Rođendani i čestitke

gost 42348

Poznat
Poruka
7.267
Ево и места и прилике да се "похвалите", тј. хвалите вашег љубимца и његов рођендан, и ако можете, сликајте "рођенданка"! Зар морају само људи да славе рођос? ;)

п.с. неумесне коментаре ћу одмах да бришем.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Imala sam negde slike sa rođendana mog mačka, samo sad ne znam gde su! Imao je i tortu, i poklone, i goste, sve... :-D :-D :-D sad zvučim ko baba koja nema druga posla osim da priređuje rođendan svojoj mački, i ko da nisam normalna, ali...
 
Hvala Milli u Tedijevo ime! :D
Nisam ga slikala dok je jeo svoje poslastice nego sam ga snimala, pa ne mogu da okacim snimak, ali sam zato slikala kako je izgledao tanjir. :)




A evo slavljenika kako se kuva na vrucini iako sam ga celog skvasila.


Inace morala sam malo da ga ubedjujem da je u redu da sam uzme one stapice sa tanjira, jer smo mu do sada mi uvek davali iz ruke, ali na kraju je skontao da sve moze odmah da pojede. :D
 
Mackic:
Rado bih vam pokazala, ali ne vredi preveliko je. Tajmer na sajtu tvrdi da mu treba tri sata da ucita ceo flimic. :(
:-( :-( :-(
steta...zar ne mozes nekako da ga malo skratis...
mi jos nismo slavili rodjendan jer nemamo ni godinu dana,a i ne znamo kad nam je tacno posto smo usvojeni...
ali cemo da ga slavimo u januaru... :-D
 
Mackic:
Hvala Milli u Tedijevo ime! :D
Nisam ga slikala dok je jeo svoje poslastice nego sam ga snimala, pa ne mogu da okacim snimak, ali sam zato slikala kako je izgledao tanjir. :)




A evo slavljenika kako se kuva na vrucini iako sam ga celog skvasila.


Inace morala sam malo da ga ubedjujem da je u redu da sam uzme one stapice sa tanjira, jer smo mu do sada mi uvek davali iz ruke, ali na kraju je skontao da sve moze odmah da pojede. :D
Stvarno se odusevim kada vidim da ima jos ovakvih ljudi...Svaka cast,ja jedva cekam da usvojim kucu i macu...
 
Hvala svima na cestitkama i lepim zeljama :D

Nazalost, dok se aparat "zagrejao", ode torta, uz veliku pomoc Wettinih
kceri Alis i Ankaa-e..onda je na red dosla poslastica u obliku lopte...
...i nju smo podelili na ravne casti....
Bice uskoro i filmic, veceras nas je zeznuo you tube na 97%
Veliki pozdrav od Wette sa decicom :D :D :D




 
ajooooooooooooooooooj!!!!!!
pa ti 3 lepote imas!!!!! boze kako ti zavidim :-)
to je tako lep i plemenit zivot koji vodis.... jedva cekam da ponovo imam uslove da ga delim sa nekim cetvoronoscem (pa i onim sto ce posle da prohoda na dve :-) )
 

Back
Top