Динкић - Ја не радим са Русима

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.alo.rs/politika/20588/Ja_ne_radim_sa_Rusima

dinkic-v.jpg


Mlađan Dinkić za Alo!
Ja ne radim sa Rusima!


Ministar ekonomije i potpredsednik vlade Mlađan Dinkić izjavio je juče da „nije imao nikakvog razloga“ da se sastane sa najvišom državnom delegacijom Rusije prilikom njihove posete Srbiji.

Srbija ima četiri stuba spoljne politike, Evropska unija je najvažniji stub, dok Rusija, Kina i SAD čine preostala tri stuba. Ja sam od članova vlade zadužen za tri četvrtine stubova naše spoljne politike, a odnose sa Rusijom vode moje kolege - rekao je Dinkić i naglasio da su netačne prozivke u javnosti da je namerno bojkotovao posetu ruske delegacije Srbiji.
Ministar ekonomije je napomenuo da nije upoznat sa detaljima ugovorenog ruskog kredita od milijardu dolara, ali da je povoljan svaki kredit koji Srbija dobije pod povoljnim uslovima.
- Za saradnju sa ruskim partnerima i realizaciju tog kreditnog aranžmana zadužena je ministarska finansija Diana Dragutinović. Kako smo od nje informisani, uslovi će se znati u narednom periodu - rekao je Dinkić.
Podsetimo, za vreme posete ruskog predsednika koji je sa sobom u Beograd doveo ministre i mnoge ruske privrednike, srpski ministar ekonomije boravio je na godišnjoj konferenciji finansijskog magazina „Juromani“ u Dubrovniku.
U Ministarstvu ekonomije juče je uručeno prvih osam ugovora o subvencionisanim stambenim kreditima, na koje se prve tri i poslednjih pet godina ne plaća kamata. Ministar Dinkić rekao je da će takvih kredita ukupno biti 3.000, a da je do sada već predato 600 zahteva.
 
bilo je na hrvatskim vestima, ako je istina

rusi su dali spisak od desetak nepozeljnih osoba, a iz jedne partije - pogodite koja?


Dodjem ti u kucu,pa ti dam spisak ko sme tu da bude i sa kim hocu da razgovaram.
A jel` su poneli i kalasnjikove?
Ko god je sa Rusima bilo sta radio,u istoriji uopste,nahebao je.Ali uvek.
Mi smo ovce,nema ljubavi,samo interes!
 
Dodjem ti u kucu,pa ti dam spisak ko sme tu da bude i sa kim hocu da razgovaram.
A jel` su poneli i kalasnjikove?
Ko god je sa Rusima bilo sta radio,u istoriji uopste,nahebao je.Ali uvek.
Mi smo ovce,nema ljubavi,samo interes!

A ti si dobar poznavalac istorije?? Ajde izuzmi SSSR i vrati se u period dok je Rusija bila Rusija i navedi ko je nahebao radeci sa njima.
 
Dodjem ti u kucu,pa ti dam spisak ko sme tu da bude i sa kim hocu da razgovaram.
A jel` su poneli i kalasnjikove?
Ko god je sa Rusima bilo sta radio,u istoriji uopste,nahebao je.Ali uvek.
Mi smo ovce,nema ljubavi,samo interes!

Претходно је у ту кућу позван да дође.
Нема потребе да носи калашњиков када се само од његове појаве пацови разбеже.
 
Koji period.Nikad nisu bili nikakav faktor,o kvalitetu zivota naroda koji su tamo ziveli ne vredi pricati.Jad i beda.

Амерички радник цела века ради у челичани и 30 година отплаћује са каматама половну кућицу од дрвета,Руски бедник са другарима је направи за пар дана и живи у својој кући без банака,кредита и посредника.Зато постоји слобода избора,на брод и правац обећана земља,чекају те.
 
Meni je stvarno cudno da Dinkic ne radi sa Rusima.Mozda su podelili posao,moguce je i to pa radi neko drugi.
Ili je on lopov i kriminalac pa tako posteni biznismeni i politicari kao sto su Rusi nece sa njim da saradjuju.Cuvaju ljudi ugled godinama stican.
Ili je mozda obrnuto?!

Ne vole oni Dinkića odavno, a imaju za šta da mu prigovore i te kako. E zbog toga što imaju da mu prigovore, je i pobegao u Hrvatsku :hahaha:

Pokušao je da stopira gasovod (dok se nije pojavio Šojgu i prozborio koju), a osujetio je pokušaj Aeroflota da kupi aerodrom Nikola Tesla. Aeroflot je nudio preko 200 miliona € za aerodrom pre početka krize. Sada ne mogu dobiti ni četvrtinu te cene.
 
Iju...:eek:
Hajde malo opsirnije, ne znam za taj podvig Gospodina:worth: Sojgua ?!?:lol:

Па када је први пут долазио у Србију да се договара око гасовода,
уместо најављиваног Дачића, у Нишу га дочекао мистер МЛАЂАХНИ, а Шојгу га још на аредрому најурио као штетног и одје6ао не баш дипломатски!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Амерички радник цела века ради у челичани и 30 година отплаћује са каматама половну кућицу од дрвета,Руски бедник са другарима је направи за пар дана и живи у својој кући без банака,кредита и посредника.Зато постоји слобода избора,на брод и правац обећана земља,чекају те.


To kako zive Rusi,video sam i uverio se.U tim njihovim stanovima po pet porodica,udara ko koga uhvati,a cesto se desava posto nestaje struja.
Mi smo u Evropi i nek se teraju sa svojim gubernijama sto dalje.A ko voli,nek izvoli,velika mu Rusija.
 

Back
Top