda ce to biti neki umetnici...ko vas šiša što mislite da sam bezveze majka ...bar im nista ne uskracujem...jeeeel hooooce nekoooo da meeee poooodrzi

S obe ruke, s obe ruke... :wink:
 
Ima ona prica psihologa: ako vam dete polomi tanjir u kuci nemojte se ljutiti na njega - ono usvaja nove forme/oblike...

So, ako ti muz ima nadohvat ruke servis za 12 osoba od tvoje majke i dvoje dece od tebe...

I podrzavamo te, samo sto deca kojoj se tako pusta mogu da budu nesnosna po drugu i razmazena, ali ne i razvijena u tom smislu o kome ti pricas...

P.S. imas p-cu na priv.
 
avesic:
divlja-u-srcu:
I meni proradio materinski! Resila sam da rodim petoro! 8)
ej bre ... pa ti ces da radjas :?: a ja sam mislila da si musko, ne secam se sta te odalo da nisi musko... nema veze, ja imam dva komada ,,dece..ljuuuudiiii to je ludara po kuci, biju se, prave haos, čini mi se da mi je srpski drugi jezik, kad ne idem na posao ne setim se sta je licna higijena, nemam vremena ni za sta, kad odu na spavanje jedino šta znam da uradim je da sednem na kauč i gledam pravo, tako jedno pola sata, ali vrede za jednu stvar, dijeta proverena...mozes da jedes ko svinja, nema sanse da se ugojiš, nikad nije dosadno....i još nešto, šta god da uradis u zivotu, fakultet, sport, posao ...jedina prava stvar su deca...za to se zivi


:lol: :lol: :lol:

Pa lepo pise divljA, ne divlji!!!!!!
PA TO MENI TREBA!PRIVATNO OBDANISTE!!!!! :D
 
avesic:
pa da ... nisam autoritet, bitno mi je da decu naucim da skijaju, plivaju, ostali osnovni sportovi, neki ekipni sport, bar dva jezika, muzicki instrument, pa ako je pametno znaće šta da uradi sa sobom,....a neka strogoća ...rad red i disciplina....čini mi se da su ta vremena prosla, poslusnost da...ali ne u onoj meri kao ...nemoj nista da pipas, budi mirno, jer ako ga ne pustis da vidis sta sve moze, kako da znas gde su mu granice, dakle zidovi mi sve izzvrljani ...pa sta mozda ce to biti neki umetnici...ko vas šiša što mislite da sam bezveze majka ...bar im nista ne uskracujem...jeeeel hooooce nekoooo da meeee poooodrzi
Mislim da gresis.Svaki roditelj mora da bude autoritet,normalno ne treba preterivati.Nisi ti bezveze majka vec pretpostavljam da si previse popustljiva prema svojoj deci.Pazi da ti se to ne obije o glavu jednog dana kada klinci budu stariji.Deca se vaspitavaju dok su mala,sve sto tada propustis nikako neces moci da nadoknadis.
 
avesic:
pa da ... nisam autoritet, bitno mi je da decu naucim da skijaju, plivaju, ostali osnovni sportovi, neki ekipni sport, bar dva jezika, muzicki instrument, pa ako je pametno znaće šta da uradi sa sobom,....a neka strogoća ...rad red i disciplina....čini mi se da su ta vremena prosla, poslusnost da...ali ne u onoj meri kao ...nemoj nista da pipas, budi mirno, jer ako ga ne pustis da vidis sta sve moze, kako da znas gde su mu granice, dakle zidovi mi sve izzvrljani ...pa sta mozda ce to biti neki umetnici...ko vas šiša što mislite da sam bezveze majka ...bar im nista ne uskracujem...jeeeel hooooce nekoooo da meeee poooodrzi
E zbog ovakvog misljenja danasnja deca nemaju postovanja prema roditeljima. Juce sam razgovarala sa komsijom koji je svojoj deci priustio mnogo u zivotu, da bi ga sin pre 2 dana nazvao klosarom i ne znam koje jos epitete je upotrebio. Mislim da bih svoje dete ubila za ovakve reci.
 
avesic:
pa da ... nisam autoritet, bitno mi je da decu naucim da skijaju, plivaju, ostali osnovni sportovi, neki ekipni sport, bar dva jezika, muzicki instrument, pa ako je pametno znaće šta da uradi sa sobom,....a neka strogoća ...rad red i disciplina....čini mi se da su ta vremena prosla, poslusnost da...ali ne u onoj meri kao ...nemoj nista da pipas, budi mirno, jer ako ga ne pustis da vidis sta sve moze, kako da znas gde su mu granice, dakle zidovi mi sve izzvrljani ...pa sta mozda ce to biti neki umetnici...ko vas šiša što mislite da sam bezveze majka ...bar im nista ne uskracujem...jeeeel hooooce nekoooo da meeee poooodrzi
Ma razumem te je.....ni ja neznam sta znaci autoritet!
Ja imam cerku,doduse samo jedno dete,mada i ona je nemirna,prava mala djavolcina,ali ja nemogu da se derem na nju,da joj nesto zabranjujem ili je kaznjavam,i kada napravi neki haos ja se samo nasmjem,uospte nemogu da izigravam neku strogu i 'opasnu' majku,sta cu nisam taj tip.
ali mozda ce joj to i koristiti......moji keva i cale su bili strogi,pa nisu od mene napravili doktora nauku,vec prosecnu zenu,buntovnicke naravi!
 
makimaki:
avesic:
pa da ... nisam autoritet, bitno mi je da decu naucim da skijaju, plivaju, ostali osnovni sportovi, neki ekipni sport, bar dva jezika, muzicki instrument, pa ako je pametno znaće šta da uradi sa sobom,....a neka strogoća ...rad red i disciplina....čini mi se da su ta vremena prosla, poslusnost da...ali ne u onoj meri kao ...nemoj nista da pipas, budi mirno, jer ako ga ne pustis da vidis sta sve moze, kako da znas gde su mu granice, dakle zidovi mi sve izzvrljani ...pa sta mozda ce to biti neki umetnici...ko vas šiša što mislite da sam bezveze majka ...bar im nista ne uskracujem...jeeeel hooooce nekoooo da meeee poooodrzi
E zbog ovakvog misljenja danasnja deca nemaju postovanja prema roditeljima. Juce sam razgovarala sa komsijom koji je svojoj deci priustio mnogo u zivotu, da bi ga sin pre 2 dana nazvao klosarom i ne znam koje jos epitete je upotrebio. Mislim da bih svoje dete ubila za ovakve reci.
U bolnickoj sobi sa mojom cerkom bila je i devojcica koja ima 17god.Kada joj je majka rekla da bi dosao tata da je vidi ona se izdrala na majku recima:,,Ni slucajno da nije dosao taj prostak i seljacina da me ovde blamira"!Na pitanje moje cerke kako to misli blamira ona joj je odgovorila:Ma on me samo mazi po kosi i tepa mi kao da sam neka beba i mnogo me smara.Prostacina".Licno sam se zgrozila nad tim recima.A da vam ne pricam kako se ponasala prema majci koja joj je donosila hranu.Naizmenicno su jedna drugu castile vrlo socnim recima.Po mom misljenju nije kriva devojcica vec roditelji koji su joj dozvolili takvo ponasanje.E tu je onaj propust o kojem sam govorila.Dete treba vaspitavati dok je jos u pelenama.Rec vaspitavati ne znaci tuci i kaznjavati.
 

Back
Top