talašika
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: talašika

leladane@teol.net
    Guest

Podrazumevano talašika

Pozdrav svima,koliko Vas ima.Kao novog "kompjuteraša"
    zanima me sledeće:nedavno sam kupio novi Windows XP i u njemu je instaliran NOD 32 antivirusni program.Kako radi,i dali mi možete pomoći da provjerim da li u računaru imam crva,trojanca ili nešto slično.Da li će to smetati mom antivirusnom programu,to jest da li će njega eliminisati,ako pokušam pročistiti računar sa nekim Vašim antivirusom koji mi pošaljete.Unapred hval.L.Velimir-Kozarska Dubica RS BiH.

Guest

Podrazumevano

dragi moj Velimire lijepo ti je receno da odes na "Ad Aware"i da skeniras System od Spyware,a ti meni nevjerujes a ja potrosi pare na netu da zastitim kom.I na kraju opet ti ja odgovaram.lijepo mi je covjek sve objasnio.A ti opet po svom.Pozdrav Bobana.

leladane@teol.net
    Guest

Podrazumevano ma mani racunar

Citat Original postavio Anonymous
    dragi moj Velimire lijepo ti je receno da odes na "Ad Aware"i da skeniras System od Spyware,a ti meni nevjerujes a ja potrosi pare na netu da zastitim kom.I na kraju opet ti ja odgovaram.lijepo mi je covjek sve objasnio.A ti opet po svom.Pozdrav Bobana.
    Ma hajde da se nedjemo negdje,mani racunar.Imam neki mali virus.........blink............................
    ..............krc........puf.......

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •