Pedja i Iverson u Beogradu!!!

Giovanna:
Tad cu vec biti na moru.Zelim ti da se lepo provedes i da naravno pokupis te autograme :lol: A mozda i da se slikas? :lol:

Ps:Moja sestra ima autogram Dzeksona (Sakramento)
Hvala :P ! Mozda cemo se i slikati s njima,ko zna!
A vec imam 2 Pedjina autograma,mada to nije to,doneo mi ih je komsija koji radi u hotelu gde su bili kosarkasi. Ovo ce biti ono pravo :wink:
ps. Kako je tvoja sestra dobila Dzeksonov autogram????
 
Giovanna:
Bila je u Americi pre 2 godine.Vodili su je na utakmicu Detroit-Sacramento.Sedela je u 3 redu i kad je prolazio zamolila ga je za autogram.Inace to je bila poslednja utakmica na kojoj Pedja nije igrao zbog povrede.
Prava je srecnica!!!!!! Steta sto nije bila u Areni... Ali sigurno joj je bilo stravvvva!!!
Jesmo li tada pobedili?
Ne znam koja je to Pedjina povreda....pre 2 godine kazes :?: :?:
 
Nisam ga videla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Dosla sam sa caletom oko 16:30 vec je oko radnje bilo 3 hiljade ljudi. I puuuna knez Mihajlova. Mi smo stajali na pesackom ostrvu i gledali na vrata ne bi li se oni pojavili da nam masnu kad odlaze. Posle je dosla policija jer su ljudi zakrcili tu auto-traku. Oni tamo blize radnje su se tukli,padali,penjali na neka tanka drveta,padali sa ograde...Horor 8)
Prvo se valjda pojavio Iverson a onda Pedja i bili su pored izloga tako da su ih videli oni tamo. Cak su neki prosli ogradu pa zamalo da sruse zvucnik,i ono staklo od izloga je pocelo da se trese... :x
Al bilo mi je super :lol: :lol: :lol:
Iako ga nisam videla izbliza,mislim da sam ga videla kroz ona vrata....Bio je neko visok,crn,sa bradom...ako je to bio on(mislim da jeste) odna je ppprrrrrrrreeeeelllleeeepppppp :wink: :wink:
Rekli su da ce za potpise pustati po 6 osoba,mogu zamislim kakvo je bilo guzvanje kod vrata. Kad neko udje onda pocnu da vriste pa onda svi mi vristimo :o :o Bilo je strava! Jeden decko je isao da se nekako probije,i kad se vratio kaze svojima da je stigao skoro do ulaza al su ga izgrurali.
Posle 2-3 sata smo se vratili da idimo stvari u radnji kad se sve rascistilo. Super je uredjeno. Ja sam htela da me cale slika pored jedne Pedjine slike,i kad je cula prodavacica to,dala i je Reebok kacket!!!! To su valjda delili onima koji dobiju autograme. Posle niko nije dobio kapu osim mene!
Obozavam tu sliku pored Pedjinog plakata :P :P ....
Super je bio dan zaista na www.b92.net/sport u fotogaleriji imaju neke slicice iz radnje!
Pozzzzzzzzzzz :D :D
 

Back
Top