Brachni krevet od kovanog gvozdja ili obichan?

I da li neko moze da me uputi kako se krecu cene i koja su dobra prodajna mesta u Beogradu?
Све зависи за шта ти треба. :lol:
Ја рецимо увече волим да читам. И онда ми тај кревет никако не одговара.
Даље, мала спаваћа сова и немогуће је очистити испод кревета (једино плакар да избацујем једном недељно :eek:), тако да сам бирала кревет испод којег не може да се завуче прашина. Да сам могла да га вакумом причврстим за под...
Најбоље је купити кревет којем може да се промени душек.
Не само због уштеде при куповини новог, већ и због тога што је здраво понекад изнети душек на сунце.
Мени је испод душека латофлекс, кревет је веома удобан и то ми је најважније.
Ипак, у кревету проводимо највећи део живота (мислим, ни на једном другом месту нисмо толико дуго одједном)
 
Nemam pojma koji su bolji ali ovi od kovanog gvozdja jako lijepo izgledaju.
Ako se odlucis za klasican krevet onda je mnogo bolje da se isti pravi po mjeri i zelji jer je izbor u salonima blago receno ocajan.
Mozda i od kovanog gvozdja moze da se radi po narudzbi jer sam jako rijetko naletala na takve krevete kod nas u prodaji.

30_fb1742_m.jpg

30_fb1681_m.jpg

30_hf3155_m.jpg


30_we2132_m.jpg

30_hf3168_m.jpg



30_hf3168_m.jpg
 
Inače ja imam klasičan bračni krevet od drveta (ne iverice pošto istu ne volim) jer je cela soba u tom drvenom fazonu -i garderober i tz natkasne su od istog drveta.
Krevet je sa Simpovim Premijer dušekom koji toplo preporučujem pošto (imajući u vidu da krevet ima mesta za vezivanje) trpi svašta.Bezpogovorno:mrgreen:
 

Back
Top