Te ocene i nastavnici koji ih daju...

Hello,i'm back!

Ideja je da pisemo o nekim glupim iskustvima u vezi ocena i nastavnika :mrgreen: ja ih imam 2 ali sada sam u zurbi i nemogu da ih napisem ali vec sutra cu sigurno da napisem to ;) a do sutra pisite i vi malo. Srecna slava onome ko je slavi.

moj prof iz hemije je imao neku svesku,i stalno je pitao,i zapisivao je ocene u svesku........i to kakve........taraba-zatucan si............medved-spavas.i tako to.............:confused:
a prozvao me jednom i rekao mi da ako mu kazem 3 naslova iz oblasti koju treba da odgovaramo dace mi 5 u dnevnik............a ja nisam znala.........:rumenka::prstic:
 
hehe koja fora...

A najveci bedak u svemu tome jeste sto onim slihtarama kada ne znaju bas najbolje kazu "da da ti si mi aktivan...lepo si vaspitan...mirno si dete...sedi 5" ufffff kako ih mrzim tada...uzas
Da i jednom na kontrolnom dam drugarici da prepise sve od mene...ona dobije 5- a ja 4...a resenja ista...
 
Poslednja izmena:
hehe koja fora...

A najveci bedak u svemu tome jeste sto onim slihtarama kada ne znaju bas najbolje kazu "da da ti si mi aktivan...lepo si vaspitan...mirno si dete...sedi 5" ufffff kako ih mrzim tada...uzas
Da i jednom na kontrolnom dam drugarici da prepise sve od mene...ona dobije 5- a ja 4...a resenja ista...

a ja radila pismeni iz engleskog...........i radim drugarici pored ceo test,i posle sebi mahinalno uradim 2 vezbe kao njoj.............:confused:
 
ma ocene su tesko sviranje ku.rcu...

da nije tako...

ja ne bih imao 5 ih hemije u OŠ a polagao u srednjoj
ne bih imao 2-3-4 iz fizike, a nisam stigao dalje od one tablice 7 osnovnoih mernih jedinica
ne bih prolazio matis, a tesko se snalazim i sa tablicom mnozenja

i mnogo što šta...
 
Dok sam isao u osnovnu skolu jos u Srbiji imao sam puno problema sa nastavnikom matematike,jedva da sam dvojku mogao da izvucem,i moj otac ode jedan dan da porazgovara sa nastavnikom zasto ja ne mogu da dobijem vecu ocenu.I sutradan na casu matematike pita mene nesto nastavnik,ja nisam odgovorio bas najbolje,a on meni "Dobro dobro Davore,pa ce opet tvoj otac da dodje da trazi dvojku od mene." To mi je ponavljao svaki put kad bilo sta zabrljam na njegovom casu sve dok nisma otisao za Norvesku.
 
Kod ispitivanja , samo da ne pokahzesh da se plashish ili da ne znash , blebeci neshto , izvrci ustima , mashi rukama , samo ne stoj ko ovca i da blejish u profu , a najgore je pak kad samo kazhesh ne znam , pishi 1 , ajde shto tebi daju keca , nego mozh josh nekog da pita , ovako bar gubi vreme sa tobom .

Samo samopouzdano i opushteno .

Nikad nisam imao problema sa ispitivanjem , nikad nisam dobio 1 na ispitivanju , chak i kad nisam imao pojma .

A pismeni su druga stvar , dobijao sam jedinice zbog losheg rukopisa , profesorka engleskog odbija da mi chita pismene ...
 
Dok sam isao u osnovnu skolu jos u Srbiji imao sam puno problema sa nastavnikom matematike,jedva da sam dvojku mogao da izvucem,i moj otac ode jedan dan da porazgovara sa nastavnikom zasto ja ne mogu da dobijem vecu ocenu.I sutradan na casu matematike pita mene nesto nastavnik,ja nisam odgovorio bas najbolje,a on meni "Dobro dobro Davore,pa ce opet tvoj otac da dodje da trazi dvojku od mene." To mi je ponavljao svaki put kad bilo sta zabrljam na njegovom casu sve dok nisma otisao za Norvesku.

Moja keva je htela malo do nastavnice ruskog,ali sam je jedva zaustavio....Inace samo smo se sprdali na casu,nista nismo radili,pa posle kad dodje pismeni :confused:
 
Kod ispitivanja , samo da ne pokahzesh da se plashish ili da ne znash , blebeci neshto , izvrci ustima , mashi rukama , samo ne stoj ko ovca i da blejish u profu , a najgore je pak kad samo kazhesh ne znam , pishi 1 , ajde shto tebi daju keca , nego mozh josh nekog da pita , ovako bar gubi vreme sa tobom .

Samo samopouzdano i opushteno .

dec it
mada ja u vecini slucajeva odvalim "pisi 1"
 
Kod ispitivanja , samo da ne pokahzesh da se plashish ili da ne znash , blebeci neshto , izvrci ustima , mashi rukama , samo ne stoj ko ovca i da blejish u profu , a najgore je pak kad samo kazhesh ne znam , pishi 1 , ajde shto tebi daju keca , nego mozh josh nekog da pita , ovako bar gubi vreme sa tobom .

Samo samopouzdano i opushteno .

Nikad nisam imao problema sa ispitivanjem , nikad nisam dobio 1 na ispitivanju , chak i kad nisam imao pojma .

A pismeni su druga stvar , dobijao sam jedinice zbog losheg rukopisa , profesorka engleskog odbija da mi chita pismene ...

Ja uvek nesto is*****m :mrgreen:.Nikad kad sam odgovarao nisam dobio 1,zato sto se uvek nekako snadjem :mrgreen:
 
prvo
ne volim ocene koje se daju na shatro aktivnost jer one predstavljaju odredjeni presing na tog uchenika
drugo
vecina ocena koje ja dobijam na usmenom su produkt profesorovog raspolozhenja a ne mog realnog znanja
a inache
po novom zakonu treba da imam 3 ocene iz svakog predmeta do polugodishta (bilo je dve)
 
Ja jednom izash'o da odgovaram francuski na ime druga...Debil od profesora, pola godine nam predavao i nije nam zapamtio imena, a shto je najgore ni posle kad je zapamtio nije primetio da smo ga izjebali...

Inache, shto se ocenjivanja u srednjim shkolama tiche, slobodno se moze definisati kao sinonim za subjektivnost.
 
ima jedna luda geograficharka kod koje ne smesh da izadjesh na hodnik kad je ona dezhurna..
i ja se jedan dan ja bila ispred uchionice na hodniku, vidi ona mene i pochne da histerishe,ja iskuliram..
posle imala chas kod nje i kazhe mi kao aj ti mala kad volish da se shetesh po hodniku pokazhi mi na karti bla bla.. i nashla neku zabit tamo, ja naravno nisam znala i da mi keca.. :roll: posle izvede nekog drugog,i taj isto nije znao,ali naravno nije dobio nishta.. -.-

i jednom isto kod nje ja dobila 2 na kontrolnom i upishe mi ona, i posle mozhe dve nedelje ja odgovarala usmena i kazhe mi ona kao super je dacu ti 5 i kad je videla dvojku u dnevniku upisala mi 3.. (???)
..kao fora ne mozhe 5 na 2, ni 4 na 2,nego 3.. :roll:
 

Back
Top