Kamion pilot

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li bi se mogle udati za sofera koji ima veliku platu i nikad ga nema kuci, ne vara vas, ali nema nista protiv da se vi tu i tamo nekad istorbate sa nekim?
 
Jao, kao da mene prozivas. Ja ne volim kada je moj decko odsutan. Jako mi nedostaje. Ne bih ga nikada prevarila.

A dobro ako ti se ne vara ti ga nemoj prevariti, ali ako ti se torba a ti to ne radis samo zato jer si toboze moralna, onda pravis gresku.

Ali nije ti dobro ovo sto ne volis sto ga nema. Evo meni je lepse u kamionu jer volim slobodu, nego da budem kuci sa svojom zenom iako je volim do neba npr.

Jer kamion je zakon, vozis nerviras se kad ne mozes naci adresu u svabiji austriji, izlazis sto puta i pitas, slusas mp3 i cese jaja do druge adrese. Onda kad sve natovaris sa fakturama pravac na spediciju praviti papire i tamo uvek sretnes nego lika sa kojim se zapricas.

Ma to je domudan zivot, ja otkako ne vozim skroz venem i skroz mi je monoton zivot. Atada mi je svaki dan bio razlicit, jedva cekam da ponovo budem kamion pilot.:)
 
A dobro ako ti se ne vara ti ga nemoj prevariti, ali ako ti se torba a ti to ne radis samo zato jer si toboze moralna, onda pravis gresku.

Ali nije ti dobro ovo sto ne volis sto ga nema. Evo meni je lepse u kamionu jer volim slobodu, nego da budem kuci sa svojom zenom iako je volim do neba npr.

Jer kamion je zakon, vozis nerviras se kad ne mozes naci adresu u svabiji austriji, izlazis sto puta i pitas, slusas mp3 i cese jaja do druge adrese. Onda kad sve natovaris sa fakturama pravac na spediciju praviti papire i tamo uvek sretnes nego lika sa kojim se zapricas.

Ma to je domudan zivot, ja otkako ne vozim skroz venem i skroz mi je monoton zivot. Atada mi je svaki dan bio razlicit, jedva cekam da ponovo budem kamion pilot.:)

Dobro je, ako je to tako kod tebe, ali...

 
Poslednja izmena:
Eeee, to ti je najbolja cica koja ikada bila na LjiSu. Plavuša, extra klasa. I najmudrija. Povremeno se pojavljuje i srećnik si ako si tad na krsti.

Zbog ovog opisa sam shavtila da sam ja.

Moderna, Milena je iskusna cura. Jedino još u lakat je nevina ali svakako lepša od tebe.
A i ko te je zvao, ti se ne zoveš Milena.

Ne zovem se Milena, ali nije lepsa od mene.
 
Evo jedan vic...

Dodje neka likusa u javnu kucu i kaze onom liku na salteru fazon koliko ima para i on joj kaze idi na 2 sprat. Ode ona, a gore sede likovi i citaju knjige, uce za ispite... Vrati se ona do onog na salter i kaze, pa gore su sve sami intelektualci... A on joj odgovara, A TI BI ZA TE PARE NEKOG SOFERA A ?!
 
Zene da li bi se mogle udati za sofera koji ima veliku platu i nikad ga nema kuci, ne vara vas, ali nema nista protiv da se vi tu i tamo nekad istorbate sa nekim?

a da li bi ti pristao da se ozenis sa zenom koja ima do jaja platu,tako da ti nista ne moras da radis,verna ti je,kuci je svakog prvog u mesecu da bi ti dala svoju platu i dozvoljava da je tu i tamo prevaris? :mrgreen:
 
Moj drug je sofer,cesto nije po par dana kuci,ali vidim da mu brak funkcionise odlicno.On je non stop raspolozen za zahebanciju.Mozda to i nije los odabir zanimanja,imaju te pauze po par dana,pa se vise vole.
 

Back
Top