Stomacni gasovi

Buka

Obećava
Poruka
71
Imam 35 godina, dijabetecar sam (tip 2) i poslednjih par godina ovaj problem.

Najmanje pet dana nedeljno po gotovo ceo dan imam potrebu za gasovima, a ona dva dana na svakih tri-cetiri sata.

Molim za savet kako da resim ovaj problem! Unapred hvala!
 
Slaba vajda od gasvana i slicnih stvari... Ja sam koristio gasvan i nisam primetio nikakve pozitivne efekte. U najboljem slucaju cak i da pomaze to je samo umanjivanje posledica, a ne otklanjanje uzroka.

Uzrok su ili lose navike u ishrani ili neki zdravstveni problem.

Potrebni su ti nutricionista i gastroenterolog za resenje tog problema...
 
Slaba vajda od gasvana i slicnih stvari... Ja sam koristio gasvan i nisam primetio nikakve pozitivne efekte. U najboljem slucaju cak i da pomaze to je samo umanjivanje posledica, a ne otklanjanje uzroka.

Uzrok su ili lose navike u ishrani ili neki zdravstveni problem.

Potrebni su ti nutricionista i gastroenterolog za resenje tog problema...

obično bi trebalo smanjiti unošenje hrane životinjskog porekla...:confused:
 
Ne nego bi trebalo,ako ima zaista toliko gasova,podhitno da onese stolicu na mikrobiolosko isptivanje.
Gljivice mogu da daju taj simptom.

Znaci,stolica na mikrobioloski pregled pa onda po uputstvu lekara sta dalje.
 
Imam 35 godina, dijabetecar sam (tip 2) i poslednjih par godina ovaj problem.

Najmanje pet dana nedeljno po gotovo ceo dan imam potrebu za gasovima, a ona dva dana na svakih tri-cetiri sata.

Molim za savet kako da resim ovaj problem! Unapred hvala!


kako dišete?imate li osjećaj kao da nemate dovoljno zraka?dali vas"probada" kad dišete?dali vam je stomak napregnut?
 
Moja majka ima 73 godine. Prošle godine joj je odtranjen desni bubreg i deo bešike. Rezultati i analize pokazuju da je sve u redu, ali ona ima konstantno nadimanje u stomaku i tegobe sa intenzivnim bolovima. Šta predlažete?
 

Back
Top