Svadba

da znaš da tu može fina kinta da se uzme...:ok:
misim...koga još interesuje umetnost...

...blicevi samo sevaju...100 dindži po sliki...pa kad se svatovi napale, kad vide jedan od drugog...bokte...:eek:
 
ne kapiram zašto većina stavlja znak jednakosti između svadbe i kiča
bokte, nešto što treba da bude lepo ispade najmučniji dan u životu

svadba, svadbica, svadbetina
svako je pravi ili ne pravi po svom ukusu
big deal
 
ne kapiram zašto većina stavlja znak jednakosti između svadbe i kiča
bokte, nešto što treba da bude lepo ispade najmučniji dan u životu

svadba, svadbica, svadbetina
svako je pravi ili ne pravi po svom ukusu
big deal

svadba ko svadba je o'k i ima divan cilj...
...problem je što su svatovi svinje koje bi samo da žderu i loču i prikupljaju informacije o familiji, kako bi kasnije imali čime da peru usta...
 
Kako vi vidite svadbu i da li bi mogli sebi napraviti jednu?

Ja npr. to ne volim i ako se jednom budem zenio, onda cemo zena i ja otici tamo kod onog pisara i potpisati sve sto treba, jer ne volim nikako taj svatovski kiceraj.
Recimo bio bi u stanju zenu koju izuzetno volim ostaviti ako bi me terala da moram praviti svadbu.

mislish kod maticara...
svadba ne mora biti kiceraj, sve zavisi kako je osmislish...a to zatvaranje u stakleno zvono, cetiri zida i daj da se heftamo i pravimo klince koje cemo takodje izolovati od sveta i svetine...uzas
 
Imam potpuno identično viđenje kao i ti :)
Ne volim ništa što ima veze sa svadbama, običajima, kičevima i kičericama, harmonikama, kolima, ruzmarinima, slikanjima, haljinama, tortama i ostalim grozotama.
Samo matičar i posle neko putovanje za nas dvoje i gotojo.
Eventualno pijanka sa društvom uz neku dobru muziku vaše i naše mladosti i puno droge i alkohola :D

Moderna svadba, ali ipak svadba:lol:

Svadba je dobra stvar i iz prakticnih razloga... sve okupis na jedno mjesto, a ne posle mjesecima da te jure i cestitaju, ovako ih castis, proslavite i posle si mirna.
 

Back
Top