****- friend ..

E'len

Poznat
Poruka
9.248
F!u!c!k- friend :) Imate ga ? Ili bi ga volili imat ?
Znaci ono odnos : cisto pucanje , zayebancija, aktiviranje kad zatreba ..
I dali opce to moze opstat na duze vrijeme ?
 
Poslednja izmena:
prijateljicu :lol:

ma reko da proverim, em je kasno em uvek imam trip kad citam tvoj i tako slicne dijalekte dal sam lepo ukopcala, ebi ga ne srecem se cesto s tim pa zato

elem tema - jok nemam, nikad nisam i nadam se da nikad necu, uopste mi se ne cini zanimljivo :neutral:

zna se sta su prijatelji a sta ebaci

sto bi reko vuk draskovic - don't mix grandmothers and frogs :lol:
 
Ma ja nisam dobro nick procitala , a kad sam skontala da je to lipa metlica , brzzzo san isla pripravit ! :)

@ Ali pazi , to se samo kaze F!U!C!K friend .. ! Znaci ti s njim ni kavu ne popije ( okej , netko to radi ) ali bit tog prijateljstva je poveznica cistog sexa !
Ono , kliknuli ste se .. ! I uvik ga imate ka pricuvu !

Ja znam jednog prijatelja .. Ima jednu takvu , kad je u vezi ( stagnira) , kad nije : zovne je i zabave se ! Tako i s njene strane ! I bome tako funkcioniraju vec pola godine :) Emocija nema ! Cisti sex ! :)
 
Ma ja nisam dobro nick procitala , a kad sam skontala da je to lipa metlica , brzzzo san isla pripravit ! :)

@ Ali pazi , to se samo kaze F!U!C!K friend .. ! Znaci ti s njim ni kavu ne popije ( okej , netko to radi ) ali bit tog prijateljstva je poveznica cistog sexa !
Ono , kliknuli ste se .. ! I uvik ga imate ka pricuvu !

Ja znam jednog prijatelja .. Ima jednu takvu , kad je u vezi ( stagnira) , kad nije : zovne je i zabave se ! Tako i s njene strane ! I bome tako funkcioniraju vec pola godine :) Emocija nema ! Cisti sex ! :)

auu al sam zaostala
ja mislila da je fu.ck friend ono druzite se i to a povremeno se i kre.snete...eto prosvetli me

ja sam ti zaostala izgleda a i ovi oko mene, niko bre nema takav trac da mi isprica :aha:

e ni to mi ne deluje interesantno, kako se ne zaljube il nesto slicno uvek sam se pitala
a mozda sam ja jedan tupavi emotivac:aha:
 
auu al sam zaostala
ja mislila da je fu.ck friend ono druzite se i to a povremeno se i kre.snete...eto prosvetli me

ja sam ti zaostala izgleda a i ovi oko mene, niko bre nema takav trac da mi isprica :aha:

e ni to mi ne deluje interesantno, kako se ne zaljube il nesto slicno uvek sam se pitala
a mozda sam ja jedan tupavi emotivac:aha:

pa to ti je ebac,isti djavo
 
E vidis .. ! Ima mila moja takvih odnosa , ali malo koje potraje :)
Zato me zanimalo je ima jos tko takvo iskustvo ! Jer gle , meni to cak i ne zvuci lose .. Samo i to sto kazes , emotivac sam !
Pitala sam tog svog frenda : kako uspjevas ebote java ? Kaze mi : zato jer ima dobro dupe , voli sex i nemamo ama bas nista drugo zajednicko !
 
E vidis .. ! Ima mila moja takvih odnosa , ali malo koje potraje :)
Zato me zanimalo je ima jos tko takvo iskustvo ! Jer gle , meni to cak i ne zvuci lose .. Samo i to sto kazes , emotivac sam !
Pitala sam tog svog frenda : kako uspjevas ebote java ? Kaze mi : zato jer ima dobro dupe , voli sex i nemamo ama bas nista drugo zajednicko !

to im dodje ko sport a :lol:
ne mogu tako ebi ga :aha:

ko voli nek izvoli
 

Back
Top