Hej, devojke!Da li volite lepo ocešljane muškarce?

kucka:
lumina:
kucka:
Odgovorite mi.Da cujem vaše mišljenje... :lol:
Volim iskljucivo razbarusene, da mu ne smeta kad ga scepam za kosu.

Ti si neka opasna a? :wink:
Opasne smo obe, draga, svaka na svoj nacin, a ovi paranoici jos mogu pomisliti kako razgovaras sama sa sobom. Ponekad su mi stvarno slatki. Zamisli samo kakvu oni frku imaju u glavi. Kad se zbune, oni se samo ucute i razmisljaju u cudu.
Ako, zdravo je to. Tako ce se opametiti i mozda uspraviti na dve noge.
 
lumina:
kucka:
lumina:
kucka:
Odgovorite mi.Da cujem vaše mišljenje... :lol:
Volim iskljucivo razbarusene, da mu ne smeta kad ga scepam za kosu.

Ti si neka opasna a? :wink:
Opasne smo obe, draga, svaka na svoj nacin, a ovi paranoici jos mogu pomisliti kako razgovaras sama sa sobom. Ponekad su mi stvarno slatki. Zamisli samo kakvu oni frku imaju u glavi. Kad se zbune, oni se samo ucute i razmisljaju u cudu.
Ako, zdravo je to. Tako ce se opametiti i mozda uspraviti na dve noge.

Mislim da smo nas dve sjajan par.Cudi me da si stala na moju stranu. Treba imati srca za to...
 
kucka:
lumina:
Obe imamo SRCE ! Zato smo bolje od drugih. Oni imaju svoja mala skucena srdasca u kojima ima malo mesta za druge. Ispunjeni su svojim laznim velicinama i ne umeju da vole. Hendikep !

Zasto se nisi ranije javljala na forum?
Zato sto sam voajer ! Ali sam uvek tu negde. Ucim i procenjujem posmatrajuci.
Umem da vrednujem. Sad mi je kvrcnulo da se umesam i priznajem da uzivam.
 
lumina:
kucka:
lumina:
Obe imamo SRCE ! Zato smo bolje od drugih. Oni imaju svoja mala skucena srdasca u kojima ima malo mesta za druge. Ispunjeni su svojim laznim velicinama i ne umeju da vole. Hendikep !

Zasto se nisi ranije javljala na forum?
Zato sto sam voajer ! Ali sam uvek tu negde. Ucim i procenjujem posmatrajuci.
Umem da vrednujem. Sad mi je kvrcnulo da se umesam i priznajem da uzivam.

Verujem da si efendiju apsolvirala a? :wink:
 
lumina:
Od krzljave ne moze da se dise, ima je svuda, a taman htedoh da prokomentarisem...
Hajde samo da kazem :
Circulus vitiosus - dovoljno govori samo za sebe.
Oprostite vas dve.
Ali kada visite vec na ljubavi&sexu barem pricajte o tome.U suprotnom predjite na chat.
A sto se ticeNeke moje logike vas dve ste zaista slicne.Cak sta vise i previse da ste cak predvidive u odgovorima.
I ono sto sam ja jednom probao je to da sam pisem i odgovaram nije mi bilo ni najmanje zanimljivo.Pri tom pod jecnim imenom.A tek pri stalnom odjavljivanju i prijavljivanju.To mogu ciniti samo umobolnici:A ja se nadam da vas dve kako god bile u dva tela ili u jednom ipak niste.
 
Bustura:
lumina:
Od krzljave ne moze da se dise, ima je svuda, a taman htedoh da prokomentarisem...
Hajde samo da kazem :
Circulus vitiosus - dovoljno govori samo za sebe.
Oprostite vas dve.
Ali kada visite vec na ljubavi&sexu barem pricajte o tome.U suprotnom predjite na chat.
A sto se ticeNeke moje logike vas dve ste zaista slicne.Cak sta vise i previse da ste cak predvidive u odgovorima.
I ono sto sam ja jednom probao je to da sam pisem i odgovaram nije mi bilo ni najmanje zanimljivo.Pri tom pod jecnim imenom.A tek pri stalnom odjavljivanju i prijavljivanju.To mogu ciniti samo umobolnici:A ja se nadam da vas dve kako god bile u dva tela ili u jednom ipak niste.

Busty, nemoj da si frustriran.Znas da te tvoje mesto uvek ceka. :wink:
 
Bustura:
lumina:
Od krzljave ne moze da se dise, ima je svuda, a taman htedoh da prokomentarisem...
Hajde samo da kazem :
Circulus vitiosus - dovoljno govori samo za sebe.
Oprostite vas dve.
Ali kada visite vec na ljubavi&sexu barem pricajte o tome.U suprotnom predjite na chat.
A sto se ticeNeke moje logike vas dve ste zaista slicne.Cak sta vise i previse da ste cak predvidive u odgovorima.
I ono sto sam ja jednom probao je to da sam pisem i odgovaram nije mi bilo ni najmanje zanimljivo.Pri tom pod jecnim imenom.A tek pri stalnom odjavljivanju i prijavljivanju.To mogu ciniti samo umobolnici:A ja se nadam da vas dve kako god bile u dva tela ili u jednom ipak niste.
Naravno da je to radio kad sa njim niko ne zeli da prica, Ja nemam taj problem. DOLE ******!
 
lumina:
Bustura:
lumina:
Od krzljave ne moze da se dise, ima je svuda, a taman htedoh da prokomentarisem...
Hajde samo da kazem :
Circulus vitiosus - dovoljno govori samo za sebe.
Oprostite vas dve.
Ali kada visite vec na ljubavi&sexu barem pricajte o tome.U suprotnom predjite na chat.
A sto se ticeNeke moje logike vas dve ste zaista slicne.Cak sta vise i previse da ste cak predvidive u odgovorima.
I ono sto sam ja jednom probao je to da sam pisem i odgovaram nije mi bilo ni najmanje zanimljivo.Pri tom pod jecnim imenom.A tek pri stalnom odjavljivanju i prijavljivanju.To mogu ciniti samo umobolnici:A ja se nadam da vas dve kako god bile u dva tela ili u jednom ipak niste.
Naravno da je to radio kad sa njim niko ne zeli da prica, Ja nemam taj problem. DOLE ******!

Ako te bas zanima orjentisan bas i nisam kao *****.Ali bisexualno vrlo.Inace volim da ***** svakakve budale a najvise one glupe i neotesane pa makar bile i u zenskom rodu.(ali u mozak)
I jos nesto dovoljan sam sam sebi da mi apsolutno nije potreban niko sa kim bih se ovde ja nesto (razgovarao)kako ti rece.Za razgovor koristim iskljucivo usta i jezik.A razgovaram sa svojim prijateljima koji ujedno znaju da sam pomalo i ***** ako ti to tako shvatas.Ali Boze moj njima to nesmeta ni najmanje .Pa neznam zasto bi i tebi.
 
lumina:
Bustura:
lumina:
Od krzljave ne moze da se dise, ima je svuda, a taman htedoh da prokomentarisem...
Hajde samo da kazem :
Circulus vitiosus - dovoljno govori samo za sebe.
Oprostite vas dve.
Ali kada visite vec na ljubavi&sexu barem pricajte o tome.U suprotnom predjite na chat.
A sto se ticeNeke moje logike vas dve ste zaista slicne.Cak sta vise i previse da ste cak predvidive u odgovorima.
I ono sto sam ja jednom probao je to da sam pisem i odgovaram nije mi bilo ni najmanje zanimljivo.Pri tom pod jecnim imenom.A tek pri stalnom odjavljivanju i prijavljivanju.To mogu ciniti samo umobolnici:A ja se nadam da vas dve kako god bile u dva tela ili u jednom ipak niste.
Naravno da je to radio kad sa njim niko ne zeli da prica, Ja nemam taj problem. DOLE ******!

Ovo je bilo ružno i nepotrebno.... :roll:
Pozdravlja vas "Kržljava" i želi sve najlepše....
 
apotekarka:
A sve u vezi češlja, jel?
Ovo me potseća na nzenu, znači smaranje samo takvo.... :roll:

Smaračina samo takva, pa još od neindentifikovanih klonova.Pazi samo: kucka, kakva ORIGINALNOST. A i ono
Dole ******, e tu me je "oduševila"
Moram da ti priznam da je u tvojoj stranci mnogo zabavnije, još kako je Dlakavi okačio fotku.... nasta kod tebe tamo opšti krkljanac. Ako ovde ovako nastavi :eto mene kod tebe
 
Bustura:
lumina:
Bustura:
lumina:
Od krzljave ne moze da se dise, ima je svuda, a taman htedoh da prokomentarisem...
Hajde samo da kazem :
Circulus vitiosus - dovoljno govori samo za sebe.
Oprostite vas dve.
Ali kada visite vec na ljubavi&sexu barem pricajte o tome.U suprotnom predjite na chat.
A sto se ticeNeke moje logike vas dve ste zaista slicne.Cak sta vise i previse da ste cak predvidive u odgovorima.
I ono sto sam ja jednom probao je to da sam pisem i odgovaram nije mi bilo ni najmanje zanimljivo.Pri tom pod jecnim imenom.A tek pri stalnom odjavljivanju i prijavljivanju.To mogu ciniti samo umobolnici:A ja se nadam da vas dve kako god bile u dva tela ili u jednom ipak niste.
Naravno da je to radio kad sa njim niko ne zeli da prica, Ja nemam taj problem. DOLE ******!

Ako te bas zanima orjentisan bas i nisam kao *****.Ali bisexualno vrlo.Inace volim da ***** svakakve budale a najvise one glupe i neotesane pa makar bile i u zenskom rodu.(ali u mozak)
I jos nesto dovoljan sam sam sebi da mi apsolutno nije potreban niko sa kim bih se ovde ja nesto (razgovarao)kako ti rece.Za razgovor koristim iskljucivo usta i jezik.A razgovaram sa svojim prijateljima koji ujedno znaju da sam pomalo i ***** ako ti to tako shvatas.Ali Boze moj njima to nesmeta ni najmanje .Pa neznam zasto bi i tebi.
Pripazi na pravopis, ali i na frizuricu, verovatno si fino ocesljan? I nikada, nikada ne ulazi u konflikt sa "jacim" od sebe. Ovo ce ti koristiti u zivotu. Sa tobom stvarno ne zelim da se prepucavam. Ti si prvi poceo, a ja cu prva odustati, bez komentara. Jasno?
 

Back
Top