Kijavica

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Evo izgleda sam uspeo da dobijem kijavicu, sedim kuci boli me glava, znojim se, boli me nos, uzas kijam bas mi smor... Sutra sam se dog sa drugom da idemo u grad ali izgleda nista od toga
Sta vi radite kada ste bolesni? xD
Ja evo blejim na forumu, i pokusavam da mi nekako padne temperatura xD
 
Evo izgleda sam uspeo da dobijem kijavicu, sedim kuci boli me glava, znojim se, boli me nos, uzas kijam bas mi smor... Sutra sam se dog sa drugom da idemo u grad ali izgleda nista od toga
Sta vi radite kada ste bolesni? xD
Ja evo blejim na forumu, i pokusavam da mi nekako padne temperatura xD

spavam......i kad se probudim opet spavam................
 
Evo izgleda sam uspeo da dobijem kijavicu, sedim kuci boli me glava, znojim se, boli me nos, uzas kijam bas mi smor... Sutra sam se dog sa drugom da idemo u grad ali izgleda nista od toga
Sta vi radite kada ste bolesni? xD
Ja evo blejim na forumu, i pokusavam da mi nekako padne temperatura xD

isto i kod mene...ali ima da idem u grad sutra, pa makar umro za kafanskim stolom....na sve kariranom stoljnjaku....:D:D:D
 
Pa ne znam, nisam bio pored bolesnih osoba
cak sta vise ja nisam bio onako bas bolestan vec jedno dobrih 2 godine :eek:
bas mi neobicno sada :D
Blah, boli me glavaaaa xD

pa ne moras da budes pored bolesnih osoba.....bas je u tome i fora........jako je otporan virus.........a i mozes da ga pokupis cak i kad taj neko ne provali da ima svinjski........
 
Ako nemas temperaturu onda je verovato samo prehlada.
Kad sam prehladjen uglavnom samo kunjam kao gavran na zici i cekam da prodje, ako mogu.
Ako ne mogu (a obicno ne mogu) onda to preguram na nogama
 
i ja imam 38 sa nesto:confused: o moze li biti gore

moze 40 :D salim se....a *** oblacite se dobro nemo se z....ono jes da promena vremena utice....ja bar tako radim....malo deblje *** se obuces kad vidis da je hladnjikavo i nema zime...ni prehlade....

a inace kad sam bolestan, sta znam....mene stvarno brzo prodje temperatura i kijavica....a sedim kuci, malo komp malo tv....i tako....ako je temperatura samo onda nekad malo i izadjem....
 

Back
Top