IGRE NA RODJENDANSKIM ZURKAMA xDDD

911s [SK];11542593:
Za svoj 19-ti rodj sam ceo dan nešto radio po gradu, došao kući u 11 uveče, i kad me saletela familija, bilo je - pusti me bre idem da spavam kog djavola. :lol:
Doduše, za ovaj poslednji sam se iskupio. :)

Ja za svoj ustao ujutru i čitao knjigu pola dana, ona me saletili starci da spremam rođendan jer sam pozvao ljude već.
Aj proslavim ja to, sutradan rodbina i to... na kraju sam rođendan slavio više od četiri dana, em u školi, em kući, em po lokalima. Sada idem po rođendanima ovih što su dobro pili kod mene, i vraćam im zajam :mrgreen:
 
ne mozes reci da nijesu klinci uopste

Pa narawno da smo klinci......msm,nismo bas SKROZ klinci (jer cemo sada,kao,u srednju,a to je velika stvar :cool: ) ali nije da nismo......msm,nije nam jos vreme da izlazimo po kaficima i da se opijamo.....doduse,nama tako nekad dodju lude bube,pa na nekom rodjusu ili tako necemu slicnom,malo dohvatimo alkohol,i to je to......eventualno se poneki decaci opiju ( i to oni totalno ludi,u smislu,losi djaci,non- stop se zezaju i nije im vazno da li ce imati 1 ili 5 iz nekog predmeta), ali devojcice NE.....nikada.....ozbiljno......tako je to kod nas.....mi smo dobra decica.....:zper: :hahaha:

Pa da i kod nasa NARAVNO ima i takvih morona da celu zurku presede i gledaju kako mi (nazoviludaci) sve vreme igramo.... :dash: :dontunderstand:
 

Back
Top