prevariti...

maja mala mama:
Mozda bi i mogao da joj oprosti ali da zaboravi...to NIKADA!Muska povredjena sujeta je izuzetno komplikovana pojava... :roll:

Slazem se! I verovatno bi joj stalno stavljao do znanja, kako je on, eto njoj oprostio, umesto da je odmah otisao! 8) Jer je on 1 u 100000 koji oprasta! 8) :roll:
 
E, slatko se žene ispričaše na muškom forumu, na mušku temu !

Gospođa maki je, vidim, jako kategorična ! Đavolica se smara ... Eva samo zapitkuje, a našoj maloj avesic opet ništa nije jasno. Maja odmah jasno i glasno kaže šta ima i onda ćutke posmatra razvoj situacije. A Jovana se slaže.

Lepo bogami ...

Ima li smisla da upadam u ženske razgovore ?
 
Ewa:
Da li muskarac je sposoban da oprosti svojoj voljenoj devojci prevaru? I ako jeste, kakva ce biti dalje ta veza? Jel` ista?

Ovo ima veze sa posesivnoscu, ljubomorom... jednom recju - patologijom!

Moze, ali ne na rechima... Pa ako posle u njegovoj glavi postoji "crv sumnje"... PA kad se uzme u obzir da smo Balkanci... Pa kad se uzme u obzir da bi ste nas ubile kad bi smo mi vas prevarili...

U svakom slucaju:
UBIJAJ ILI PRASTAJ! :) :) :)
 
Ewa:
Da li muskarac je sposoban da oprosti svojoj voljenoj devojci prevaru? I ako jeste, kakva ce biti dalje ta veza? Jel` ista?



De$ava se i to.. Nije nemoguce... Obichno zbog interesa... Svako ima svoje razloge i sve je subjektivno tako da pojam "mu$kinje i zhenskinje" ne treba generalizovati vec treba gledati na pojedinachne sluchajeve. Chak ni Bog ne opra$ta vec $alje u pakao. Za$to bi mi ljudi onda opra$tali osim ako nismo glupi ili nemamo neki nama znan interes i razlog. Mene recimo da prevari Miss sveta, ja bih joj oprostio.. $to da ne. Ali kad bi me prevarila neka osrednja lokalka onda cao. Istu analogiju primenjuju i devojke. Da neku siroticu prevari Bekam sigurno da bi mu oprostila i tako u krug.. Namerno sam pojachao razlike da bi stvar bila jasnija i uochljivija..

Koji je tvoj odgovor?

 
Milojko Vasic:
E, slatko se žene ispričaše na muškom forumu, na mušku temu !

Gospođa maki je, vidim, jako kategorična ! Đavolica se smara ... Eva samo zapitkuje, a našoj maloj avesic opet ništa nije jasno. Maja odmah jasno i glasno kaže šta ima i onda ćutke posmatra razvoj situacije. A Jovana se slaže.

Lepo bogami ...

Ima li smisla da upadam u ženske razgovore ?
Vidis li ti bre ovo Milojko,
sladje im doci na musku temu nego ista. :x
Nego ja odsad stvarno odoh u zenski kutak i necu se vise ni vracati. :evil:
sta znam mozda tamo ima neka tema gde mozes onako muski da se ispicas :D
Pozdrav :arrow:
 
cLick - OR - Die:
Ewa:
Da li muskarac je sposoban da oprosti svojoj voljenoj devojci prevaru? I ako jeste, kakva ce biti dalje ta veza? Jel` ista?



De$ava se i to.. Nije nemoguce... Obichno zbog interesa... Svako ima svoje razloge i sve je subjektivno tako da pojam "mu$kinje i zhenskinje" ne treba generalizovati vec treba gledati na pojedinachne sluchajeve. Chak ni Bog ne opra$ta vec $alje u pakao. Za$to bi mi ljudi onda opra$tali osim ako nismo glupi ili nemamo neki nama znan interes i razlog. Mene recimo da prevari Miss sveta, ja bih joj oprostio.. $to da ne. Ali kad bi me prevarila neka osrednja lokalka onda cao. Istu analogiju primenjuju i devojke. Da neku siroticu prevari Bekam sigurno da bi mu oprostila i tako u krug.. Namerno sam pojachao razlike da bi stvar bila jasnija i uochljivija..

Koji je tvoj odgovor?


Oooo verniche moj! Govorim ti kroz Dlakave_Strvine:
Ja Tvorac sveta pakla raja (polizes mi yaya) kazem da koristish nevernichki US kodni raspored. Over

Sad ja..
Ljudi ne znam shta mi bi...
JELI TI? KO TE OVLASTIO DA POMINJESH BOGA? JEL LEPO REKO DA NE UZIMA SVAKA ...... NJEGOVO IME U USTA? A? JEL OPET NEKI SEKTASH? ENO GA JEDAN (ILI SI TO TI) NA ZENSKOM_BUTKU PA PROSIPA "ZNANJE" O ABORTUSIMA I DAJE ILEGALNE LINKOVE?!

BOG DA POSTOJI POMOGAO BI TI...
DA NE LUPASH TOLIKO...
 
Dlakava_Strvina:
Oooo verniche moj! Govorim ti kroz Dlakave_Strvine:
Ja Tvorac sveta pakla raja (polizes mi yaya) kazem da koristish nevernichki US kodni raspored. Over

Sad ja..
Ljudi ne znam shta mi bi...
JELI TI? KO TE OVLASTIO DA POMINJESH BOGA? JEL LEPO REKO DA NE UZIMA SVAKA ...... NJEGOVO IME U USTA? A? JEL OPET NEKI SEKTASH? ENO GA JEDAN (ILI SI TO TI) NA ZENSKOM_BUTKU PA PROSIPA "ZNANJE" O ABORTUSIMA I DAJE ILEGALNE LINKOVE?!

BOG DA POSTOJI POMOGAO BI TI...
DA NE LUPASH TOLIKO...


iju! Al' sise napalio, ba$ sise napalio :D haha

Sekta$ jo$ nisam, ali ako skorije ne dodjem do neke vece kinte planiram da osnujem svoju sektu u kojoj ce svako moci svakoga da prevari ili jo$ bolje.. svi ce svima biti verni :twisted: xe xe

Na zhenskom butiku bio nisam niti me zanimaju abortusi po$to sam mu$ko, a odluke bih prepustio devojkama iako sam za to da se radjaju zdrava deca.
Ko ce sutra da nasledi forum pobogu :)

Koristim nevernichki US raspored po defaultu jer sve $to smrdi na srBsko na kompu to odma skidam.. Windows je sam po sebi odvratan, a posebmo kada je na srBskom :)
U Boga bih voleo vi$e da verujem.. lak$e bi mi bilo.. dobrochinio bih.. ne bih bludio po ovakvim rupama na netu :)

Prevarimo se

 
ZNAS KOKO SMO MI MUSKARCI OPTERECENI NEKIM STVARIMA.
pitanje je cudno ali se desava ja znam par likova cije su devojke/zene j***li njihovi ortaci i sve ok funkcionise.
racunica je prosta ko koliko ima interesa sa odredjenom devojkom tako joj i oprasta.
ljudski je gresiti ali samo NAJJACI OPRASTAJU.
ja sam ispaljen pre 1 god. gadno je kad tek sada znam gde sam gresio,naucio sam mnogo od tada.
najteze je coveku da oprosti sam sebi.
to meni trenutno predstavlja najveci problem.
nadam se da ti odgovor nije previse konfuzan :roll:
 
cLick - OR - Die:
Dlakava_Strvina:
Oooo verniche moj! Govorim ti kroz Dlakave_Strvine:
Ja Tvorac sveta pakla raja (polizes mi yaya) kazem da koristish nevernichki US kodni raspored. Over

Sad ja..
Ljudi ne znam shta mi bi...
JELI TI? KO TE OVLASTIO DA POMINJESH BOGA? JEL LEPO REKO DA NE UZIMA SVAKA ...... NJEGOVO IME U USTA? A? JEL OPET NEKI SEKTASH? ENO GA JEDAN (ILI SI TO TI) NA ZENSKOM_BUTKU PA PROSIPA "ZNANJE" O ABORTUSIMA I DAJE ILEGALNE LINKOVE?!

BOG DA POSTOJI POMOGAO BI TI...
DA NE LUPASH TOLIKO...


iju! Al' sise napalio, ba$ sise napalio :D haha

Sekta$ jo$ nisam, ali ako skorije ne dodjem do neke vece kinte planiram da osnujem svoju sektu u kojoj ce svako moci svakoga da prevari ili jo$ bolje.. svi ce svima biti verni :twisted: xe xe

Na zhenskom butiku bio nisam niti me zanimaju abortusi po$to sam mu$ko, a odluke bih prepustio devojkama iako sam za to da se radjaju zdrava deca.
Ko ce sutra da nasledi forum pobogu :)

Koristim nevernichki US raspored po defaultu jer sve $to smrdi na srBsko na kompu to odma skidam.. Windows je sam po sebi odvratan, a posebmo kada je na srBskom :)
U Boga bih voleo vi$e da verujem.. lak$e bi mi bilo.. dobrochinio bih.. ne bih bludio po ovakvim rupama na netu :)

Prevarimo se


Uh, dobro je... Ja pomislih drugar od "Oca Cirila", tek ta tema je uklonjena jer je abortus bio paravan za neshto drugo...
A bih neshto ljut...

Kao shto kaze pesma:
"Cuti zeno ne galami, cipele mi dreeeshi,
u zivotu svaki chovek, moze da pogreeeshiii" :wink:
 
Dlakava_Strvina:
Uh, dobro je... Ja pomislih drugar od "Oca Cirila", tek ta tema je uklonjena jer je abortus bio paravan za neshto drugo...
A bih neshto ljut...

Kao shto kaze pesma:
"Cuti zeno ne galami, cipele mi dreeeshi,
u zivotu svaki chovek, moze da pogreeeshiii" :wink:

Mogo bi ja ovome danima da se derem, ali chuvam grlo i polozhaj i zato tixo CePem 8)

umor...

 
cLick - OR - Die:
Dlakava_Strvina:
Uh, dobro je... Ja pomislih drugar od "Oca Cirila", tek ta tema je uklonjena jer je abortus bio paravan za neshto drugo...
A bih neshto ljut...

Kao shto kaze pesma:
"Cuti zeno ne galami, cipele mi dreeeshi,
u zivotu svaki chovek, moze da pogreeeshiii" :wink:

Mogo bi ja ovome danima da se derem, ali chuvam grlo i polozhaj i zato tixo CePem 8)

umor...



AMIN!
 
Draga Ewa,prvi put sam na forumu i tvoja tema me je bas vratila u mladost.
Naime zbog "prevare" sam sa svojim suprugom vec 25godina.On je od onih likova koji su oprostili prevaru, u mladosti jer je i sam varao.Verovala ili ne posle teranja inata ili prevare iz inata nas zivot se promenio iz korena.Posle "prevare" mislim da covek-zena shvati da mu je srce veliko ako ume da prasta i da ce mu se dobro dobrim vratiti.
 

Back
Top