Majke Srebrenice kradu pare - Brkata Munira

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

VanZorich

Primećen član
Poruka
971
Jedan zanimljiv blog iz koga se tačno vidi šta i ko su "Majke Srebrenice"...


Munira Subasic brkata spodoba

Vise mi je dopizdilo da gledam te ozaloscene majke srebrenice,dopizdila mi je ogromna kolicina lazi koju nas naivni narod proguta jer :Nemoj se grijesiti,pusti tesko im je..Ne grijesim se ja grijese se oni,a ja malo je rec da mrzim nepravdu i lazi..

Prije svega HVALA DRAGOM ALLAHU,sto postoji Bakir i emisija 60 minuta,jer jedino on ima dovoljno hrabrosti da srusi sve barijere,mislim da apsolutnu niko drugi nebi imao hrabrosti da kaze nesto protiv tih ozaloscenih jer su izgradile prejak lobi oko sebe,stavili citav svjet oko sebe,i hajde budi hrabar pa reci nesto protiv njih?

Prije svega osvrt na emisju koja je emitirana 08.09.2008.Gdje doticna Munira Subasic,predsjenica udruzenja majki Srebrenice javno i bez imalo stida i kajanja priznaje sljedece: u svom vlasnistvu ima dvije kuce u Sarajevu,kucu u Srebrenici, od cega je jedna Sarajevska kuca prijeratna, ali druga i neuporedivo veca je sagradjena nedavno, ima tri sprata i potkrovlje (fino prikazana), i cak nekog ministra kao podstanara koji, naravno, uredno placa zakupninu. Podrazumijeva se da se ova zakupnina najvjerovatnije placa iz budzeta (dakle, nasim novcem), jer ne znam ni za jednog ministra iz Sarajeva da nema svoj stan ili kucu, sto znaci da ovaj dolazi van Sarajeva (nije htjela otkriti o kome se radi).

Sljedeca stavka je bilo pitanje o njenoj plati, za koju ova «ozaloscena» sa smijehom rece da je "4.000 maraka", a onda i dodaje: "pa eto, dvije mi mogu biti za zivota, a dvije onako, da se ima..." (?!)

Ni tu nije kraj, pa na pitanje novinara o sluzbenom automobilu (dzip doniran organizaciji od UN-a)» ozaloscena «hladno kaze kako "to auto ne moze drzati ispred kancelarije (nije navela razlog zasto ne moze), pa ga parkira pred svojom kucom, a njen sin ga vozi jer nema svog vlastitog auta..." (?!?!?!).Zatim je rekla i za donacije,naime,BHTelekom je njenoj organizaciji donirao 300.000 KM (?!), od cega je, po njenim rijecima, potroseno oko 18.000 za renoviranje prostora u kojem je smjesteno udruzenje (prostor doniran od vlade , kao i "nesto malo" na funkcionisanje organizacije, a da na racunu jos uvijek ima tih para za buduci rad. Onda se nadodje na to da od tih para na racunu organizacije ima jos oko 100.000, pa ispade da je spomenuti utrosak od "nesto malo" za rad organizacije oko 170-180.000 KM... Kako se doslo do te donacije od 300.000 je, opet, posebna prica.

Na kraju je priznala da ta «ozaloscena» cijeli rat nije ni bila u Srebrenici, njen muz jeste ali ne kao borac, nego je tamo radio za nekoga, i naravno izvukao se. Ali ono sto je uzasno nisko jeste da se njihova kcer nalazi na spisku Srebrenicke djece bez roditelja i prima pomoc u to ime?!?!

Ja za jos mnoge lazi nje i njoj slicnih koje su rat iskoristilu u smislu:»rat jest jednako brat» znam,ali mi je bilo potrebno da se ima argument za pricu i evo sama ga je dala.

Ta ista zena zajedno sa njima 11 jula nosa one krpe sa natpisima imena poginulih a sin i muz zivi citavi i bogatiji od nas sviju.I nije ona jedina znam potvrdjeno od ljudi iskrenih srebrenicna,da je vecina zena iskoristolo priliku da na spisak poginulih stavi i imena ljudi koji su umrli godinama prije rata.Isto tako znam da nijedna nema apsolutno nikakve namjere da se vrati u srebrenicu a zasto bi?djeca im se radjaju u Sarajevu zavrsavaju fakultete sto nikad ni sanjati nisu mogli,a i kad toliko pate i zale za poginulim muzevima(cast izuzetcima i postenim zenama)zbog cega oko svake vidim po cetvero male djece??

Muka mi je od cinjenice da ta brkata spodoba Munira kako je zovu,bez osnovne skole putuje po svijetu i sto se ta ista nepismena zena uspjela susresti sa najvecim drzavnicima svijeta,ne treba nam takva prezentacija zemlje u svijetu kroz ljude nepismene,neobrazovane.

Muka mi je i od toga sto u javnom preijevozu gdje si prinudjen biti sa njima u malom prostoru cujes price kako se u Sarajevu nista nije desilo..(a masakri a komadi tijela,a to sto je moj zivot svakodnevno bio u opastnosti konstantno 4g)to sto sam djetinjstvo provela u podrumu i bila zahvalna Bogu na svakom prezivjelom danu.Samo se u Srebrenici desio zlocin??i odkud im pravo da izdizuci svoju zalost iznad zalosti ljudi iz Sarajeva Mostara Visegrada Gorazda i drugih,po njima se samo u Srebrenici desio zlocin,nasa bol i patnja su minorne,bas one znaju cija je bol veca?

Muka mi je i kad dodje 11 jul pa vidim da te iste koje zive u blizini,gledaju prijenos preko televizije,a djeca iz sarajevskih skola budu organizovana da taj dan odputuju u Srebrenicu i daju pocast,a one sjede i gledaju na televiziji?

Ljudi vjerovatno na osnovu ovog teksta ce rec,nije muslimanka,ne vjeruje,ali ljudi ja sam na strani istine,i ukoliko ne vjerujete meni pogledajte emisiju 60 minuta,i povjerujte onda bar svojim usima, gdje doticna sve to priznaje bez imalo stida i kajanja.Njena plata je 4000,a mi smo ubjedjeni da politicari kradu?
 
Poslednja izmena:
Na kraju je priznala da ta «ozaloscena» cijeli rat nije ni bila u Srebrenici, njen muz jeste ali ne kao borac, nego je tamo radio za nekoga, i naravno izvukao se. Ali ono sto je uzasno nisko jeste da se njihova kcer nalazi na spisku Srebrenicke djece bez roditelja i prima pomoc u to ime?!?!

Ja za jos mnoge lazi nje i njoj slicnih koje su rat iskoristilu u smislu:»rat jest jednako brat» znam,ali mi je bilo potrebno da se ima argument za pricu i evo sama ga je dala.

Ta ista zena zajedno sa njima 11 jula nosa one krpe sa natpisima imena poginulih a sin i muz zivi citavi i bogatiji od nas sviju.I nije ona jedina znam potvrdjeno od ljudi iskrenih srebrenicna,da je vecina zena iskoristolo priliku da na spisak poginulih stavi i imena ljudi koji su umrli godinama prije rata.Isto tako znam da nijedna nema apsolutno nikakve namjere da se vrati u srebrenicu a zasto bi?djeca im se radjaju u Sarajevu zavrsavaju fakultete sto nikad ni sanjati nisu mogli,a i kad toliko pate i zale za poginulim muzevima(cast izuzetcima i postenim zenama)zbog cega oko svake vidim po cetvero male djece??

ovo je opste poznato srbima, vremenom ce i ostali shvatiti
 
I bre...
KOliko je samo takvih koji odlicno zive samo na ime srebrenice..
Vise sam puta pisao kojekuda..
umeste da tuze Radovana Karadzica i Ratka Mladica, ima more da im podignu spomenike za zivota u sred Sarajeva, koliko su im valjali..
Da nije bilo tih stvari, dosta njih bi zivelo u bedi, jadu i cemeru..
Ovako dobra vecina zivi odlicno na ovaj nacin i sto duze traje to bolje..
Verujem da bi voleli da ova tenzija, tuzenja, i neizvesnost potraje bar narednih 50 godina, da bi imali nacin da dobro zive na tudji racun..
Kad vec pomenuste Srebrenicu, niko da kaze podatak da je od strane samo arapskih zemalja stiglo preko ( ni manje ni vise, bar je zvanican podatak) 200 miliona (MILIONA) dolara za pomoc i razvoj Srebrenice, sve nakon rata, a znate li koliko je stvarno ulozeno u Srebrenicu..
Samo 200 000... Pa da li ste se nekad zapiali odakle novac za sva ta silna udruzenja, putovanja, medijske kampanje i sve kojesta.. Ono sto su muslimanski politicari uzeli sebi to ne bi ni da pominjem jer iznosi su gotovo srtavicni..
 
I bre...
KOliko je samo takvih koji odlicno zive samo na ime srebrenice..
Vise sam puta pisao kojekuda..
umeste da tuze Radovana Karadzica i Ratka Mladica, ima more da im podignu spomenike za zivota u sred Sarajeva, koliko su im valjali..
Da nije bilo tih stvari, dosta njih bi zivelo u bedi, jadu i cemeru..
Ovako dobra vecina zivi odlicno na ovaj nacin i sto duze traje to bolje..
Verujem da bi voleli da ova tenzija, tuzenja, i neizvesnost potraje bar narednih 50 godina, da bi imali nacin da dobro zive na tudji racun..
Kad vec pomenuste Srebrenicu, niko da kaze podatak da je od strane samo arapskih zemalja stiglo preko ( ni manje ni vise, bar je zvanican podatak) 200 miliona (MILIONA) dolara za pomoc i razvoj Srebrenice, sve nakon rata, a znate li koliko je stvarno ulozeno u Srebrenicu..
Samo 200 000... Pa da li ste se nekad zapiali odakle novac za sva ta silna udruzenja, putovanja, medijske kampanje i sve kojesta.. Ono sto su muslimanski politicari uzeli sebi to ne bi ni da pominjem jer iznosi su gotovo srtavicni..
Moja prijateljica,inace psiholog,je radila istrazivanje o manipulisanju ljudima u ratu i poslije rata.Ubjedljivo najizmanipulisanija populacija su upravo "majke Srebrenice",jer tim zenama bukvalno ne dozvoljavaju da krenu dalje,da pokusaju da nastave zivjeti koliko toliko normalno ne umanjujuci njihovu bol.Njihova djeca odrastaju u permanentnom odrzavanju mrznje,tako da se od te djece kad odrastu mogu ocekivati samo zlo i mrznja, a, da ne govorimo o tome koliko su se mnogi okoristili o njhovu bol.Ispade da samo one zale,kao da srpske majke ne zale svoje sinove.
 
Разноразне нво и ине у муслиманском делу Босне, раде за личну корист али и у корист свог ентитета .... за оптуживање Срба из РС и Србије ... и за то су дебело плаћене ... како би се свету приказала слика о невиним муслићима и злим Србима.

Њихов пандан у Србији ради искључиво због личне користи ... дебело су плаћени да пљују по Србији и српству, да Србију и Србе проглашавају за једине ратне злочинце криве за све, а муслимане за искључиве жртве.
 
I bre...
KOliko je samo takvih koji odlicno zive samo na ime srebrenice..
Vise sam puta pisao kojekuda..
umeste da tuze Radovana Karadzica i Ratka Mladica, ima more da im podignu spomenike za zivota u sred Sarajeva, koliko su im valjali..
Da nije bilo tih stvari, dosta njih bi zivelo u bedi, jadu i cemeru..
Ovako dobra vecina zivi odlicno na ovaj nacin i sto duze traje to bolje..
Verujem da bi voleli da ova tenzija, tuzenja, i neizvesnost potraje bar narednih 50 godina, da bi imali nacin da dobro zive na tudji racun..
Kad vec pomenuste Srebrenicu, niko da kaze podatak da je od strane samo arapskih zemalja stiglo preko ( ni manje ni vise, bar je zvanican podatak) 200 miliona (MILIONA) dolara za pomoc i razvoj Srebrenice, sve nakon rata, a znate li koliko je stvarno ulozeno u Srebrenicu..
Samo 200 000... Pa da li ste se nekad zapiali odakle novac za sva ta silna udruzenja, putovanja, medijske kampanje i sve kojesta.. Ono sto su muslimanski politicari uzeli sebi to ne bi ni da pominjem jer iznosi su gotovo srtavicni..
Vec sam napisala na drugoj temi...............
cilj BiH je da Karadzic na sudjenju svali krivicu na vodjstvo Srbije,
da bi od nas na ime ratne otstete iskasirali 100 milijardi dolara,
ne znam koliko se o tome dole prica ,ali to su ovede javili nemacki mediji,
znaci njima ni nije u interesu da bas ,i samo Karadjic bude optuzen,
od toga ne bi videli cara
 
Vec sam napisala na drugoj temi...............
cilj BiH je da Karadzic na sudjenju svali krivicu na vodjstvo Srbije,
da bi od nas na ime ratne otstete iskasirali 100 milijardi dolara,
ne znam koliko se o tome dole prica ,ali to su ovede javili nemacki mediji,
znaci njima ni nije u interesu da bas ,i samo Karadjic bude optuzen,
od toga ne bi videli cara

Malo kasno za to..
Ne malo, vec gotovo, zavrsena stvar..
Muslimani su ocekivali dugogodisnje spavanje i nerad upravo na tim virttuelnim milijardama koje bi dobili od srbije, a u povodu toga je i bila tuzba protiv srbije..
Pa posto je presuda rekla da nema nista od para, sada sudjenje Karadzicu im nece pomoci u tom domenu, jer kako se zna u sudskoj praksi dal da je u pitanju pojedinac, grupa ili pravno lice, (drzava), se ne moze voditi isti postupak dva ili vise puta..
Prema tome, nema para od Srbije, morace da zapnu da rade i da zive od toga..
Nema leba bez motike, pa makar kukali na srbe ne znam koliko..
Jedino sto ostaje da se slade na sudjenju Karadzicu, mada vec napisah da im to ne treba, treba da mu podignu spomenik veci nego ikad ikom, jer im je isti Karadzic vise pomogao..
Karadzicu treba da sude pre svega srbi, za Sarajevo, Bihac, Gorazde.....
 
Ne treba da se preteruje sa komentarima..
Svakom je zao svog.. pa i njima, ali generalni problem je taj sto manipulisu sa ljudima koji osecaju bol i dan danas..
Sve je vise prikazano nego ono sto jeste..
Vec napisah da obicaj kod muslimana uopste nije ovako kako u javnosti predstavljaju ove crne i nesretne zene, sto samim tim dokazuje da tamo nekim nije stalo ni do tih zena ni do zrtava a ni do bilo cega drugog sem do ciljeva koji njima su vazni..
Ovi ljudi su vise nego izmanipulisani i da stvar bude gora manipulise se i dan danas sa njima nista manjim intenzitetom kao i na pocetku..

Po meni svi oni koji imaju krvave ruke od zlocina, na bilo kojoj strani nista manje nisu krivi za zivote ovih zena koliko i ljudi koji i dan danas drze ove zene i porodice u stanju kao da je 14 jul 95 godine..
Na zalost.
 
Ovo je kod muslimana nezamislivo..
Pre svega, muslimanke (zene), po tradiciji ne idu na groblje, posebno ne sa sahrane (dzenaze), nije im u tradiciji ni obicaju ni da placu a ne da kukaju nad grobom ni mimo njega (umrlim/poginulim), ili bilo koje javno izjavljivanje zalosti sem u kucnoj atmosferi i obelezjima koje muslimani praktikuju (kod zena iskljucivo bele marame)..
Sve ovo sto rade je apsolutno mimo svih pravila i obicaja i tradicije ali i same vere kod muslimana...
Dakle, cista politika..

hahah dobro si primjetio muslimanske zene ne idu na dzenaze odnosno sahrane uopste ne ulaze na groblja vec sahranama prisustvuju samo muskarci....propaganda propaganda.........smjesno je jos vidjeti kako pale svjece za svoje mrtve ili onomad kad je BIl Klinton i ona vjestica medlin Odvrajt cestitaju gradjanima u ratu bozic na CNN ...:hahaha: muslimani pa bozic......ili kad na CNN pored snimka napravljenih na nekom pravoslavnom groblju zene naricu pored krstova a oni govore da su to muslimanse zrtve itd

sinoc gledam b92 kaze Biljana plavsic napisala knjigu u kojem je prebacila krivicu za rat na radovana Kardzica...ispade da su Srbi krivi za rat a ne secesionisti i njihovi zapadni mentori koji su nasilnu secesiju priznali
 
hahah dobro si primjetio muslimanske zene ne idu na dzenaze odnosno sahrane uopste ne ulaze na groblja vec sahranama prisustvuju samo muskarci....propaganda propaganda.........smjesno je jos vidjeti kako pale svjece za svoje mrtve ili onomad kad je BIl Klinton i ona vjestica medlin Odvrajt cestitaju gradjanima u ratu bozic na CNN ...:hahaha: muslimani pa bozic......ili kad na CNN pored snimka napravljenih na nekom pravoslavnom groblju zene naricu pored krstova a oni govore da su to muslimanse zrtve itd

sinoc gledam b92 kaze Biljana plavsic napisala knjigu u kojem je prebacila krivicu za rat na radovana Kardzica...ispade da su Srbi krivi za rat a ne secesionisti i njihovi zapadni mentorikoji su nasilnu secesiju priznali

:ok::ok::whistling:
 
Znam i zabole me bash...to za preterivanje.

Ako je negde ubijeno 2000 ljudi,a ti kazes da je ubijen 2001 covek.......pa znas li ti sta to znaci?taj jedan covek?
Da li bi se tebi svidjalo da ti neko napakuje da si ubio nekog?i za tog jednog ce neko da odgovara.

Kada nekom pogine 1 clan familije a on kaze da je 2.......imam pravo da mu se pos*rem na tog jednog pokojnika.......izmisljati ubistva je isto sto i ubijati ljude.

Slazem se sa tobom,spusti malo loptu,popices neki vitamin...
 
Ovakve teme ne zaslužuju pažnju.

Nevjerovatno je da su Srebreničani lažovi, a ono srpsko udruženje koje jedan dan izađe sa brojkom od 5 000 ubijenih Srba Sarajeva, sljedeći dan malo nervozniji odluče reći da se radi o 6 500, da bi na kraju ipak rekli da se radi o skoro 10 000.

Na kraju nisu uspjeli skupiti podatke ni za 1 000 Srba.

Oni govore "istinu", a ovi koji su stradanje svoje djece dokazali na sudu "lažu". Zanimljivo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top