Кустурица са мајицом СССР!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drawn_wallpapers_Vector_Wallpapers_URSS_Symbol_011218_.jpg
 
Нисам дозволио да се Руски утицај брутално прекида !


Ја мислим да је дефитивно Стаљиниста!:heart:


Nisi ti to dobro raumela . Umetnik je to ... komplikovano je da ti sad to objasnjavam , trajalo bi, ( dok uprostim i pojednostavom) . Daklem , Kusta je samo Srbenda , i umetnik .
 
Nisi ti to dobro raumela . Umetnik je to ... komplikovano je da ti sad to objasnjavam , trajalo bi, ( dok uprostim i pojednostavom) . Daklem , Kusta je samo Srbenda , i umetnik .

Ako je tebi prijatelju prototip i uzor pravog Srbina - Emir, počeću da se brinem za naš "nacionalno svjesni" dio društva.

P.S.

Da ne bude zabune to što mi se poslije Doma za vješanje od Kusturičinih filmova ništa ne sviđa nema nikakve veze sa njegovim nacionalnim, vjerskim ili geografskim porjeklom ili opredjeljenjem.

Hvala na razumjevanju.
 
Комунисти су најбољи уметници:heart:

Тако је! Само соц-реализам! :hahaha:
Иначе не знам зашто је битно ко је шта данас обукао, ви комунисти сте изгледа јако слични овим са естраде ''ко је обукао 'наку мајицу, ко је обукао различите чарапе, ко није обуко гаће, ко се где ватао''...
 
Ako je tebi prijatelju prototip i uzor pravog Srbina - Emir, počeću da se brinem za naš "nacionalno svjesni" dio društva.

P.S.

Da ne bude zabune to što mi se poslije Doma za vješanje od Kusturičinih filmova ništa ne sviđa nema nikakve veze sa njegovim nacionalnim, vjerskim ili geografskim porjeklom ili opredjeljenjem.

Hvala na razumjevanju.

S jedne strane Kusturica , a s druge Vesna Pesic i Pescanik . Pa izvolte i gledajte .

Koga Pesicka i Pescanik napadaju , taj oma Srbin .


Nije prototip ,. On se stavio na nasu stranu i oseca se Srbinom i ja to postujem .
 
Нисам дозволио да се Руски утицај брутално прекида !


Ја мислим да је дефитивно Стаљиниста!:heart:


Геније!
Само не можеш ни ти, ни било ко други, да га трпаш у неке фијоке, исувише је то велики мозак за фијоку
и калуп.
Он јесте левичар генерално и јесте Србин и јесте човек са осећајем за правду и јесте човек, који као
ментално јачи од већине својих саговорника, може да их изманипулише.
И то је то и ту од стаљинизма нема ни с.
 
Геније!
Само не можеш ни ти, ни било ко други, да га трпаш у неке фијоке, исувише је то велики мозак за фијоку
и калуп.
Он јесте левичар генерално и јесте Србин и јесте човек са осећајем за правду и јесте човек, који као
ментално јачи од већине својих саговорника, може да их изманипулише.
И то је то и ту од стаљинизма нема ни с.

Зато има СССР!;)
 
Тако је! Само соц-реализам! :hahaha:
Иначе не знам зашто је битно ко је шта данас обукао, ви комунисти сте изгледа јако слични овим са естраде ''ко је обукао 'наку мајицу, ко је обукао различите чарапе, ко није обуко гаће, ко се где ватао''...

Мени је битно јер није обукао Титову мајицу него је изрази симбол словенског заједништва.И оно у шта је он веровао и верује.

СССР :heart:
 
Нисам дозволио да се Руски утицај брутално прекида !


Ја мислим да је дефитивно Стаљиниста!:heart:

Легенда. Човек који уме да разуме живот око себе без предрасуда, ригидних ставова, борац за праве вредности у животу.:heart::super:

Кусто једног дана молим те сними филм о европејцима била би то жешћа комедија :mrgreen::zcepanje::super:

Или још боље филм "ПУТИН - ИСЦЕЛИТЕЉ АМЕРИКЕ" :super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top