KOMSIJE I SEX

moje komsije se ne sexaju!!
da je bar srece da to rade, nego jedino sto cujem nocu je gromoglasno hrkanje , da,da, hrkanje koje ubija i povremene svadje kada se napiju pa onda usledi vike, razbijanje casa i flasa i to je nepodnosljivo leti kada malte ne svi drzimo otvorene prozore. :evil:
 
Pa s'obzirom da mi je 90% stanovika zgrade gerijatrija 70+ ne bih ni zeleo da cujem! Verovatno bih se odma iselio.
Al' eto pre neki dan sam se iznenadio kad sam u negde oko dva ujutro dok sam bio u kupatilu cuo kroz prozor iz susedne zgrade kako neka devojka cvrkuce nesto nekom liku tamo. Mada je to bilo iz susedne zgrade, al' to mu je to.
 
pa bre ne zivim u motelu pa da mi se cuju komsije dok se ispomazu... sumljam da ima takvih ovde...
e sada, drugo je kada pootvaras prozore i zelis da te cuju... do se desavalo... :roll:
 
Ja sam jednom cula komsije sa sprata kroz njihova vrata koja su do lifta dok sam cekala isti. Bilo mi je gadno, jer su matorci, koji dolaze u taj stan zbog svaleracije, inace je prazan.
Inace neke nove komsije iznad mene, mladi bracni par, ispustaju neke cudne zvuke uvece, tj. on ih ispusta. Ne znam sta rade, ali vise bih volela da mislim da urlice u snu, nego da takve sablasne zvuke ispusta u ljubavnom zanosu. Jadna ta njegova zena onda, kako ga se na boji?
 
evo vec kad smo kod ovakve teme ispricacu jedan smesan i cudan dogadjaj.....
Jedno letenje vece sedim ja na terasi sa drugaricom i tako pricamo nesto,bilo je oko 1-2 sata posle ponoci,cujemo nas dve zvuke koji su dopirali iz stana iznad mog,koji su podsecali an lavez psa.Normalno da me je interesovalo sta je to,jer sam odmah shvatila da nije pas,pocele smo malo pazljivije da slusamo..i shvatimo da to u stvari neki muskarac imitira psa......Neznam sta je to znacilo,da li je to bila posledica vodjenje ljubavi ili nesto drugo,mada je bilo cudno.....
 
Emily_Bg:
evo vec kad smo kod ovakve teme ispricacu jedan smesan i cudan dogadjaj.....
Jedno letenje vece sedim ja na terasi sa drugaricom i tako pricamo nesto,bilo je oko 1-2 sata posle ponoci,cujemo nas dve zvuke koji su dopirali iz stana iznad mog,koji su podsecali an lavez psa.Normalno da me je interesovalo sta je to,jer sam odmah shvatila da nije pas,pocele smo malo pazljivije da slusamo..i shvatimo da to u stvari neki muskarac imitira psa......Neznam sta je to znacilo,da li je to bila posledica vodjenje ljubavi ili nesto drugo,mada je bilo cudno.....
ma to je bio komsijin zov na parenje upucen komsinici... 8)
 
Jednom sam se našla u prilično «delikatnoj» situaciji. Naime, za vrijeme bombardovanja bila sam kod kumova (koji su moje godište) par dana. Pošto su stanovali u garsonjeri, uveče bismo svi spavali u jednoj prostoriji; njih dvoje sa njihovo dvoje djece na trosjedu i ja, podno njihovih nogu na kauču. Elem, jedno jutro probudim se tj. probudi me njihovo šaputanje (on se nešto nećkao, ali ne za dugo) a zatim su uslijedili šljapkavi zvukovi. Kasno je bilo da se oglasim (jer nisam se nadala da će to u mojoj prisutnosti raditi), ležala sam okrenuta leđima i pravila se da spavam (a šta bi drugo?) I kao što obično biva kad čovjek nešto ne smije, meni se kašljalo, svrbila su me leđa i osjećala sam kao da ležim na trnju. Imala sam osjećaj da se čuje kako gutam pljuvačku. Sada mi je sve to smiješno i dugo kasnije sam zbijala šale na taj račun, ali tada zaista mi nije bilo nimalo zabavno. :wink:
 
U zgradi gde sam se rodila takodje je sve gerijatrija...
Ali sada kod Dragog u zgradi pored nas je mladi bracni par... ja ih nikada nisam cula i pretpostavljam da je njihova beba razlog. Ali Dragi ih je proslog leta cuo (pre no sto se beba rodila :wink: )... Sada su vece sanse da oni cuju nas... vidim da se smeskaju kad prodju pored mene u hodniku...
 
-Eva-:
Jednom sam se našla u prilično «delikatnoj» situaciji. Naime, za vrijeme bombardovanja bila sam kod kumova (koji su moje godište) par dana. Pošto su stanovali u garsonjeri, uveče bismo svi spavali u jednoj prostoriji; njih dvoje sa njihovo dvoje djece na trosjedu i ja, podno njihovih nogu na kauču. Elem, jedno jutro probudim se tj. probudi me njihovo šaputanje (on se nešto nećkao, ali ne za dugo) a zatim su uslijedili šljapkavi zvukovi. Kasno je bilo da se oglasim (jer nisam se nadala da će to u mojoj prisutnosti raditi), ležala sam okrenuta leđima i pravila se da spavam (a šta bi drugo?) I kao što obično biva kad čovjek nešto ne smije, meni se kašljalo, svrbila su me leđa i osjećala sam kao da ležim na trnju. Imala sam osjećaj da se čuje kako gutam pljuvačku. Sada mi je sve to smiješno i dugo kasnije sam zbijala šale na taj račun, ali tada zaista mi nije bilo nimalo zabavno. :wink:

Ti si mlada i neiskusna pa pravis neprimerene aluzije.
Oni su hteli da lepe tapete pa su morali da zamute lepak posto on mora da odlezi jednu noc pre lepljenja.To je bilo to 'sljapkanje'... :lol:
 
storm cloud:
Ja sam jednom cula komsije sa sprata kroz njihova vrata koja su do lifta dok sam cekala isti. Bilo mi je gadno, jer su matorci, koji dolaze u taj stan zbog svaleracije, inace je prazan.
Inace neke nove komsije iznad mene, mladi bracni par, ispustaju neke cudne zvuke uvece, tj. on ih ispusta. Ne znam sta rade, ali vise bih volela da mislim da urlice u snu, nego da takve sablasne zvuke ispusta u ljubavnom zanosu. Jadna ta njegova zena onda, kako ga se na boji?


Hahahhaha...Da ne zivimo mozda u istoj zgradi?
 
tailor:
Da li Vam smeta kad komsije GLASNO upraznjavaju sex?
Da li Vam proradi masta ili poludite sto nemate mira?

Uzevsi u obzir da su mi komsije po nacionalnosti odvratni debeli Grci, a po starosti izuzetno napredni, definitivno tako nesto ne bih podneo. Sta je zdravo to je i normalno, ali u Grckoj bih zabranio seks domacoj populaciji...
 
snoshaj efendija:
-Eva-:
Jednom sam se našla u prilično «delikatnoj» situaciji. Naime, za vrijeme bombardovanja bila sam kod kumova (koji su moje godište) par dana. Pošto su stanovali u garsonjeri, uveče bismo svi spavali u jednoj prostoriji; njih dvoje sa njihovo dvoje djece na trosjedu i ja, podno njihovih nogu na kauču. Elem, jedno jutro probudim se tj. probudi me njihovo šaputanje (on se nešto nećkao, ali ne za dugo) a zatim su uslijedili šljapkavi zvukovi. Kasno je bilo da se oglasim (jer nisam se nadala da će to u mojoj prisutnosti raditi), ležala sam okrenuta leđima i pravila se da spavam (a šta bi drugo?) I kao što obično biva kad čovjek nešto ne smije, meni se kašljalo, svrbila su me leđa i osjećala sam kao da ležim na trnju. Imala sam osjećaj da se čuje kako gutam pljuvačku. Sada mi je sve to smiješno i dugo kasnije sam zbijala šale na taj račun, ali tada zaista mi nije bilo nimalo zabavno. :wink:

Ti si mlada i neiskusna pa pravis neprimerene aluzije.
Oni su hteli da lepe tapete pa su morali da zamute lepak posto on mora da odlezi jednu noc pre lepljenja.To je bilo to 'sljapkanje'... :lol:
Jedino vjerujem da, to što su mutili, je bilo bijele i prozirne boje... al sam gadna.
 
-Eva-:
snoshaj efendija:
-Eva-:
Jednom sam se našla u prilično «delikatnoj» situaciji. Naime, za vrijeme bombardovanja bila sam kod kumova (koji su moje godište) par dana. Pošto su stanovali u garsonjeri, uveče bismo svi spavali u jednoj prostoriji

Ti si mlada i neiskusna pa pravis neprimerene aluzije.
Oni su hteli da lepe tapete pa su morali da zamute lepak posto on mora da odlezi jednu noc pre lepljenja.To je bilo to 'sljapkanje'... :lol:
Jedino vjerujem da, to što su mutili, je bilo bijele i prozirne boje... al sam gadna.

Mislim da je kuma htela trojku, ali da ti nisi skapirala :lol:
 

Back
Top