Henri Ford !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
to vazi za tamo

a ovde, pa verovatno da bi vazilo slicno, samo dal su ovde bas ti koje navodis?

imamo mi svoje crne ovce, cistog nacionalnog pedigrea, al nas upropastise ki da su tudji
 
Henri Ford je rekao :

"Stavite 50 najuticajnijih i najbogatijih Jevreja pod kontrolu i svi sukobi ce prestati".


Da li je bio u pravu i da li bi se time reshio i "nash" problem ???

Jel su jevreji terali ustase da nas kolju 1941?
Jel su jevreji naterali Aleksandra da pravi drzavu sa "bracom"?
Jel su jevreji izazvali rat 1991 ili smo mi to jedva docekali?
Jel su jevreji krivi sto Srbi imaju negativan prirastaj i zbog toga krive ekonomiju a u isto vreme bacaju sve pare na pice, cigarete, garderobu i ostala sranja?
Jel su jevreji krivi sto vecina Srba ide u skole do 30ete i onda nece da radi nego hoce sve na gotovo?
e ku rac su jevreji krivi ..... Krivi su Srbi i niko drugi!!!!!!
itd itd

Jevreji su samo izgovor za glupsone i nespospobnjakovice koji ne znaju kako da rade svoj posao pa im je uvek neko drugi kriv?
 
Jel su jevreji terali ustase da nas kolju 1941?
Jel su jevreji naterali Aleksandra da pravi drzavu sa "bracom"?
Jel su jevreji izazvali rat 1991 ili smo mi to jedva docekali?
Jel su jevreji krivi sto Srbi imaju negativan prirastaj i zbog toga krive ekonomiju a u isto vreme bacaju sve pare na pice, cigarete, garderobu i ostala sranja?
Jel su jevreji krivi sto vecina Srba ide u skole do 30ete i onda nece da radi nego hoce sve na gotovo?
e ku rac su jevreji krivi ..... Krivi su Srbi i niko drugi!!!!!!
itd itd

Jevreji su samo izgovor za glupsone i nespospobnjakovice koji ne znaju kako da rade svoj posao pa im je uvek neko drugi kriv?

Evo pametnog coveka.Rep.
 
Jel su jevreji terali ustase da nas kolju 1941?
Jel su jevreji naterali Aleksandra da pravi drzavu sa "bracom"?
Jel su jevreji izazvali rat 1991 ili smo mi to jedva docekali?
Jel su jevreji krivi sto Srbi imaju negativan prirastaj i zbog toga krive ekonomiju a u isto vreme bacaju sve pare na pice, cigarete, garderobu i ostala sranja?
Jel su jevreji krivi sto vecina Srba ide u skole do 30ete i onda nece da radi nego hoce sve na gotovo?
e ku rac su jevreji krivi ..... Krivi su Srbi i niko drugi!!!!!!
itd itd

Jevreji su samo izgovor za glupsone i nespospobnjakovice koji ne znaju kako da rade svoj posao pa im je uvek neko drugi kriv?


Alooo prijatelju stani malo..........................polaaaaaako ...................hajmo iz pochetka...........prvo da prichamo malo na globalnom nivou ??????????
 
Tema je antisemitska, bez ikakvog utemeljenja u istoriji, osnovana na izjavi coveka koji je prema svojim radnicima postupao kao prema stoci. Ocekujes da kazem da vredna rasprave?

Dal? :eek:

A nije to taj Ford koji je za svoje radnike napravio radnička naselja (iz kojih je nastao Detroit), dječje vrtiće, škole, ambulante, ...
Neka plemenita stoka! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top