ZALJUBLJEN MUSKARAC!!! da ili ne

LJUBAV na prvi pogled--->sta je tu cudno
UZBUDJENJE na prvom sudaru--->sta je ovde cudno; ZALJUBLJEN muskarac i duga veza--->nista te ja ne razumem..duga veza a imas tek 20 :roll: znaci u vezi si od 10te.. 15ste :?
Skapirala sam te ko baba zabu... :P
A i ti ne kapiras.. :lol: zaljubljenost i duga veza..mozda, a mozda je to ljubav..ili i zaljublenost..sad je ovo vec za filozofiju, a meni pamet pada dole. sila Zemljine teze I guess.
Moj konacni odgovor je yes..
 
Devilishgirl:
LJUBAV na prvi pogled--->sta je tu cudno
UZBUDJENJE na prvom sudaru--->sta je ovde cudno; ZALJUBLJEN muskarac i duga veza--->nista te ja ne razumem..duga veza a imas tek 20 :roll: znaci u vezi si od 10te.. 15ste :?
Skapirala sam te ko baba zabu... :P
A i ti ne kapiras.. :lol: zaljubljenost i duga veza..mozda, a mozda je to ljubav..ili i zaljublenost..sad je ovo vec za filozofiju, a meni pamet pada dole. sila Zemljine teze I guess.
Moj konacni odgovor je yes..


Zeleo sam da cujem odgovor kako prepoznati i razlikovati LJUBAV od UZBUDJENJA u prvom kontaktu sa devojkom!
...duga veza moze biti i 1,2,3... godine, a ne citavu vecnost!
Ali ipak :D :P :D :P 8) na konacnom odgovoru!!!
 
Anja :*:
Cekaj, je l' ovo jedna od onih bljak tema, kao da li muskarci umeju da vole???

Pfffffffff!!!

To je kao kad vas decko ostavi, pa vam kazu - ma svi su oni isti... naci ces ti boljeg :?


ZALJUBLJEN MUSKARAC...postoji i to, sto da ne!!!
Zao mi je ako si imala prilike da budes samo sa "skotovima" kojima nije stalo do devojaka, jer svaka devojka zasluzuje samo NAJBOLJE!!! :D :D
Puno srece!!!
8) POZDRAV 8)
 
Anja :*:
Cekaj, je l' ovo jedna od onih bljak tema, kao da li muskarci umeju da vole???

Pfffffffff!!!

To je kao kad vas decko ostavi, pa vam kazu - ma svi su oni isti... naci ces ti boljeg :?

Lepa moja, najlepshe ljubavne pesme i priche za zensku "laku noc" napisashe bash mush-KARCI :wink:

Evo primer:

Mala moja,
ruski satelitu,
dodji meni
da ti turim kitu

Cista LJUBAVNA pesma :wink:
 
UZBUDJENJE JE KAD TI PADNE KITA DOK DODJE AUTOBUS!
A OTKINUO SI ZA NJOM TJ. VOLIS JE AKO I KAD SE PROBUDIS MISLIS NA NJENE OCI,USTA,GRUDI,MACU,STOPALA...
NE DAJ SE SINKO
"I TO CE PROCI..."
LJUBAV JE VRLO NEZGODNA STVAR....ALI PODNOSLJIVA

P.S. IZVINJAVAM SE AKO SAM UPAO NA POKUSAJU DA UKROTITE DJAVOLICU :lol: ALI TO JE NEMOGUCE...
ONA CE I DALJE DA PRZIII
 
Anja :*:
U, bem ti, tek sad vidim koliko sam ja pogresno shvacena!!!

Ovaj, ja branim muskarce... bar pokusavam, je l...

Dakle, nisam nailazila na skotove, naprotiv, mislim da sam imala srece kada su muskarci u pitanju, ili sam uvek znala da izaberem... :D



Drago mi je da bar neko brani Muskarce, tj. moj rod i da si imala srece u svom odabiru :!: :D
Dakle, ipak verujes u ZALJUBLJENOG MUSKARCA :?: :!:
 

Back
Top